Trending News

Federālā švakcīna Amerikā

Pagājušā nedēļā Baidena administrācija izdarīja kaut ko, kas nekad ASV vēsturē nav ticis darīts – tas ir Federālais mandāts par švakcīnu kā darba nosacījumu. Šī pavēle ietver arī Federālos darbiniekus un privātbiznesu, kurā ir vairāk kā 100 darbinieki.

Tomēr izrādās, ka šai pavēlei ir arī daži izņēmumi – pie tam ļoti interesanti  – tie nav balstīti uz reliģisko pāŗliecību vai medicīnisko stāvokli, bet gan uz priviliģēti – politisko statusu. Izrādās, ka arī pasta darbiniekiem ir paveicies un vēl šokējošāk ir tas, ka švakcīna nebūs obligāta arī visiem tiem migrantiem, kas šobrīd straumēm gāžas iekšā caur dienvidu robežām.

Un ar to skaidri tiek demonstrēts, ka visā pasaulē viss notiek vienādi – obligātai injekcijai nav nekāda sakara ar veselību, tam ir sakars tikai ar banksteru un Farmas bosu uzstādītām instrukcijām. Līdz šim brīdim par vakcīnu likumiem lēma katrs štats ar savu likumdošanu. Turklāt šis pat nav likums, bet tā sauktais executive order jeb izpildāmā pavēle, jo ir skaidrs, ka tādu likumu cauri Kongresam nebūtu iespējams izdabūt. Taču ir maz cerību, ka šo pavēli var atcelt ar tiesas palīdzību – ja arī kādas zemākās instances to izdarīs, tad ASV Augstākā tiesa ir skaidri parādījusi, ka to pilnībā kontrolē korporatīvie klani un miljardieri, kas faktiski arī vada visu valsti un visu pasauli.

Viss, kas saistās ar šo plāndēmiju, ir bijis prettiesiski, sākot no masku vardarbīgas uztiepšanas, lokdauniem, eksperimentālu substanču atļaušanas, apejot ierastos protokolus un viss pārējais un tas tā ir visur.

Tiem, kam štatos ir vairāk kā 100 darbinieki, tagad ir izvēle – pakļauties lielajiem bosiem un kropļot cilvēkus, vai arī nepakļauties un saņemt bargus sodus. Pat tie dati, ko izlaiž oficiālās iestādes, liecina par kaut ko šausmīgu – ASV reģistrētas 14.506 nāves pēc švakcīnas, saskaņā ar pēdējiem VAERS datiem uz 9.septembri. Un tas jau tagad ir divas reizes vairāk, kā iepriekšējos 30 gados par visām vakcīnām kopā. Vēl ir 18.439 neatgriezeniskas invaliditātes, 100 tūkstoši ārstu apmeklējumi un 58.440 tūkstoši slimnīcā nonākušo pēc potes. Taču pasaulē plosoties ‘nevakcinēto epidēmija”

Tā gan – turklāt šajā ziņā sliktākais ir tikai priekšā – paredzama masveida agresijas un melu kampaņa pret nešpricētiem, jo visas šīs pošu problēmas un nāves, kopā ar gripas un pārējām saslimšanām tiks noveltas tieši uz viņiem. Ikviena pārpildīta slimnīca ar pošu upuriem un gripas slimniekiem būs nevakcinēto vaina un darbinieku trūkums, kuru arī rada tīšām, jo daudzi ārsti un medmāsas vienkāŗši iet prom no darba šprices dēļ – arī tā būs nevakcinēto vaina un tas būs visos medijos un visos TV kanālos.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Un uzstādījums ir ļoti vienkāršs – maksimāli smazināt kontroles grupu jeb veselos ļaudis, lai nepaliek pierādījumi šim globālajam noziegumam un visu var norakstīt uz kaut kādu kārtējo variantu. Turklāt jāatceras kāda vienkārša lieta – visa mirstība notiek slimnīcās un aprūpes namos, tāpēc ikvienam, kurš ir spējīgs bez tām iztikt, būtu jāiemācās uzturēt veselību dabiskā veidā, tā ir vienīgā iespēja izvairīties no šīm kautuvēm, kas šobrīd ir kovid histērijas pāŗņemtā ‘veselības aprūpe’

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment