Trending News

Galerijā Rīga pēc potes saļimst sieviete

Aculiecinieks piefiksējis, ka vakardien Galerijā Rīga ap 19.30 švakcinēšanas centrā pēc potes saļimst cilvēks. Tā ir kāda sieviete un ārstu reakcija ir vairāk kā interesanta.

Video materiāls gan ir tikai dažas sekundes, tomēr tajā var pietiekoši skaidri redzēt, ka ārstenes ir neapmierinātas, ka šāds gadījums ir piefiksēts un viņām tajā brīdī ir svarīgāk aiztriekt filmētāju, kā pievērsties paša cilvēka glābšanai.

Ja pagājušā gada sākumā tādus attēlus ar kritušiem cilvēkiem uz ielām viltoja mediji, stāstot, ka tā notiek Ķīnā, tad šobrīd varam redzēt to, ka nu jau tas pa īstam notiek pie mums. Paralēli tam daudzi zina briesmu stāstus par to, kas notiek aprūpes namos, kur cilvēkus spiež potēties, terorizē un par mirušajiem atklātībā nekas netiek ziņots, jo viņiem jau nav radinieku, kas celtu trauksmi. Tāpēc to šobrīd nav iespējams uzfilmēt un parādīt, jo cilvēki ir iebiedēti un nevēlas atklāti runāt, baidoties no sekām.

Tāpēc droši vien ir jāpienāk brīdim, kad cilvēki vienkārši krīt uz ielām, varbūt tad nāks kāda skaidrība par to, kas īsti notiek. Tad, kad ‘vīrusa’, švakcīnu un ‘epidemioloģiskās drošības ideoloģiju uzspiež ar varu – spēka struktūras, policija, prokuratūra un tamlīdzīgi, tad vajadzētu būt skaidram, ka lietas ir pavisam citādas, kā mums to stāsta. Tas ir totalitārisms.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Attiecībā uz Galeriju centrs, tas ir vēl viens divkosības paraugs. Nesen viņi vēl kunkstēja kaut ko pret valdību, kas neļauj pilnvērtīgi strādāt. Bija arī izvietoti plakātiņi – bet tagad tur 6tajā stāvā darbojas švakcinēšanas centrs, kur arī piefiksēts šis gadījums. Katram savs krekls tuvāks un režīma komformisti lien ārā pa visiem stūriem.

Ņemot vērā to, ka Galerijā Rīga noteikti ir videokameras, kas varētu fiksēt šo gadījumu un tālāko notikumu virzību, aktīvisti iesnieguši prasību pēc vairāk informācijas šajā sakarā. Redzēsim, kāda būs galerijas un varas iestāžu reakcija uz šo notikumu – noteikti varam gaidīt kārtējo taisnošanos par to, ka vainīgs karstums vai jebkas cits, tikai ne pote.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Zinu daudzus cilvēkus, kam pēc švakcinācijas sākušies sarežģījumi, par hronisku nogurumu nemaz nerunājot… Uzpirktie masu mēdiji klusē…

  jūlijs 2, 2021
 • Miruši no vakcīnām ir daudz…
  Iespējams, pat vairāk nekā reāli NO koronas ( bez melīgās pierakstījumu statistikas – AR koronu)

  jūlijs 2, 2021
 • Ārprāc, kas notiek pasaulē? Vai mūs mēģina iznīcināt?

  jūlijs 3, 2021

Leave A Comment