Trending News

Globālists Makrons turpina karu pret tautu

Francijas likumdevēji tomēr ievieš verdzības sistēmu par spīti masveida protestiem. Vīrusa pases būs vajadzīgas visos restorānos, iekšzemes ceļojumiem un obligātā potēšana visiem veselības darbiniekiem paliek spēkā.

Attiecīgais likumprojekts strauji tika virzīts vēl tālāk, jau sestdienas naktī tas tika apstprināts Senātā.Ir tikai nelieli izņēmumi, kas pagaidām paredz neprasīt šīs pases āra terasēs un ieviešanas laiks atbīdīts par mēnesi uz priekšu. Šim likumam vēl bija nepieciešams galējais apstiprinājums Parlamenta apakšpalātā. Un jau šorīt agri no rīta Fancijas medijs paziņoja, ka tas ir pieņemts. Viss viņiem iet pēc plāna un tautā klausīties tie negrasās, ja vien ielās neizies miljoni.

Totalitārisms un karš pret cilvēci uzņem apgriezienus. Dotais likums pieprasa uzsākt piespiedu potēšanos un lai apmeklētu sabiedriskās vietas, francūžiem būs jāuzrāda attiecīgais sertifikāts arī iekšzemes ceļošanai vilcienos. Bet no 30 septembra tas attieksies pat uz bērniem no 12 gadu vecuma. Lai dabūtu šo pasi, cilvēkiem ir jābūt potētam, nesen pārslimojušam un kādu brīdi derigs ir arī negatīvs tests.

Tikmēr pats Makrons savā runā pateica faktiski to pašu, ko Latvijas prezidenta izstrādājums Levits.

Ko ir vērta jūsu brīvība, ja jūs man sakāt, ka nevēlaties potēties, bet rīt jūs inficējat savu tēvu, māti vai mani? Tā nav brīvība, tas ir egoisms.

Arī masu protesti viņam neinteresē, uz tiem viņam atbilde bija ļoti vienkārša – protestu dēļ vīruss nepazudīs.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Arī vairākās citās valstīs, ieskaitot Latviju, kur tas sauksies ‘sadarbspējīgs sertifikāts’ izstrādes stadijā ir līdzīgi likumi. Vācijas kanclere Merkele pagājušā nedēļā izslēdza franču pieeju, bet viņas štāba priekšniece Helge Braun vakar jau paziņoja, ka jauno gadījumu pieauguma dēļ tādas lietas tomēr var notikt. Sašpricētiem noteikti būs vairāk brīvības – viņa paziņoja vietējai avīzei.

Retorika visur tā pati – špricējieties, bez globālās verdzības koda nekur netiksiet, jūs apdraud veselie un tie tiks sodīti rudenī.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Nu šeit arī pierādās, pat ja izietu miljoniem cilvēku, tā pat viņiem ir vienalga, jo tā nekad nebūs,ka pilnīgi visi cilvēki izies, pat ja pilnīgi visi būtu gatavi iziet, pusi no viņiem ātri uzpirktu un atkal nebūtu visi,kas pretojas. Tāpēc tas ir skaidrs, ka šī visa ir garīga cīņa, un tas cilvēcīgi nav iespējams apvienoties un gāzt eliti, tas ir iespējams vienīgi Dievam, Jēzum, jo cīņa,kas notiek,notiek citā dimensijā. Un kamēr cilvēki strīdas un šķeļās, anti vakseri pret saskalotajiem ,ļaunais uzvar. Protams,ka nevajag vakcineties, bet vajag cīnīties ar mīlestību, labestību un lūgšanu. Nevis visu laiku nolikt saskalotos cilvēkus par to ,ka viņi vakcinejas, jo no tā ļaunais tikai barojas un priecājas,ka cilvēki šķeļas un vaino viens otru. Mīlestība,miers un lūgšana ir ieroči visam šim cirkam.

    jūlijs 27, 2021
    • Āmen, māsiņ. Pilnībā atbalstu!

      augusts 1, 2021

Leave A Comment