Thursday, September 24, 2020
Trending News

Gadu vecs bērns nomirst pēc tam, kad degunā salūzt COVID-19 testa tampons

Pusotru gadu vecs bērniņš no Saūda Arābijas nomira koronavīrusa tampona dēļ, kas salūza deguna dobumā, jo medicīnas personāls veica COVID-19 testu drudža dēļ. Saūda Arābijas veselības ministrs Tafičs bin Favzans al-Rabija pavēlēja izmeklēt šo incidentu, izteica bērna tēvam līdzjūtību un solīja personīgi sekot šai lietai.

Bērna tēvocis un likumīgais aizbildnis Mosaeds al Jufāns pastāstīja Al Arabijai:

“Viņam nebija nekādas hroniskām vai bīstamas slimības. Viņš piektdienas vakarā sūdzējās par drudzi, un mēs viņu kopā ar māti nogādājām slimnīcā.”

Pēc tam, kad ārsts bija viņu pārbaudījis, viņi nolēma veikt Covid testu, iebāžot dziļi galvas kausā caur deguna viņam tamponu. Bērnam bija laba veselība un viņš sūdzējās tikai par augstu temperatūru. Tēvocis teica, ka tampons saplīsa bērna deguna dobumā, tāpēc ārsts nolēma viņu pakļaut vispārējai anestēzijai, lai no bērna deguna izvilktu salauzto tamponu.

“Ap pulksten 1 no rīta viņi man paziņoja, ka operācija ir beigusies un ka ārsts varēja izņemt tamponu.”

Al-Joufans piebilda, ka pēc brāļadēla pamodināšanas viņš lūdza medmāsu ārsta speciālistam pārbaudīt zēnu pēc operācijas, pārbaudīt viņa veselību un pārliecināties, ka tampons ir pilnībā izņemts un nav asiņošanas vai apgrūtināta elpošana.

Bet medmāsa teica, ka ārsts nav pieejams, un lūdza māti pagaidīt, sacīja al Džofans.

9:00 no rīta zēns zaudēja samaņu, un medicīnas personāls atklāja, ka viņš neelpo.

Pēc tam es nonācu slimnīcā un lūdzu, lai ierodas ārsts-speciālists. Pēc radiologa teiktā, viņš veica rentgena staru, kas parādīja, ka vienā no plaušām ir aizsprostoti elpceļi.

Al-Joufan teica: “Kad bērna stāvoklis pasliktinājās, es lūdzu viņu nogādāt uz specializētu slimnīcu Rijādā, lai glābtu viņa dzīvību. Pieprasījums tika apstiprināts agri, bet mēs sēdējām slimnīcā un gaidījām ātrās palīdzības automašīnu, kas neatliekamās palīdzības nodaļu sasniedza tikai stundu vēlāk. ”

Viņš piebilda, ka pat tad viņi gaidīja, kad bērns tiks transportēts, taču viņš nekad netika nogādāts šajā Rijādas slimnīcā, jo pirms tam viņš tika atzīts par mirušu.

Tēvocis iesniedza veidlapu, kurā pieprasīja izmeklēt bērna negaidītās nāves cēloni un procedūras, kas tika ievērotas, kad medicīnas personāls izskatīja viņa brāļadēla lietu.

"Es gaidu tās personas sodu, kura ir atbildīga par bērna nāvi," sacīja al Joufans.

Standarta PCR testi – tie ir apmēram 15 cm gari kociņi ar vates pikuci galotnē. Tos iebāž nāsī visā garumā, līdz pat tai vietai, kur notiek saskarsme ar rīkli. Kāpēc šie testi ir tieši tādi? Iespējams, ka tas ir tāpēc, ka tādā veidā tiek aizskarta ļoti jūtīgā vieta, ko angliski sauc cribriform plate.

Aivis Vasiļevskis raksta, ka tas ir ļoti smalks un trausls kauls. Tur ir tiešā saskarsme ar smadzenēm, konkrēti pieres daivu, kura atbild par visu to, kas saistīts ar gribasspēku un tā noturēšanu.

Tās ir: Plānošana;
Situācijas novērtēšana;
Uzmanības noturēšana;
Uz mērķi vērsta rīcība;
Īstermiņa atmiņa;
Problēmu risināšana;
Emocionālā pašregulācija.

Viņi taču apgalvo, ka vīruss ietekmējot daudzu cilvēku nervu sistēmas, atstāj attiecīgas sekas un arī smadzeņu bojājumus. Tieši šie kociņi tiek berzēti gar trauslo kaula platīti, kurā atrodas nervu gali, kuri atbild par smaržas jušanu – ļoti daudziem smaržas zudums tiek pierakstīts kā kovida sekas. Un tā kā šajā kaula platītē, kas ir tikai milimetru bieza, ir daudz nelielas atverītes, tā faktiski ir tiešā piekļuve fiziskām smadzenēm.

Un tāpēc jebkādas vielas, kas tiek berzētas gar šo vietu, tiešā veidā spēj iekļūt cilvēka smadzenēs. Vīrusi, ķīmija, nanotehnoloģijas – jebkas. Vai par to kāds ir padomājis?

– jautā Aivis Vasiļevskis.

Ir daudzas sūdzības par to, ka šādi testi ir sāpīgi un sāpes ilgst pat vairākas dienas. Ir ļoti aizdomīgi, ka šo ‘vīrusu’ nevar atrast ar cita veida testiem, bet ir jālieto tieši tāds, kurš tiešā veidā nodrošina piekļuvi smadzenēm, berzējot visvārīgāko ķermeņa vietu. Ir bijuši vairāki paziņojumi par to, ka šie testi paši satur kaut kādu vīrusu.

Vai Tu veiksi testu, ja parādīsies Covid jeb saaukstēšanās simptomi?

Vēl viena lieta šajā visā ir temperatūras mērījums, šaujot pierē ar lāzeru. Ne vien tas ir brutāls pazemojums, kad jums šauj ar pistoli pierē, bet ir ļoti ticams, ka tas tiek darīts tāpēc, lai ietekmētu čiekurveida dziedzeri – šis orgāns ir izsenis saistīts ar apziņu, spēju sajust smalkās pasaules un sazināties ar tām.

Tāpēc ir gluži saprotami, ka šie pasākumi un protams, visa pārējā baiļu, histērijas, distancēšanās, uzpurņu nēsāšana ir nekas cits, kā atklāts mēģinājums salauzt cilvēku pretestību, pašcieņu, nobloķēt apziņas un iegūt pilnībā vadāmu, akli ticīgu biomasu.

Share With:
Rate This Article
Tags
Comments
  • Sveiki!
    Varat atsūtīt oriģinālā adresi par Saūda Arābijā mirušo bērnu?

    septembris 12, 2020

Leave A Comment