Trending News

Globālisti nozīmē nākamo afēru – sausuma epidēmija

Vai atceraties neseno notikumu pasaules sporta dzīvē, kad viens no planētas slavenākajiem futbolistiem Kristiano Ronaldo preses konferences laikā UEFA Eiropas futbola čempionāta preses konferences laikā demonstratīvi novāca kolas pudeles un to vietā nolika ūdeni? 

Tas sacēla pamatīgu ažiotāžu, bija vēl citi gadījumi, kad vairāki futbolisti rīkojās līdzīgi, kāds tieši tāpat, kāds nomainīja bezalkoholisko alu ar ūdens pudeli. Pēc šī gadījuma Colas kompānijas akcijas esot nokritušās par 4 miljardiem eiro – visā pasaulē ļaudis gluži noelsās, secinot, ka Ronaldo ir pasaules varenākais ietekmelis. Protams, 300 miljoni sekotāju Instagram to varētu nozīmēt. Tieši tāpēc arī viņš veica šo darbību, nevis kāds cits.

Bet vai tas šeit ir būtiskākais? Ko varētu nozīmēt šāda rīcība aiz redzamās daļas, kāds signāls tika nodots pasaulei arī šo žestu? Ir taču pilnīgi skaidrs, ka tādas lietas nenotiek tāpat vien – tieši tāpat, kā par tagadējo vīrusa afēru no visām pusēm tika signalizēts un prediktīvā programmēšana darbojās gadiem, tā arī šeit diez vai notikušo var izskatīt tikai virspusēji.

Atbilde uz to, kas turpmāk gaida pasauli, ir lasāma tepat vietējā Tvnet, kas iepublicējis viena no globālistu galvenajiem ziņnešiem britu The Guardian rakstu par to, ko viņi plāno kā nākamo krīzi un kas tajā būs vainīgs. Visu var saprast jau pēc dažiem galvenajiem teikumiem. Rakstam ir dots atbilstošs nosaukums – ANO brīdina, ka drīz gaidāma cita veida, respektīvi, sausuma pandēmija. Tiek citēts ANO ziņojums, kurā pasauli biedē ar to, ka cilvēku radītā globālā sasilšana ietekmē ūdens apgādi un līdz ar to pasaulei daudz kur draud sausums.

 Sausums var kļūt par nākamo pandēmiju, un mums nav vakcīnas, lai tiktu ar to galā, rakstīts izdevumā “The Guardian”

Tad lūk – šeit ir skaidri redzams tas, kas notiks pēc vīrusa afēras atslābuma, kad tā tiks padarīta par endēmiju – tālāk seko sausums. Bet kas tajā tiek vainots? Protams, cilvēki, kuru ir par daudz un kuri rada ‘globālu sasilšanu’ Citiem vārdiem sakot, vainīgie ir atrasti un tālāk jāseko kaut kādai cīņai ar viņiem. Uz apvāršņa jau parādās ‘klimata lokdauni’, agrikultūras likvidācija un laboratorijā audzēta pārtika.

Taču šajā propagandas rakstā nekad netiks pateikts pats galvenais. Proti, ka jau gadu desmitiem pasaulē notiek kāds process, kas ir patiesais cēlonis ūdens trūkumam daudzās pasaules vietās.

Saldūdens kontrole – tā ir tēma, par kuru izvairās runāt gan politiķi, gan analītiķi un mediji cieš klusu kā partizāni. Tā ir kārtējā ‘konspirācijas teorija’ Bet šis ģeopolitiskais faktors kļūst aizvien redzamāks.

Pasaules Banka – viena no galvenajām globālistu struktūrām pasaulē, ir radījusi veselu rindu kompāniju, kuras nodarbojas ar saldūdens privatizāciju – to varētu nosaukt par ūdens karteli, kas jau vairākas desmitgades mērķtiecīgi un ar jebkurām metodēm grauj visas nacionālo valstu programmas, kas saistītas ar apūdeņošanu – no ūdens apgādes līdz hidroenerģētikai, tādā veidā pievācot kontroli pār ūdens resursiem. Saskaņā ar Masons Water Yearbook datiem, šis kartelis sastāv no 7 galvenajām kompānijām – Suez, Veolia Environment, RWE, Thames Water, Aqua de Barcelona, SAUR, United utilities.

Šo kompāniju kopējā daļa pasaules saldūdens resursu kontrolē ir izaugusi no 9% 2005. gadā līdz 30-40% 2015. gadā. Līdz ar to šobrīd jau vismaz 1/3 Zemeslodes iedzīvotāju ir spiesta pirkt ūdeni no šī karteļa pēc viņu noteiktām cenām un šis procents turpina strauji pieaugt.

Pasaules bankas darbību praksē mēs varam aplūkot ar Lībijas piemēru. Tad Jūs sapratīsiet, kas bija patiesais Rietumu uzbrukuma iemesls šai valstij. Tur Kadaffi bija izveidojis pasaulē lielāko irigācijas projektu, kas tika fiksēts Ginesa rekordu grāmatā ar nosaukumu Great Man Made River – GMR.

Šis projekts bija spējīgs pārvērst visu Ziemeļāfriku ziedošā dārzā un atbrīvot to no Rietumu koloniālās verdzības. Tas jau gandrīz tika pabeigts, bet tālāk sekoja Rietumu agresijas akts pret šo valsti, Kadafi demonizācija, bombardēšana un Klintones ņirgšana par veikto slepkavību. Un tā šis fantastiskais projekts tika aprakts zem ‘demokrātijas nesēju’ bumbām, tā vietā viss regions iegrima nabadzībā un haosā, zaudējot kontroli par saviem dabiskajiem resursiem.

Līdzīgs liktenis piemeklēja citu– Dienvidsudānas projektu, kas paredzēja pasaules lielākā purva Sudd nosusināšanu un un Baltās Nīlas kanāla izveidi, kas varēja pārvērst oāzē gan Sudānu, gan Ēģipti. Taču Sudānā steidzami tika organizēts pilsoņu karš, kā rezultātā viss tika sagrauts – 2/3 pabeigtais projekts tika apturēts. Tur bez Pasaules Bankas šī projekta blokādē piedalījās arī Izraēla, kas ar to ieguva kontroli pār lēto Dienvidsudānas naftu un nepieļāva sava ģeopolitiskā pretinieka Ēģiptes uzplaukumu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tagad varam izdarīt secinājumus – tie paši, kuri bombardē un izposta potenciāli plaukstošas valstis un apūdeņošanas projektus, mums stāsta par to, ka pasaulei draud sausums. Tas ir tieši tas pats, kas eigēnistu un ‘ģimenes plānotāju’ pasakas par to, ka viņi grib glābt visus ar savām injekcijām. Un tas arī ir viens un tas pats – pašu radīta krīze, kurā viņi pārņem kontroli pār sabiedrībām un to resursiem. Ronaldo žests ar ūdens pudeli vienkārši parādīja, par ko būs nākamā afēra un cīņa par saldūdeni, kuru pievāc lielās korporācijas un vienlaicīgi vaino cilvēkus un kaut kādu sasilšanu.

Tagad varam izdarīt secinājumus – tie paši, kuri bombardē un izposta potenciāli plaukstošas valstis un apūdeņošanas projektus, mums stāsta par to, ka pasaulei draud sausums. Tas ir tieši tas pats, kas eigēnistu un ‘ģimenes plānotāju’ pasakas par to, ka viņi grib glābt visus ar savām injekcijām. Un tas arī ir viens un tas pats – pašu radīta krīze, kurā viņi pārņem kontroli pār sabiedrībām un to resursiem. Ronaldo žests ar ūdens pudeli vienkārši parādīja, par ko būs nākamā afēra un cīņa par saldūdeni, kuru pievāc lielās korporācijas un vienlaicīgi vaino cilvēkus un kaut kādu sasilšanu.

Vai izziņotais sausums ir dabisks?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment