Trending News

FOX NEWS šodien stāsta to, ko Deivids Aiks rakstījis jau desmitiem gadu. Kas notiek?

Aivis Vasiļevskis savā Facebook profilā raksta –

Diezgan interesantas lietas notiek pēdējās dienās. Pēkšņi FOX kanāls sācis spridzināt patiesību par Baidenu, Švābu, Bilu un Lielo Restartu – viss tas, par ko es rakstu jau vairāk kā gadu un par ko runāja tas pats Aiks jau desmitiem gadu, tagad tiek atklāti pateikts vienā no mainstream lielajiem medijiem – Pasaules ekonomiskais forums, kovidšovs kā iemesls nozagt cilvēkiem visu brīvību un privātīpašumu, miljardieru un ēnu valdības sazvērestība pret cilvēkiem un vietējās administrācijas nodevība, kalpojot šīm elitēm.

Šis video ir “obligātā lasāmviela” –Man tas vieš cerību, ka cilvēcei ir laiks atjēgties un šīs lietas saprast. Vienlaicīgi tas nozīmē to, par ko rakstīju jau iepriekš – tā globālistu daļa, kas cīnās ar šīm te valstiskajām elitēm, ir sākusi izmantot savus resursus un tāpēc mēs redzam gan Maska paziņojumus par kovid testu glupībām, gan šādus sižetus.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!Protams, tas nenozīmē, ka tie globālisti ir tautas pusē, tās vienkārši ir to klanu savstarpējās cīņas un tā viņi viens otru atmaskos un ņems nost no trases, šīs vēlēšanas ASV vispār neko tajā neizšķir, tas ir tikai starta signāls visam šim haosam- cilvēki šeit pa lielam pagaidām ir skatītāji, bet savu vārdu varēsim teikt tad, kad būs beigušās šis grandiozās cīņas – kas paliks pāri no esošām sistēmām un pārvaldes mehānismiem, tas vēl ir liels jautājums.

Vai 2030. gadā paredzēts ieviest tehnisko totalitārismu un sociālismu?

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment