Trending News

Globālistiem neiet plāni? Kartējā tikšanās – ierodas fon Leyena

Pēc dažām dienām Latviju apciemo pate ES prezidente fon Layena. Varētu domāt, ka vismaz Saulstāvjos varētu likties mierā, taču nē, visiem šiem globālistiem un vietējiem kagariem ir lieli plāni uz šo izmocīto zemīti.

Ja padomā, cik bieži pēdējā laikā vietējie kangari ir tikušies ar lielajiem saimniekiem, tad rodas sajūta, te kaut kas neiet tā, kā vajag. Nesen ‘nācijas tēvs’ aiznesās uz Vatikānu satikties ar jezuītu un globālistu ideoloģijas vienu no galvenajiem stūmējiem pasaulē – Romas pāvestu. Tad viņš NATO samitā satikās ar ASV valstiskās elites ielikteni Baidenu.

Bet tagad mūs trauc apciemot digitālā fašisma ieviesēja Layena, ar kuru tiksies ASV pilsonis Kariņš. Atceroties to, kas notika pagājušā gada nogalē, kad Latviju apciemoja Francijas prezidents? Burtiski nākamajā dienā sākās ‘otrais vilnis’  un uzpurņu terors. Kas sāksies tagad? Ja spriež pēc pēdējā laika dažādiem likumiem un vispārējās sapratnes par to, kas notiek pasaulē, tad rodas sajūta, ka globālajiem un vietējiem parazītiem pamazām pacietība beidzas un viņu izspēlētais  ‘brīvprātīgas’ švakcinēšanas teātris nedod vajadzīgos rezultātus. Viņiem ir kaut kas steidzami jādara rudenī, jo arī pie mums paredzētie 70% šašpricēto līdz vasaras beigām ir neiespējamā misija. Acīmredzot, ka tāpēc arī šeit ierodas kārtējā globālistu-necilvēku marionete, lai spriestu to, ko tad iesākt ar nepaklausīgo tautu.

Šobrīd mēs jau esam nonākuši tik absurdā situācijā, kad jebkurš patiesībā slims, aptaukojies vai visādi citādi garīgi un fiziski nevesels cilvēks var saņemt atzīmi  ‘vesels’, ja viņš ir sašpricējies ar toksisku substance un reģistrēts digitālā sistēmā. Tad viņš var ceļot un apmeklēt kaut kādas vietas. Savukārt tas, kurš ir pilnīgi vesels, visu šo laiku nav slimojis, uztur sevi fiziskā formā un kam piemīt dabiskā imunitāte, kas nekad nav testējies un veicinājis šmovid statistiku – tāds cilvēks nav vesels, jo nav špricēts ar toksisko substanci un tiek uzskatīts par ‘komūnai’ nederīgu. Viņš nedrīkst ceļot, nedrīkst apmeklēt sporta klubus vai kultūras pasākumus. Starp citu, attēlā ir Beļģijas veselības ministre Bloka. Un tas nav joks.

Minister of Health, Social Affairs, Asylum Policy and Migration Maggie De Block

Bet ar to globālistiem ir par maz – kā Jūs domājat, vai Džordžijas granīta bloku vadlīnijās faktiski izteiktā vajadzība samazināt iedzīvotāju skaitu par 90% un globalizatoru izteiktā prasība nošpricēt 90% pasaules iedzīvotāju ir tikai sakritība? Lai sasniegtu ko tādu, visas brīvprātības ilūzijas kādā brīdī nāksies atmest un skaidri paziņot, ka špricēties vajag vienkārši tāpēc, ka tā grib globālisti un uz planētas ir par daudz cilvēku. Kaut gan tieši to jau visu laiku viņi arī saka, kaut arī vēl mazliet caur puķītēm, bet pietiekoši skaidri un saprotami, atliek tikai mazliet savilkt kopā faktus un notiekošo pasaulē. Taču puķu laiks arī drīz beigsies un paliks plika patiesība, kas būs redzama ikvienam.  

Tomēr Saulstāvji ir īpašs laiks un domāt visu laiku tikai par to, ko grasās darīt cilvēces ienaidnieki, arī nav jēgas – ir jādomā par to, ko darīt mums. Principā jau jādara pat nav nekas – ir vienkāršs princips – nav valdnieka, ja nav, kas klausa. Problēma ir tajā, ka joprojām ir pietiekoši daudz to, kuri cer, ka intensīvi pakļaujoties visām varas prasībām un pat skrienot tai pa priekšu, viņi varēs atgriezties iepriekšējā dzīvē. Tomēr aizvien vairāk arī tādiem kļūst skaidrs, ka viņi ir nežēlīgi piemuļķoti, uzsēdināti uz toksiskas substances un paši bijuši līdzvainīgi tajā, ka pieļāvuši režīmiem sagrābt varu.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tas agrāk vai vēlāk radīs milzīgu agresijas vilni – un būtiski ir saprast arī to, ka režīms to centīsies novirzīt uz nešpricētiem, veseliem ļaudīm, norādot tos par vainīgiem. Savukārt mūsu uzdevums ir izmantot īpašo Saulstāvju enerģiju, lai domās atvairītu to visu no sevis, bet izdarītu tā, lai katrs saņem pēc nopelniem – afēras organizētāji un piemuļķotie lai plūcas savā starpā, kamēr veselie spēka ļaudis būvē savu, jauno sabiedrību. Tieši tādu novēlējumu gribētos izteikt tuvojošos svētku sakarā.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Tiko vēlējos dot 5 zvaigžņu vērtējumu raksta autoram , tiko uzspiedu pirmo zvaigznīti , ta -“ paldies par vērtējumu ! “ ,,,,????
  Saprotu , ka cenzūra .

  jūnijs 20, 2021
 • ļoti žēl ka gan Jānis gan Aivis gan Andris neiedziļinās izcilajā risinājumā LaBie.lv, un līdz ar to esat līdzvainīgi Latvijas Tautas traģiskajā liktenī. Jūs gribat lai nebūt valdītāju, bet kārtību Latvijā tiesiska ieviest ir vienīgi Latviešu Biedrība, un ja Jūs sludinātu tās rīkojumus, tad neviens nebūtu noindēts, un reemigrācija būtu jau sākusies. Šajos Saulstāvjos vēlu nākt pie prāta svētajai trīsvienībai – Jānim, Aivim un Andrim un īstenot Godzemes Dittas iestādēm iesniegtos rīkojumus, un kopā noturēt tiesas pār Tautas slepkavām. Mīlošas tiesas ar amnestijām un Cietumu slēgšanu, Tautai atgriežoties laukos, dodot arī noziegušamies iespējas uz Godzemiešu tiesībām, kad zūd incitamenti veikt noziegumus . Līgo Līgo, Lai Top!

  jūnijs 21, 2021
 • Paldies – lielisks raksts! Diemžēl pikrītu ka šīs rudens būs izškirošs. Tiks zmantotas visnetīrakas metodes un atklāta vardarbība, laj piespiestu cilvēkus uztaisīt sev “bila gejtsa injekcijas”

  jūnijs 21, 2021

Leave A Comment