Floridā vakcīnu pases nebūs

Rietumu hemisfērā šobrīd ir visai maz tādu vietu, kur to vadītāji atsakās pakļauties specoperācijas ‘korona’ globālo saimnieku prasībām slēgt mazo un vidējo biznesu un terorizēt savus iedzīvotājus ar absurdiem aizliegumiem. Tomēr pastāv dažas brīvības saliņas un viena no tādām ir Floridas štats ASV.

Tur praktiski visi sākotnēji ieviestie ierobežojumi tika atcelti jau pagājušā gada septembrī, par spīti tam, ka liberālā prese toreiz krita gluži vai histērijā par ‘gaidāmo katastrofu’ un Floridas gubernatora neprātīgo rīcību. Taču visai drīz viss nostājās savās vietās un šodienas statistika skaidri parāda to, ka kovidšovs ir tikai politisks lēmums, bet ‘epidemioloģiskā situācija’ štatos un valstīs bez drakoniskajiem aizliegumiem ir labāka nekā tur, kur tie bijuši visu laiku. To var lieliski redzēt, salīdzinot to pašu Floridas štatu ar pārējiem ASV štatiem un īpaši Kaliforniju, kur tās demokrātu režīms burtiski tracina iedzīvotājus ar visiem iespējamiem aizliegumiem un komandantstundām.

Bet Floridas gubernators Rons de Santis ir nelokāms un savā nesenajā intervijā paziņoja, ka štatā vakcīnas nebūs obligātas un attiecīgi netiks ieviestas arī vakcīnu pases. Tās tiks pat aizliegtas. Viņa argumentācija ir lieliska.

“Mēs negrasāmies atbalstīt jebkādas vakcīnu pases Floridas štatā. Neviens nav uzstājīgāks šajā jautājumā. Ja Jūs skatāties uz visām Floridas vietām, slimnīcām, baznīcām, aptiekām, tās visas ir svarīgas. Taču mēs vienmēr esam teikuši – apgādāsim ar vakcīnām visus, taču neuzspiedīsim tās nevienam. Ja arī kādai vārīgai sabiedrības daļai ir ieteikts tās lietot, mēs tās neuzspiedīsim.

Šeit nekad nav bijušas diskusijas par obligātām vakcīnām. Kovid vakcīnas Floridā būs labprātīgas.

Attiecībā uz vakcīnu pasēm, tās ir absolūti nepieņemamas – ne valdībai, ne privātajam sektora uzspiest šādu prasību pierādīt vakcinēšanās statusu tikai tāpēc, lai cilvēks var vienkārši piedalīties normālā sabiedrības dzīvē.

Jums tā jāparāda, ja gribat iet uz kino? Nē. Uz atrakciju parku? Potams, ka ne. Tāpēc mēs to neatbalstām. Es domāju, ka cilvēkiem ir jābūt personiskai brīvībai un tiesībām pieņemt savus lēmumus. Ja jūs ieviešat tādas pases, tad kas tālāk? Informācija tiek nodota kādai milzu korporācijai? Jūs gribat, ka lapsa apsargā vistu kūti? Liecieties mierā.

Tas ir kas tāds, kam ir ļoti lielas privātuma problēmas. Tas nav vajadzīgs. Ziniet, mums tāpat ir 3.5 miljoni senioru, kas šonedēļ jau būs vakcinējušies labprātīgi. Tai pašā laikā mēs neprasīsim viņiem pierādījumus par to tikai tāpēc, lai ļautu viņiem normāli dzīvot. Un es drīzumā ķeršos pie likumiskām darbībām, lai nostiprinātu to likumdošanā. Esmu runājis par to ar Senāta spīkeri un prezidentu. Mums ir nepieciešama likumdošana, ka Floridā tam nav iespējams notikt. Un tā būs drošība daudziem cilvēkiem”

Valdības galvenā loma taču ir aizstāvēt cilvēku tiesības. Tai skaitā arī pārvietošanās brīvību. Tāpēc izteikumi par to, ka privātais bizness var darīt, ko grib, līdzinās reliģijai. Tā tas nav. Kad privātā kompānija cenšas ielauzties cilvēku personiskajās brīvībās, tad valdības pienākums ir iejaukties. Tāpēc vismaz Floridas štatā jau ir ieviesta attiecīga likumdošana.

Tai ir jābūt tikai pašu cilvēku izvēlei un racionālai domāšanai, kādā stāvoklī viņi atrodas un kādās aktivitātēs viņi vēlas piedalīties. Tiklīdz tajā iejaucas privātās kompānijas, iestājas diktatūra un manipulācijas. Ja privātajam biznesam tiek dotas iespējas uzstādīt prasības saviem klientiem vai darbiniekiem par vakcinācijas statusu, tad tūlīt pat seko nākamie soļi.

Mēs negribam situācijas, kurās cilvēki tiek biedēti vai sūdzēti tiesā tikai tāpēc, ka dara normālas un ikdienišķas lietas.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Iedomājieties, ka banka Jums izsniedz kredītu auto iegādei tikai ar elektrisko dzinēju, vai pieprasa uzstādīt mājā Saules paneļus? Bet tie ir skaidri redzamie nākošie soļi, kā ieviest sociālo kredītu sistēmu, tikai citādā izskatā. Vai nu uzstādot tiešas prasības vakcinēties un pakļauties šai un zaļajai afērai, vai arī visos iespējamos veidos diskriminējot tos, kas vēlas dzīvot normāli un braukt ar parastām iekšdedzes dzinēja automašīnām, piemēram, apliekot viņus ar nesamaksājamiem nodokļiem, lai atņemtu pārvietošanās brīvību. Iespējas manipulēt šeit ir neierobežotas.

Floridā to saprot un šobrīd tas ir piemērs, uz ko raudzīties ar cerībām – tā izskatās pareiza izeja no kovidšova neprāta. Protams, ne katrā štatā un valstī ir tādi vadītāji, kā Floridā. Tomēr mums ir pozitīvs piemērs, uz ko skatīties.

A. Vasiļevskis

Kāda likumdošana nepieciešama Latvijā saistībā ar vakcīnu pasēm?
Share With:
Rate This Article
Comments
  • Thanks for this great post, i find it very interesting and very well thought out and put together. I look forward to reading your work in the future. pain o soma 500 mg

    aprīlis 8, 2021
  • Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon! Makeup for mature skin

    aprīlis 10, 2021

Leave A Comment