Thursday, July 2, 2020
Trending News

Geits paredz pandēmiju-2 un bioteroristu uzbrukumu

Bils Geits 24. aprīļa Stpehen Colbert raidījumā izteicās, ka esot jāgatavojas pandēmijai Nr.2, esošo konornavīrusu dēvējot par pandēmiju Nr.1. Viņš brīdina par bioteroristu iespējamu uzbrukumu, kas var izraisīt jaunu vīrusu. Kā zināms, tad pasaulē ir daudz laboratorijas, kur tiek glabāti nāvējoši vīrusi. Tādējādi vīrusa noplūde diemžēl ir ļoti reālistisks scenārijs, it īpaši, ja to saka cilvēks, kuru milzīga daļa starptautiskās sabiedrības vaino genocīdā pret pasaules iedzīvotājiem.

Nesen tika atlaista viena Kanādā stradājoša ķīniešu zinātniece, kur ļoti bīstamus vīrusus pārveda ar pasažieru lidmašīnu uz Vuhaņu Ķīnā.

Nesenā intervijā ar nacionālo raidorganizāciju Otavas universitātes profesors Amir Attaran sacīja CBC, ka ķīnas zinātnieces rīcība bija

“aizdomīga”, “satraucoša”, “biedējoša” un “varbūt dzīvībai bīstama”.

Kā izteicās pazīstamais publicists Sandris Točs –

Nākotni var paredzēt tikai tas, kurš to organizē.

Lielā intervija ar Sandri

Svarīgi saprast, ka runa ir par vīrusiem kā ieročiem. Vuhaņas laboratorijas piederība Ķīnas militārajiem spēkiem tika apstiprināta šā gada 26. janvārī, kad par tās vadītāju tika iecelts Ķīnas armijas ģenerālis Chen Vei, kurš vada Militārās medicīnas zinātņu akadēmijas Bioinženierijas institūtu. Viens no Vuhaņas Virusoloģijas institūta valdes locekļiem, profesors Wu-Chun Cao, ir Valsts patogēnu un bioloģiskās drošības laboratorijas direktors, kas ir arī Militārās medicīnas zinātņu akadēmijas pakļautībā. Viņš ieņem pulkveža pakāpi Ķīnas armijā.
Tātad Vuhaņā vīrusi tiek radīti kā ieroči.

Pastēra universitātes profesors Simon Wain-Hobson jau izteicās, ka nav nekādas nepieciešamības laboratorijās vairākās pasaules valstīs audzēt mākslīgus un nāvējoši bīstamus vīrusus. Tam nav nekādas pievienotās vērtības sabiedrības veselības uzturēšanā – tikai riski.

Kā labi zināms, tad 2015. gada Geitsa izteiktās “prognozes” TED uzstāšanās laikā ir piepildījušās ar augstu precizitāti –

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment