Trending News

Feisbuks atkal uzbrūk vakcīnu informācijai

Šoreiz tā nav kaut kāda antivakseru lapa vai grupa, kuras tiek regulāri tīrītas un cenzētas šajā sociālajā platformā. Tagad no platformas par labu Farmai izņemta arī ļoti augstu vērtēta bezpeļņas vakcīnu drošības organizācija.

Tas ir Nacionālais Vakcīnu Informācijas Centrs – NVIC. Tam Feisbukā lapa atradās kopš 2008.gada. Šo organizāciju izveidoja pirms 39 gadiem Barbara Loe Fišere pēc tam, kad viņas 2.5 gadus vecais dēls cieta no smagas neiroloģiskas problēmas pēc vakcinēšanās 1980.gadā. Tas viņam izraisīja nespēju normāli mācīties un funkcionēt sabiedrībā.

Šai laikā no nelielas aktīvistu grupiņas organizācija kļuvusi par ļoti nopietnu organizāciju, kura sniedz informāciju par patieso vakcīnu sastāvu un iespējamiem blakus efektiem un dara to jau desmitiem gadu. Pati Fišere ieņem amatu ASV veselības Departamenta vakcīnu komitejā un īpašā blakus efektu apakškomitejā.

Līdz ar to, viņa nav tikai kaut kāda blogere, bet visai ievērojama un zinoša persona šajos jautājumos. Vēl vairāk, viņa ir darbojusies arī FDA vakcīnu padomē un bijusi biedrs vēl vairākās ar vakcīnām saistītās organizācijās un biedrībās.

Mums nav pārsteigums, ka Marks Zukerbergs saskata NVIC publicētajā informācijā draudus Farmas industrijas propogandai. ASV Kongress ir radījis privātas attiecības starp vakcīnu ražotājiem un federālajām aģentūrām. Lai kļūtu daļa no šīm bagātību nesošajām darbībām, Silikona ielejas kompānijas, kā Facebook labprāt iesaistās cenzūrā. Ja NVIC gandrīz 40 gadu laikā nebūtu veicis tik apjomīgu darbu sabiedrības izglītošanā par vakcīnām, mūsu lapa tur atrastos joprojām – tā Barbara Fišere.

Viena no augstāk novērtētajām labdarības organizācijām – NVIC tika dibināta 1982.gadā ar nolūku pasargāt vecākus no tā, kas bija jāpiedzīvo Barbarai un viņas vīram saistībā ar vakcīnas izraisītām problēmām. Bet organizācijas lapa, ko tā uzturēja Feisbukā kopš 2008.gada nesen tika noņemta.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kopš piedalīšanās publiskā konferencē par vakcīnām 2020.gada rudenī, lapa sāka saņemt mums visiem jau zināmos brīdinājumus par to, ka tā pārkāpj ‘komūnas standartus’ Tas bija pasākums, kurā piedalījās 51 runātājs un to noskatījās 3000 reģistrēti video dalībnieki no visas pasaules, bet tur tapušie video materiāli par vakcīnu drošību un tiesiskajiem aspektiem cilvēku brīvības sakarā ir pieejami apskatei publiski.

Tieši tas arī nepatika Feisbukam un tas uzsāka darbības, lai NVIC novāktu no savas platformas. Tā ir tikai kārtējā Farnas un lielo Tech kompāniju savstarpējās sadarbības izpausme. Šeit formula ir ļoti vienkārša- par vakcīnām tāpat, kā par aizgājējiem – vai nu labu, vai neko. Ja līdz šim tādas organizācijas kā NVIC lapa Feisbukā kopš 2008. gada kaut kā lielajam biznesam vēl netraucēja, tad kovidvakcīnu sakarā jau stājas spēkā citi noteikumi un šis eksperiments nav apspriežams – vismaz ne lielajos soctīklos.

A. Vasiļevskis

Vai Tu jau lieto kādu citu platformu bez cenzūras?

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment