Trending News

FDA atkāpjas no trešās potes ASV

Diezgan negaidīti FDA ir nobalsojusi pret kovid trešo injekciju ASV. Par iemeslu tika minēts nepietiekami dati un tas, ka ieguvumi tomēr neatsver riskus, jo kovid švakcīnas nogalina 2 cilvēkus, lai izglābtu vienu.

Izklausās visai neticami no oficiālās zinātnes un šīs organizācijas, bet pirms dažām dienām tur sanāca padome, lai lemtu par Pfizer iesniegto pieteikumu piedāvāt šo trešo poti vispārējai sabiedrībai. Tas ilga 8 stundas un tur izskanēja dažas patiesi šokējošas atklāsmes – ne jau tiem, kas to zina tāpat, bet tīri tāpēc, ka tas pirmo reizi izskan no oficiālajiem avotiem.

Tur runāja Dr. Joseph Fraiman, kas ir Ņūorleānas ātrās palīdzības mediķis un viņa teiktais bija par to, ka nav datu, kas varētu atspēkot vakcīnu skeptiķu teikto par to, ka tās nodara vairāk kaitējuma, kā labuma.

Lai apturētu šo vakcīnu skepticismu, ir vajadzīgi pierādījumi, ka tās samazina slimnīcās nonākuso skaitu, bet tādu nav un bez tādiem datiem mēs nevaram oponēt šiem aktīvistiem, kuri apgalvo, ka šīs potes nodara vairāk posta un īpaši jauniešiem – tā Fraimans. Tas ir biedējoši, ka mums nav tādu datu – viņš piebilda.

Un tad uzstājās Steve Kirsch – kovid agrīnās ārstēšanas fonda direktors un viņš nometa patiesības bumbu par to, ka patiešām šīs injekcijas nodara vairāk posta, kā labuma.

Es koncentrēšos uz to ziloni istabā, par kuru neviens negrib runāt – un tas ir fakts, ka šīs injekcijas nogalina vairāk, kā tās glābj. Mēs esam noticējuši, ka tās ir perfektas un drošas, bet tā vienkārši nav patiesība. Piemēram, pašā Pfizer ziņojumā ir redzami dati par 4 reizes lielāku sirds lēkmju statistiku attiecīgā grupā un tas nav nelaimīga sakritība. VAERS rāda, ka pēc šīm potēm sirdslēkmes notiek 71 reizi biežāk, kā pēc jebkuras citas vakcīnas.

Tālāk viņš turpina ar šo prezentāciju, kurā atzīmēts – attiecība starp izglābtu dzīvību un mirstību ir nepieņemama – te redzams, ka attiecīgos apstākļos, kā aprūpes namos, švakcīna nogalina pat 6 cilvēkus, lai izglābtu vienu. Pat, ja injekcijai būtu 100% aizsardzība, tik un tā sanāk, ka mēs nogalinām divus, lai izglābtu vienu – tā Kiršs.

Četri dažādi eksperti veica analīzi no atsevišķiem avotiem un atrada, ka cipari ir līdzīgi – tas ir, apmēram 411 nāves uz miljons dozām un tas nozīmē, ka apmēram 115 tūkstoši no tām ir miruši.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Visa padome noslēdzās ar balsojumu  – 16 pret 2, ka ASV trešā pote netiek apstiprināta sabiedrībai. Viss pasākums ir klausāms šeit, ja kādam interesē.

Kas notiks tālāk pēc šādiem paziņojumiem, kā reaģēs izraēlieši, kad par to uzzinās sabiedrība tur, kad viņiem jau gatavo pat ceturto poti, kā uzvedīsies vietējais režīms pie mums, kur jau pirmā trešā pote ir kādam ielaista, kā tas bija medijos nesen?

Lietas kļūst aizvien interesantākas.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment