Trending News

Floridas gubernators aizvāc transgenderus no sieviešu sporta

Pēdējos gados pasaulē parādījusies kāda līdz šim prātam neaptverama problēma – tie ir bioloģiskie vīrieši, kas pārņēmuši sieviešu sportu un bioloģiskās sievietes nespēja ar šiem transgenderiem konkurēt tīri fiziski. Rons De Santis parakstījis attiecīgu likumu, kas vismaz šajā štatā aizliedz kropļot sportu.

Atlētiskās komandas un sporta veidi, kas paredzēti sievietēm, nevar tikt atvērti vīriešu dzimuma pārstāvjiem – tā vēsta jaunais likums. Šiem nolūkiem nepieciešams uzrādīt pareizu dzimumu, kas aizpildīts pie dzimšanas. Sievietes – sportistes, kam radīti zaudējumi attiecīgo pārkāpumu dēļ, var sūdzēt tiesā un prasīt kompensāciju.

Tādas lietas – Rons de Santis šobrīd aizvien vairāk nostiprina savu reputāciju kā īsts konservatīvais tradicionālo vērtību aizstāvis, par spīti kreiso liberāļu vaimanāšanai, turpina izdot vienu likumu aiz otra, kas nodrošina cilvēkiem pamata brīvības, kādas nav demokrātu pārvaldītos štatos. 

LGBT aktīvisti savukārt apgalvo, ka rezervēt sieviešu sportu tikai sievietēm esot diskriminācija. Taču pat zinātniskie dati apliecina to, ka testosterona apspiešanas terapija nevar izmainīt tās  fiziskās priekšrocības, kādas vienkārši ir vīrietim no dzimšanas, salīdzinot ar sievietes fizioloģiju. Nerunājot par to, cik visa šī situācija ar kreiso liberālismu ir absurda pašos pamatos.

Tam bija vajadzīgs pat īpašs pētījums, kas tika publicēts Journal of Medical Ethics un tajā Jaunzelandes pētnieki secināja, ka veseli jauni vīrieši nezaudē ievērojamu muskuļu masu un spēku vismaz 20 nedēļas arī tad, ja viņu testosterona līmenis ir pazemināts atbilstoši Olimpiskās komitejas vadlīnijām. Bet kaulu struktūru, plaušu tilpumu un sirds izmērus nevar ietekmēt ar hormonu terapiju, tāpēc šādu transpersonu piedalīšanās sacīkstēs kopā ar bioloģiskām sievietēm ir nepieņemami negodīga.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

De Santis ir pieņēmis veselu virkni ar likumiem, kas atbalsta konservatīvo pieeju, tai skaitā kreisās rasu teorijas aizliegumu skolās un protams, vakcīnu pases un obligātās injekcijas kā tādas, vienlaicīgi palielināti sodi par plosīšanos ielās, kā arī ieviests cenzūras aizliegums.

Izskatās, ka De Santis varētu būt lielisks republikāņu kandidāts 2024.gada vēlēšanās, ja vien kaut ko vēl varam sagaidīt no Donalda Trampa.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment