Trending News

Fauči vīruss: Jauni šokējoši fakti pierāda, ka Covid-19 sākās ar ārstu Entoniju Fauči un NIAID

(Natural News) Izmeklējot Covid-19 izcelsmi, ir atklāts pēdējais pierādījumu puzles gabaliņš, kas tieši sasaista Dr. Entoniju Fauči (Anthony Fauci) ar Nacionālajiem alerģijas un infekcijas slimību institūtiem (NIAID) un norāda uz neētiskiem koronavīrusu funkciju ieguves (gain-of-function) pētījumiem. Funkciju ieguves pētījums, kas tika veikts Uhaņas Viroloģijas institūtā (Wuhan Virology Institute) Uhaņā, Ķīnā, bija paredzēts ļoti lipīgu vīrusu izstrādei, “lai uzzinātu par ārstēšanu un vakcīnām” un saprastu, kā reaģēt uz reālu uzliesmojumu. Komanda, kas padarīja šo pētījumu iespējamu, bija pašas Amerikas sabiedrības veselības eksperti NIAID, kuru vadīja neviens cits kā Dr. Entonijs Fauči, pirmais infekcijas slimību eksperts un federālās koronavīrusu darba grupas vadītājs.

Fauči turpināja koronavīrusu funkciju ieguves izpēti, to slepeni nododot apakšuzņēmējiem

Sākotnējais funkciju ieguves pētījums uzsākts pirms desmit gadiem ar pētījumu Nīderlandē, kurā izmantoja baltos seskus. Pētnieki vēlējās noskaidrot, vai ar koronavīrusiem var ģenētiski manipulēt tā, lai tie kļūtu pārnēsājami pa gaisu. Pēc tam, kad ar seskiem izdevās demonstrēt pārnešanu pa gaisu, pētnieki vēlējās replicēt inficēšanos starp cilvēkiem. Tas pavēra pilnīgi jaunu, pretrunīgi vērtētu zinātni, kas ietvēra manipulācijas ar vīrusu ģenētisko kodu.

Pirmo sesku pētījumu finansēja Dr. Fauči un NIAID. Pirms desmit gadiem Fauči bija līdzautors publikācijai laikrakstā “Washington Post”, slavējot aprakstīto pētījumu kā “risku, kuru vērts uzņemties”. Viņš rakstīja:

No potenciāli bīstama vīrusa ģenerēšanas laboratorijā var iegūt svarīgu informāciju un izpratni…”

Uhaņas virusologi atklāja, ka, injicējot vīrusu no viena seska citam, viņi var panākt, lai gripas vīruss mutē un izplatās ar daļiņām gaisā. Pētnieki uzskatīja, ka, radot visnāvējošākos vīrusus laboratorijas apstākļos, viņi varētu labāk izprast, kā izstrādāt ārstēšanas protokolus un vakcīnas reāla uzliesmojuma gadījumam.

Obamas administrācija 2014. gadā apturēja virusoloģijas izpēti funkciju ieguves jomā, baidoties no vīrusu noplūdes no laboratorijas. Tas deva iespēju Entonijam Fauči nodot koronavīrusu funkciju ieguves pētījumus apakšuzņēmējam. Fauči slēpa notiekošos pētījumus, izmantojot Ņujorkas Eko veselības aliansi (Eco Health Alliance). Dr. Fauči finansēja tur veiktu projektu, kura mērķis bija noteikt jaunu koronavīrusu risku un to, kā savvaļas dzīvnieki tos varētu izplatīt, ātri inficējot cilvēkus.

Dr. Fauči izmantoja Eco Health Alliance aizsegu, lai veiktu pētījumu apakšuzņēmumā, Ķīnas Uhaņas Viroloģijas Institūtā (Wuhan Virology Institute). Lai turpinātu saņemt naudu, Uhaņas laboratorijas vadītājs doktors Ši Čengli (Dr. Shi Zhengli) ziņoja Fauči par progresu koronavīrusu jomā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Fauči un noziedzīgais tīkls aiz Covid-19

Fauči pilnvaroja Eco Health Alliance noskaidrot, kādi vīrusi var inficēt gan dzīvniekus, gan cilvēkus, izmantojot eksperimentālos ģenētiskos pētījumus un vīrusu infekcijas eksperimentus dažādās šūnu kultūrās no dažādām sugām un humanizētām pelēm. Fauči pilnvaroja un finansēja zoologu Pēteri Dašaku (Peter Daszak), kurš pirms desmit gadiem pirmo reizi atklāja SARS vīrusa izcelsmi no sikspārņiem. Dašaks veica galveno pētījumu daļu Uhaņas Viroloģijas institūtā laboratorijas direktora Ši Čengli vadībā, kurš bija atbildīgs par paraugu ņemšanu no sikspārņiem.

Fauči lika institūta pārstāvjiem alās savākt vairākus sikspārņu ekskrementu paraugus. Pēc vairāku koronavīrusu izolēšanas no sikspārņu ekskrementiem ķīniešu virologi analizēja un secīgi noteica viņu ģenētisko informāciju. Visbeidzot viņi izveidoja ģenētiski modificētus vīrusus jeb himeras un tālāk sāka inficēt cilvēka šūnas, parādot, kā cilvēka radītie vīrusi replicējas.

Šīs ģenētiskās izmaiņas atvēra unikālas durvis, kas ļāva vīrusam viegli inficēt cilvēka šūnas. Ir zināms, ka šis vīruss (SARS-CoV-2) cilvēka šūnām piestiprinās desmit līdz divdesmit reizes ciešāk nekā pirmais SARS vīruss.

“Līdz šim vienīgais ziņojums par Dr. Fauči lomu šajā visā bija viņa finansējums Uhaņas laboratorijai kopumā,” sacīja Fox News žurnālists Stīvs Hiltons. “Bet šovakar mēs varam iet tālāk, pateicoties šim dokumentam*.

Mēs redzam konkrēto darbību, ko finansēja doktors Fauči, un tā ir šausminoša – tik drausmīga, ka pēc tam, kad mēs sazinājāmies ar NIH, šis dokuments piektdien uz kādu laiku tika noslēpumaini izdzēsts. Bet mēs to jau lejupielādējām pirms vairākām nedēļām.”

Hiltons aicina Fauči atkāpties no Baidena administrācijas galvenā zinātniskā padomnieka lomas, līdz amerikāņi varēs uzzināt vairāk par Fauči lomu Covid-19 pandēmijā. Fauči jāuzņemas atbildība par neētisku, aizliegtu vīrusu funkciju ieguves izpēti.

Raksta veidošanā zmantotie avoti: BizPacReview.com; PubMed.gov; NCBI.NLM.NIH.gov; NCBI.NLM.NIH.gov; FoxNews.com; ProjectReporter.NIH.gov

* Dotajā saitē ir atrodami daudzi dokumenti un patreiz nav skaidrs, uz kuru notiem ir atsauce. Portāla redakcija patreiz skaidro šo jautājumu.

Raksts angļu valodā lasāms šeit.

Tulkoja Zane T.

01.02.2021.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment