Trending News

Globālais ekonomikas sabrukums tuvojas

Pamazām var sākt vērot arī pavisam lielā plāna īstenošanos dzīvē. Un šobrīd lielais plāns ir demontēt pasaules pārtikas apgādes sistēmu, kā arī iesākt visas ekonomiskās sistēmas sabrukuma galējo fāzi. Tas ir tas, ko šobrīd vislabāk var redzēt ASV. Tur nesen  notika ‘kiberuzbrukums’ vienai no galvenajām degvielas apgādes līnijām Colonial Pipeline, kā rezultātā apstājusies degvielas padeve caur to un trijos štatos pasludināts ārkārtas stāvoklis – tā ir Florida, Ziemeļkarolīna un Virdžīnija.

Tur daudzās degvielas uzpildes stacijās beidzies benzīns un automašīnu vadītāji stāv rindās, bet atlikušajiem krājumiem strauji pieaug cenas.

Gluži loģiski, ka vainoti atkal tiek ‘krievu hakeri’, par to nevar būt ne mazāko šaubu, ka vainīgs Kremlis un Putins. Taču realitātē nu jau vajadzētu būt skaidri redzamam, ka visi šie notikumi ir pašas deep state pārvaldes organizēti un tas viss iekļaujas lielajā kapitālisma un sabiedrības demontāžas plānā, par kuru lielākā daļa cilvēku vēl pat nenojauš, muļķīgi cerot un gaidot uz to, ka kaut kad beigsies ‘pandēmija’ vai viņi sašpricēsies un ‘atgriezīsies normālā dzīvē’ . Taču pasaule jebkurā gadījumā nebūs tāda, kāda bija un visi lielie notikumi un planetārs haoss vēl ir tikai priekšā, tai skaitā globālās apgādes ķēdes izjaukšana un tam sekojošs straujš pārtikas, degvielas un visu citu preču sadārdzinājums vai trūkums, kas jau vērojams tais pašās ASV un par to ceļ trauksmi dažādi avoti, podkāsti un saprātīgi ļaudis.

Tieši tāpat, kā Notre Dame degšana apzīmēja simbolisku Rietumu kristīgo un tradicionālo vērtību demontāžu, tā arī nesen iesprūdušais kuģis Suecā ir zīme par globālās apgādes sistēmas izjaukšanu un kontinentu izolāciju. Austrālija ir pirmā, kas par to paziņoja – tur robežas tiek slēgtas uz nenoteiktu laiku. Protams, ‘vīŗusa dēļ’. Un varat švakcinēties, cik gribat, tas šos procesus nekādi neietekmē.

Tā kā ASV līdz šim bija globāla ekonomika, tad neizbēgami tur notiekošais atstās milzīgas sekas visā pasaulē. Bet tur ir sākusies hiperinflācijas pirmā stadija un uz parādu balstītā dolāra sabrukums. Federālās Rezerves masveidā printētie triljoni un to nemitīga pumpēšana sistēmā dažādu stimulu čeku veidā ir radījusi pārkaršanu un dažādu resursu pieprasījumu, kā koks, alumīnijs un dzelzs, bet nacionālā infrastruktūra to vairs nespēj piedāvāt – viss ekonomikas sektors brūk kopā, jo ‘daudzā nauda’ panāk to, ka lielākā daļa darbinieku vienkārši sēž mājās un izvairās no darba vispār.

Tādā veidā režīms apzināti sagrauj produktīvo ekonomiku, likvidē mazo biznesu, tas rada inflāciju, pārtikas, degvielas un citu preču trūkumu un aizvien pieaugošu vardarbības eskalāciju pilsētās. Pievienojiet tam tīšo policijas struktūru samazināšanu, par ko cīnās BLM un veidojas bilde, ka Mad Max filma ir nekas cits, kā šis pats scenārijs, kas ieplānots jau sen. Lielākajās pilsētās jau tagad valda pilnīgs haoss un nemitīgi ‘mierīgie protesti’, kad vairs nevar saprast, kas pret ko protestē.

Faktiski dolārs jau ir zaudējis vismaz 20% pirktspējas tikai šogad vien, kamēr paralēli vērojams straujš kāpums uz pamata pārtikas vienībām, kā kukurūza, soja, graudi, rīsi, augu eļļas utt. Uz šī gada beigām cenas būs jau dubultojušās.

Katrs dolārs bankā zaudē jau 10% vērtības katru mēnesi. Baidena režīmam turpinot printēt naudu, tas novedīs pie bēdīgi slavenā Zimbabves precedenta, kad vietējie dolāri bija jāprintē ar miljarda nominālu, jo kravas auto ar šiem dolāriem bija maizes kukuļa vērtībā.

Protams, šis process notiek arī visur citur pasaulē, varbūt ne tik strauji un redzami, taču tranzīta un kravas pārvadājumu sistēmas demontāžas process redzams arī pie mums tepat Latvijā. Un tas nebūt nav tikai vietējo varnešu stulbums vai neizdarība, tas ir daļa no globālā plāna.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Arī vietējos medijos nupat bija paziņojums, ka Eiropā tiek atļauts izmantot tārpus un insektus pārtikā. Bet Davosas forums jau sen reklamē siseņu fermas kā lielisku proteīna avotu. Bet Absolute Zero 2050 plāns taču paredz agrikultūras likvidāciju, iekšdedzes dzinēju ražošanas apturēšanu, lidmašīnu un pat kravas kuģu satiksmes apturēšanu tuvāko gadu laikā. Tendences ir acīmredzamas, ar ko paredzēts aizvietot to pašu gaļas industriju. Salīdzinoši labāk to visu piecietīs vegāni, tomēr cenas jau kāpj it visam.

Un katrs no šiem procesiem tiek panākts ar ķēdes reakcijas palīdzību. ASV tagad trūkst pusvadītāju – tos izmanto mašīnbūvē, līdz ar to samazinās auto ražošana, degvielas trūkums savukārt ietekmē tos pašus fermerus un tā tālāk. Tas viss ir kopējais, lielais plāns – lai apturētu putnu, cūku ražošanu, pastāv attiecīgās gripas un jau tagad notiek masveida šīs industrijas likvidācija visur pasaulē, īpaši Ķīnā. Lai kur mēs skatītos, visur redzam to pašu –briest pamatīga destrukcija visās sfērās. Tāpēc atliek tikai laikus padomāt par to, kā pārdzīvot šo haosu un kā audzēt vajadzīgo pašam, vai kooperēties ar vietējiem ražotājiem.

Vai pasaulei draud ekonomiskais sabrukums?

A. Vasiļevskis

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Un kāds labums varnešiem no tā?

  maijs 13, 2021
 • Slima suņa murgi

  maijs 13, 2021
 • Pirms globālā tirgus sabrukuma ar steigu jāpērk kriptonaudas,tām vērtība tikai kāps

  maijs 14, 2021
 • priligy de 30[/url]

  jūnijs 14, 2021
 • want buy nolvadex[/url]

  jūnijs 16, 2021

Leave A Comment