Trending News

Globālo transporta sistēmu kolapss

Jau vairāk kā gadu skan brīdinājumi par to, kas īsti ir šī vīrusa histērija. Ka tā ir globāla afēra un inženieru darbs globālās loģistikas ķēdes sagraušanā.

Tagad tas notiek ar milzu ātrumu. Pat Starptautiskā kuģošanas kamera ir nākusi klajā ar brīdinājumu par to, ka globālās transporta sistēmas brūk kopā un ka tas notiek aizvien vairāk. Kas pie tā vainojams? Režīmu ieviestie lokdauni, poši pases un PCR testi ir skāruši visas industrijas un šis plāns ir lieliski nostrādājis, jo tajās vienkārši visur trūkst darbinieku.

Kā ziņo kuģu industrija, tad tur situācija ir ne mazāk dramatiska, kā, piemēram tai pašā cūku un degvielas krīzē UK.

Krīzes pīķa laikā apmēram 400 tūkstoši jūrnieki nevarēja pamest kuģus, kamēr daudzi no viņiem bija spiesti strādāt līdz pat 18 mēnešiem virs saviem kontraktiem. Lidojumi ir ierobežoti, neskaitāmās prasības uz robežām, nepārtraukta neskaidrība. Papildus tam arī kravas auto vadītāji ir bijuši spiesti gaidīt veselām nedēļām, lai varēti pabeigt reisus un atgriezties mājās.

Citiem vārdiem sakot, valdības globālistu uzdevumā ir sagrābušas par ķīlniekiem visu šo industriju un loģistikas darbiniekus un tas viss tiek balstīs šarlatānismā. Ja patiešām būtu vajadzējis uzvarēt vīrusu, to varēja izdarīt ar to pašu ivermektīnu, vitamīnu D un cinku. Nevajadzēja ne maskas, ne lokdaunus, tad nebūtu arī šī haosa. Bet ne jau tādu iznākumu gatavoja globālisti. Viņiem kā reizi vajag to, kas ir tagad un to viņi mērķtiecīgi realizē no paša sākuma – lielais Resets ir palaists un tas nes nost visu savā ceļā. Kādas būs sekas globālās finanšu sistēmas un apgādes ķēžu sabrukumam? To ir grūti pat iedomāties, par to negribās domāt, bet tas diemžēl tuvojas ar katru dienu vairāk. Daļēji to jau redzam turpat UK. Paralēli tam arī globālā izejvielu kustība tiek traucēta ar Ķīnas elektrības problēmu, kas noved pie visu tālāko sistēmu apstāšanās.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Arī ogļu krājumi tepat Eiropā ir katastrofāli mazi – un arī tas ir tiešā veidā sekas ārprātīgajiem lokdauniem. Viss ir saistīts un viss savelkas kopā masīvam triecienam par cilvēci. Varam gaidīt, ka nākamie 6 mēneši būs īpaši smagi, kad trūks viss, kas līdz šim bijis ierasts arī veikalu plauktos. Tas viss tiek darīts ar nolūku panākt masu nemierus, haosu un cilvēkus ielās, kas demolē veikalus – tas savukārt novedīs pie armijas ielās un totālas militāras kontroles.

Kā tas izpaudīsies mūsu mazajā Latvijā – arī mēs esam līdz ausīm integrēti šajā pašā loģistikā un viss, kas te notiek, ir tikai atskaņas no tā.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment