Trending News

FDA pieliek injekcijām kārtējo brīdinājumu – šoreiz sirds iekaisumi.

Ko var panākt 1200 reģistrēti sirds iekaisumu gadījumi pēc Mrns injekcijas saņemšanas jauniešiem? Neko daudz, lēnā gaitā sasauktu ‘ārkārtas sanāksmi’, kuras rezultātā tiek lemts piezīmēt injekcijām vēl vienu blakni un turpināt tās ieteikt kā drošas un efektīvas.

Trešdien, 24. Jūnijā CDC Imunizācijas padome savācās, lai apspriestu sirds iekaisumus jauniešu vidū pēc Moderna un Pfizer injekcijas saņemšanas, kas izrādījās notiekam vairāk gadījumos, kā paredzēts. Sākotnēji tas tika plānots 18.datumā, taču acīmredzot, ka tas nav nekas tik steidzīgs, lai to nevarētu pārcelt uz nedēļu tā saucamā Junetheen pasākuma dēļ, kas skaitās ASV verdzības atcelšanas diena, ko viņi atzīmē 19.jūnijā. Ņemšanās ap afro lietām ir daudz būtiskāka, nekā steidzami noskaidrot to, kāpēc jauniešu vidū ir tik daudz sirds problēmu pēc šīm injekcijām.

Kad komisija tomēr savācās, tad tika atzīts, ka problēma un ‘iespējama’ saikne starp injekciju un veselības problēmām tomēr ir, tāpēc komisāri lēma, ka datu statistikās tiks pievienoti brīdinājumi par to, ka tādas lietas var notikt dažas dienas vai nedēļas pēc potēšanas. Tika atzīts arī tas, ka dati par iespējamām sekām ilgtermiņā ir visai ierobežoti, citiem vārdiem sakot, to nav. CDC šo tikšanos izziņoja pēc tam, kad līdz 11.jūnijam tika ziņots par vairāk kā 1200 gadījumiem – 1226 miokardīta gadījumi, no kuriem 800 ir pēc otrās injekcijas, bet 267 jau pēc pirmās. Vairums cietušo ir vīrieši, no otrās dozas cietušajiem ir veseli 79%.

Lielākā daļa gadījumu ir pēc Pfizer injekcijas, kuru šobrīd ļauts špricēt pat no 12 gadiem – protams, runa ir par eksperimentu ārkārtas situācijā.

Tie ir reģistrēti VAERS sistēmā, kura jau krietnu laiku tiek kritizēta par to, ka tur tiek reģistrēts ļoti niecīgs skaits no visiem vakcīnu blakus efektiem.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Taču pats galvenais, ka par spīti tam, ka pati komisija atzīst ‘iespējamo saiti’ starp injekciju un miokardītu, tas nemaina esošo špricēšanas kāri – joprojām ieguvumi atsverot riskus.

Gaidām nākamos brīdinājumus – vai pienāks tāds brīdis, kad oficiālās iestādes būs spiestas atzīt, ka veselības risks no injekcijas ir lielāks, kā no teorētiskās slimības?

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment