Fauči skalo bērniem smadzenes TV kanālā “Nickelodeon”

2021. gada 4. aprīlī / TheTrueDefender

Dr. Entonijs Fauči sadarbībā ar Nickelodeon atbildēs uz bērnu jautājumiem par “pandēmiju” — kad mēs beidzot varēsim apmīļot vecmāmiņu un vectētiņu, un kā tur ir ar tām dubultajām maskām?

Rādās, ka bērni jūtīgi uztver kreiso propagandu, kas ieviesusies mūsu sabiedrībā.

Dr. Entonijs Fauči (Anthony Fauci) šajās dienās medijos parādīsies biežāk un pievērsīsies tieši bērnu programmām, kas viņam ļaus sasniegt iespaidojamos jaunos prātus.

Lieldienu nedēļas nogalē Fauči parādīsies raidījumā “Nick News Breaks“, kur viņš runās par iepriekš sagatavotiem jautājumiem par Covid un tā ietekmi uz bērniem; viņa uzstāšanās sakrīt ar laiku, kad sāk runāt arī par bērnu vakcinēšanos.

Fauči parādīsies četros “vienu minūti garos klipos, kas veidoti, lai pasniegtu ziņas un svarīgus tematus bērniem” katru nedēļas nogales dienu, ziņo laikraksts The Hill. Ziņu segmenti parādīšoties “Nick, TeenNick, Nicktoons un Nickelodeon sociālajos medijos”.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

The Hill smalkāk apraksta paredzētās Fauči uzstāšanās, tostarp sižetu, kurā Fauči atbild uz sešgadīgās Ellas jautājumu, kad viņa atkal varēšot satikties un rotaļāties ar draugiem. “Es ceru, ka vēlu pavasarī vai vasaras sākumā tu atkal varēsi satikties un rotaļāties ar saviem draugiem,” viņš teica. “Vēl mazliet kopā ar mani pacieties.”

Uz desmit gadus vecās Džeidas jautājumu, kad viņa varēs atkal apskaut vecmāmiņu, Fauči atbild: “Ak, ja tava vecmāmiņa ir vakcinēta, tev nav jāvalkā maska, kad esi kopā ar viņu, un tu vari atgriezieties pie viņas un saņemiet vienu no viņas ļoti lielajiem apskāvieniem, pat ja neesi vakcinēta.”

Fauči pats izpelnījās mediju uzslavas par to, ka savā 80. dzimšanas dienā nesarīkoja ģimenes saietu. 11-gadīgo Natāliju, kas vaicāja, vai viņa varēs svinēt savu dzimšanas dienu, viņš ciniski mierināja, un viņu saruna, iespējams, ir visbezkaunīgākais un manipulatīvākais no visiem Fauči sagatavotajiem sižetiem bērniem. Viņš pusaugu meitenei atbildēja: “Tas atkarīgs no tā, kas ir tava dzimšanas diena, Natālij. Man šogad tādas nebija. Parasti es ielūdzu visas savas meitas ar ģimenēm un mums ir liela kopīga maltīte. Tā nu es ceru, ka man dzimšanas diena būs nākamgad,” viņš piemetināja. “Un to pašu es ceru Tev, Natālij, ka Tu savu 12. dzimšanas dienu varēsi svinēt ar grupas uzstāšanos. Tāpēc turam īkšķus!”

Tā nav pirmā reize, kad Fauči pamanīts skalojam bērniem smadzenes Nickelodeon sižetos. Pirms Ziemsvētkiem viņš parādījās CNN un bērnu raidījuma “Sesame Street” apvienotā reklāmā un apgalvoja, ka pats esot vakcinējis Ziemassvētku vecīti Ziemeļpolā.

Par spīti biežajai viedokļu maiņai Fauči — Valsts alerģiju un infekciju slimību institūta direktors kopā Ronalda Reigana 1. prezidentūras laikiem — ir kļuvis par ASV valsts Covid politikas seju, un viņa pastardienas prognozes ir vitāli svarīgas panikas stāvokļa saglabāšanai valstī.

Nu viņš gatavojas dabūt bērnus savā pusē.

The True Defender Telegram kanāls: https://t.me/TheTrueDefender

Avots.

Tulkojusi L. Tjuniņa

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment