Trending News

Fauči faili – kas atrodams publiski nopludinātajā sarakstē?

Šobrīd pasaulē aktuālākā tēma ir “Fauči faili” Tie ir caur Brīvās informācijas aktu iegūtie e-pasti, kurus šis doktors rakstījis pagājušā gada pirmajā pusgadā, kad pasaulē sākās plāndēmijas afēra.

Par to tagad raksta visas pasaules prese, sākot ar Buzzfeed un Washington Post, kas bija pirmie mediji, kuri iesāka šo tēmu un pat CNN, kur vakar tika publicēta viņa taisnošanās.  Viņa sarakstes ar dažādiem cilvēkiem un organizācijām tagad pieejamas arī publiski un tie ir tūkstošiem epastu. Kaut kas līdzīgs, kā savulaik bija ar Wikileaks nopludinātiem Klintones e-pastiem.

Un šeit atklājas viss tas, par ko tika cenzēti un apvainoti cilvēki visu šo laiku, ja viņi pauda aizdomas par visām tām lietām, kas veido šo plāndēmiju. Paša vīrusa izcelsme šeit mūs interesē mazāk, jo iemesli, kāpēc oficiālā prese pēkšņi pamet sabiedrībai šo versiju, var būt dažādi un tie tika aplūkoti iepriekšējā rakstā par šo tēmu. Sarakstē redzams, ka Fauči ir zinājis par iespējamu laboratorijas vīrusa izcelsmi.

Bet lai paliek tas. Tur atrodamas citas, būtiskākas lietas, kas šobrīd ietekmē mūs vairāk, kā vīrusa izcelsme, jo vienalga, vai tas ir mākslīgs, vai tāda nav vispār, problēma ir uztieptie uzpurņi, kas jānēsā visiem.

Ko tad var atrast šajā sarakstē par maskām? Tur ir kādas sievietes Sylvia Burwell jautājums par to, vai viņai vajadzētu vilkt masku lidostā. Un tad ir Tonija atbilde:

Maskas domātas tikai inficētiem cilvēkiem, lai tie neizplata infekciju uz tiem, kas ir veseli, nevis lai aizsargātu veselos no iespējamas infekcijas. Tipiskā maska, ko jūs nopērkat aptiekā, nav efektīva pret vīrusiem, kuri ir pietiekoši nelieli, lai izietu cauri materiālam. Tā var tikai pasargāt no tā, ja kāds jums klepo vai uzšķauda virsū. Es neiesaku nēsāt masku, īpaši, ja dodaties uz zemu riska vietu. Jūsu instinkti ir pareizi, labāk tērēt naudu uz medicīniskiem līdzekļiem, kā diagnostika un vakcīnas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Toreiz bija arī publisks paziņojums, ka no maskām nekādas jēgas nav, labāk ir mazgāt rokas.

Tagad doktors intervijā CNN taisnojas, ka tie bijuši citi laiki. Bet tad rodas jautājums, kas tad ir mainījies pa šiem laikiem, vai vīrusi ir kļuvuši lielāki, vai caurumi maskās mazāki? Par masku pilnīgo bezjēdzīgumu tiek runāts visu gadu un tas ir tikai politisks lēmums. Tagad atklājas, ka pats ‘autoritatīvais’ vīrusa afērists to ļoti labi zināja, tikai pēc tam pārmetās uz to, ka masku tomēr jānēsā un pēc tam labāk ir divas, kā viena.

Redzams arī tas, ka Fauči ir regulāri sarakstījies arī Bilu Geitsu, apspriežot Bila&Melindas fonda iesaisti kopā ar valdībām injekcijas izstrādē. Tāpat tur ir arī sarakste ar Marku Zukerbergu, kurā tiek apspriesta FB iesaiste vakcīnu un topošās kovidpropagandas politikas izplatīšanā.

Vismaz šajā sadaļā tad nu beidzot arī republikāņu politiķi runā to, ko sen saka visi saprātīgie cilvēki.

Tā vienmēr ir bijusi politika, nevis zinātne. Kad afēristi atklāsies pie mums?

A. Vasiļevskis.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment