Globālistu elites vīzīja pēc COVID ir sātaniska un antihumāna

Kaut arī Pasaules ekonomikas forums tiešā tekstā nesaka, ka cilvēkiem vajadzētu “beigt eksistēt”, tas patiesībā veicina tieši šo ideju. Pasaules ekonomikas forumā (WEF) tiek plaši apspriests laikmets pēc COVID. Tas atklāti izmanto “baiļu epidēmiju”, kas ieskauj Vuhaņas koronavīrusu, lai virzītu pasauli noteiktā virzienā – it īpaši ar “Lielā restarta” reklamēšanu, kas plānota nākamā gada janvārī kopā ar Starptautisko valūtas fondu un Velsas princi. Kur mūs grib aizvest?

Regulāra vietnes weforum.org publikāciju analīze dod priekšstatu par nākotnes pasauli, ko atbalsta globālistu kopiena. Pasaules ekonomikas forums nesen publicēja prezentāciju par “neskartu” – virzību uz ilgstošu “sociālo distancēšanos”, ko prezentēja Dienvidkoreja. Tas arī ieteica piecus romānus ar ekoloģiskām tēmām, kas obligāti jālasa.

Vienā no tām ir redzams varonis, kurš konferences vidū izdara pašnāvību, lai parādītu, ka tikai cilvēces pazušana var glābt kokus un mūsu planētu.

Citās nesenajās publikācijās ir iekļauts: “Skolu pāragra atvēršana varētu izplatīt COVID-19 vēl ātrāk – īpaši jaunattīstības valstīs”, “Sezonālās gripas gadījumi ir sasnieguši rekordzemās robežas, ņemot vērā globālo sociālo distancēšanos”, “Koronavīruss ir sarucis LGBTQ jauniešu drošajās kopienās”, “ Īsa rasisma vēsture veselības aprūpē ”,“ Koronavīruss: zaļā atveseļošanās varētu līdz 2050. gadam novērst 0,3 ° C ”sasilšanu” utt. COVID-19 krīze arī pamudināja Pasaules ekonomikas forumu vēlreiz reklamēt visaugstāko sociālistu sapni par valsts apmaksātiem ienākumiem visiem ar virsrakstu “Universāls garantēts ienākums ir atbilde uz COVID-19 atklāto nevienlīdzību”.

Lai gan Pasaules ekonomikas foruma vietnē regulāri tiek brīdināts, ka šajos piemēros izteiktais viedoklis nav pašas organizācijas viedoklis, joprojām ir fakts, ka šie raksti ir atlasīti un tiek izplatīti zem tās karoga. Viņi visi skaidri norāda vienā virzienā. Nav diskusijas un divi pretēji viedokļi.

Pasaules ekonomikas forums patiešām ir pret sevi patiess. Tieši forums, kopš tā dibinātāja Klausa Šveika iniciatīvas, kopš 1971. gada ir rīkojis diskrētas ikgadējas sanāksmes Davosā, kur tiekas pasaules vadošie globalizācijas atbalstītāji. Mazajā Šveices slēpošanas kūrortā, atrodoties ciešā apsardzes aizsardzībā, pulcējas varenākie valdību un biznesa vadītāji no visas pasaules un apspriež gaidāmo lietu kārtību.

Tā kā sanāksmes ir kļuvušas mazāk diskrētas un atsevišķi momenti tiek publiskoti, Pasaules ekonomiikas forums (WEF arvien skaidrāk un skaidrāk ir parādījis savus mērķus attiecībā uz sociālajām un ekonomiskajām izmaiņām. Tās vietne weforum.org skaidri atspoguļo globālisma “sapņu nākotni”, kā skolā, liekot labas vai sliktas atzīmes valstīm un vadītājiem.

Par koronavīrusu un “sociālo distancēšanos” Dienvidkorejai tika piešķirta laba atzīme. Dienvidkoreja ir sasniegusi ievērojamus rezultātus cīņā pret Vuhanas koronavīrusa izplatību, neskatoties uz to, ka tās iedzīvotāju skaits pārsniedz 50 miljonus, ar mazāk nekā 15 000 infekcijām un tikai 305 nāves gadījumiem, un šos rezultātus tā ieguva bez lokdauna. Neskatoties uz to, Moon Jae-in valdība vēlas par katru cenu veicināt “sociālo distancēšanos”, sasniedzot “bezkontakta” ​​sabiedrības izveidošanos.

Dienvidkorejas ideāla raksturošanai pat ir izveidots vārds: “neskarts” pretstatā vārdam “kontakts”.

Vēl nesen mēs visi domājām, ka kontakti, tikšanās, izolācijas neesamība, tikšanās ar ģimeni, draugiem, paziņām, kolēģiem, kaimiņiem un visu veidu došanās sabiedrībā bija daļa no dzīves pilnības. Pat šodien, neskatoties uz COVID-19 propagandu, vecāki cilvēki bieži saka, ka vientulība ir vissmagākās vecuma ciešanas. Bet šķiet, ka Vuhaņas koronavīrusa uzdevums ir iznīcināt dzīvības daudzās brīvības un priekus. Tas pieprasa palikt “neskartam”.

Savā 11. augusta publikācijā WEF vietnē Rosamond Hutt paskaidroja: “Dienvidkorejas valdība vēlas, lai cilvēki cīņā ar COVID-19 izplatību un ekonomikas atveseļošanas nodrošināšanu, izmantotu vairāk robotu un automatizāciju, pārejot uz digitālu saskarsmi.

Rakstā aprakstīta kafejnīca Daejeonā, kuras barista ir robots, kas gatavo, pasniedz un komentē dzērienus, lai samazinātu kontaktu starp darbiniekiem un klientiem – vai drīzāk, tā vienīgo darbinieku, jo bārs pieņem darbā tikai vienu cilvēku: konditorejas šefpavāru, kurš arī atbild par uzkopšanu un robota uzraudzību. Cilvēka vissliktākais ienaidnieks ir cilvēks – tā viņi saka.

Kāds ir vīrusa ažiotāžas mērķis?

Aptauju paneli apskati šeit.

“Digital New Deal” – daļa no USD 62 miljardu piecu gadu visaptverošās finansējuma paketes – kuru uzdevums ir palīdzēt Dienvidkorejai paplašināt šos necilvēcīgos pakalpojumus. Plāns piedāvā šādu atbalstu: 18 “viedu” slimnīcu celtniecība, lai nodrošinātu attālinātu veselības aprūpi, īpaši vecāka gadagājuma un neaizsargātiem cilvēkiem, finansējums, lai palīdzētu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem izveidot virtuālas sanāksmes un attālinātu pēc-pārdošanas apkalpošanu. Serviss un ieguldījumi robotikas un, protams, dronu tehnoloģijās.

Dienvidkorejā iepirkšanās tiešsaistē, izmantojot tērzēšanas robotus, un tikšanās ar virtuāliem ārstiem jau iegūst formu.

Papildus vienkāršošanai un laika taupīšanai, ko var sniegt videokonferences, nevajadzētu aizmirst, ka reālu cilvēku sarunu biedru pakāpeniska likvidēšana nozīmē arī darba vietu un cilvēcisku attiecību izzušanu. Digitalizācijas rezultātā cilvēks tiek aizstāts ar mašīnu.

Robotizācija, ko WEF regulāri dēvē par “ceturtās rūpniecības revolūcijas” galveno elementu, kurai būtu jāpievieno universāla pamata ienākuma ieviešana, ir atradusi savu “veicinātāju”: COVID-19. Vīriešus un sievietes terorizē vīruss, kas Dienvidkorejā gandrīz nav nogalinājis nevienu (un kurš gandrīz vairs nevienu nenogalina arī Francijā). Tā tiek pakāpeniski aģitēts: vairs nepieskaramies viens otram, vairs neredzam viens otru, uzskatam viens otru par infekciozu un bīstamu, tā vietā priecājamies par mijiedarbību tikai ar ekrāniem. Tas ir tā sauktā “jaunā normāla” ideāls.

Jaunie nāves veidotāji pakāpeniski demontē mūsu cilvēciskās un sociālās dzīves pamatus. Cilvēka mīlestības, ģimenes, reprodukcijas, vīrieša un sievietes identitātes nozīme, viss tas, kas mums tika dots sākumā, jau ir atņemts. Tagad draudzība, biedriskums, cilvēku tuvums un darbs, kas ir arī Dieva dāvanas, arī to taisās pasludināt par nevēlamu.

Lai gan WEF tieši nepasaka, ka cilvēkiem vajadzētu “pārstāt eksistēt”, šī ideja tiek iesēta ikvienam tās apsvēršanai.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment