Trending News

Feisbuks izdzēš vakcīnu blakusefektu grupu

Soctīkls iebliež atkal. Šoreiz Cukurberga banda izdzēsusi kādu strauji augošu diskusiju grupu, kurā cilvēki dalījās ar piedzīvotajiem vakcīnu blakus efektiem.

Grupas nosaukums bija Covid19 Vaccine victims and families (kovid vakcīnu upuri un viņu ģimenes) Tai bija jau 120 tūkstoši biedru, bet pēdējā laikā tai pieteicās vairāk kā 10 tūkstoši jaunu sekotāju katru nedēļu.

Jau februārī FB ieviesa kārtējos aizliegumus runāt par šīm vakcīnām – tajā skaitā aizliegts pieminēt pat to, ka tās izraisa asins thrombus, vai ka tās izmaina DNS. Turklāt projekta Veritas rīcībā bija nonācis video materiāls, kurā pats Zukerbergs pauž bažas par iespējamo DNS struktūru izmaiņu vēl 2020.gada jūlijā.

Nevien Feisbuks izravē visus iespējamos negatīvos faktus par šīm vakcīnām, bet tas nemitīgi karina arī savus zīmogus klāt visiem rakstiem par tām. Tie vēsta, ka vakcīnas esot drošas un tajās ir saites uz organizācijām, kuras FB atzīst par uzticamām – kā PVO vai CDC.

Pēdējos mēnešos vakcīnu apšaubītāju raganu medības uzņem apgriezienus visās šajās platformās. Youtube dzēš visus video, kuri neatbilst PVO vīrusa doktrīnai un arī pievieno savu, pareizo informāciju ar saitēm uz to pašu PVO citiem video. Tieši tāpat rīkojas arī Twitter. Tas viss notiek ar kreiso liberāļu- ASV demokrātu tiešu atbalstu – viņiem ir sastādīti arī īpaši saraksti, kā 12 ievērojami vakcīnu skeptiķi, kurus tie izvēlējušies par savu mērķi izdzēšanai no sociālajām platformām. Tas viss notiek vienlaicīgi ar digitālās vakcīnu pases ieviešanu, kas spiež cilvēkiem uzrādīt šo statusu.

Savukārt tam pašam FB piederošais Whatsapp iet vēl tālāk – tas sadarbībā ar starptautisko “faktu čakaru” tīklu piedāvā arī finansējumu tiem, kuri uzdevums ir apkarot no vakcīnām cietušos cilvēkus un tos, kuri par to brīdina. 7 šādas čakaru organizācijas visa pasaulē saņems pusmiljonu dolāru – tas ir daļa no Vaccine Grant Program. Arī šī programma ir paredzēta, lai vēl vairāk uzbruktu patiesībai par vakcīnām. Šobrīd attiecīgajā datubāzē atrodamas jau 12.000 faktu čakaru organizācijas – taisni jābrīnās, kur tās visas pēkšņi radās un kas tās visas apmaksā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Šie 7 finālisti naudas saņemšanai tika izvēlēti no 70 dažādiem dalībniekiem. Šī nu reiz ir tāda pandēmija, kuru nedrīkst ne apšaubīt, ne pašam domāt ar savu galvu. Par vakcīnām drīkst tikai labu, vai neko – nedrīkst arī dalīties ar savu personisko bēdīgo pieredzi, jo saskaņā ar faktu čekingu, tādas nedrīkst būt.

Tā grib Silīcija ielejas varenie, bet cilvēki tikmēr pārvācas uz alternatīvajām platformām.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Ko naivie var ņemties tai Cukuriņa privatbodītē – ģīmjgrāmatā?

    maijs 9, 2021
  • tamoxifen[/url]

    jūnijs 13, 2021

Leave A Comment