Trending News

Gobālā apvērsuma hronikas

Pagājušas 600 dienas cīņā ar briesmīgo vīrusu. Kas ir izdarīts? Nekas. Neviens no pieņemtajiem vairāk vai mazāk drakoniskajiem ierobežojumiem un aizliegumiem nav mainījis to, ka cilvēki ziemas periodā intensīvi slimo un attiecīgajās teritorijās vairāk, kā citur.

To var labi redzēt kaut vai ASV kartē, kā tas izskatījās pirms gada un kā šogad – simetrija ir acīmredzama.

Šis globālais karš ar ‘vīrusu’ izskatās tikpat sekmīgs, kā ASV karš ar Afganistānu un solījumi likvidēt Taliban. Mēs visi labi redzējām, kā tas viņiem sanāca – pēc 20 gadiem Taliban brauc parādēs ar viņu pašu tehniku. Varam savilkt līdzīgas analoģijas ar šo karu, kas tāpat nav uzvarams un kas vispār nav par veselību.

Lokdauni neapturēja vīrusu, uzpurņu šovs un miljoni dažādu ierobežojumu sociālā dzīvē arī to nav izdarījuši. Un tagad ir labi redzams, ka arī slavinātās mrns potes neko tajā nevar izdarīt. Taču tā vietā, lai atzītu šīs kļūdas un apstātos, valdības visā pasaulē dubulto un trīskāršo to visu. Par spīti tam, ka neparasti daudz cilvēku izrādījās bez saprāta pazīmēm un pakļāvās šim teroram un 7.5 miljardiem izlietoto šļirču pasaulē, mrns tehnoloģija nav uzlabojusi situāciju pasaulē, kā par to meloja ierēdņi pirms tam. Un tagad viņi saka, ka šī pote jau nav bijusi domāta, lai apturētu infekcijas, bet tikai samazinātu smagas saslimšanas.

Taču tie ir nekaunīgi meli un domāti tiem, kam cāļa atmiņa. Vēl tikai pirms pusgada galvenie šprices bosi skaidri teica, ka jūs nesaslimsiet vispār, ja būsiet dabūjis šo poti – CDC priekšniece Valenska to paziņoja intervijā 29.martā.

Viņai piebiedrojās vīrusa cars Fauči, sakot, ka visas trīs injekcijas ir 100% efektīvas pret hospitalizāciju un nāvi.

Tas bija ne jau pirms 10 gadiem, lai to varētu aizmirst, tas taču bija vēl šogad! Tik vien pagāja un mēs atkal esam turpat, kur sākumā un vēl trakāk, kārtējā lokdaunu un ierobežojumu sērija, kas arī nekad nav palīdzējusi kaut ko apturēt. Un tā pēc 7.5 miljardiem injekciju tie, kas seko līdzi šim farsam, redz ka visi šie paziņojumi, kurus izteica pasaules galvenās ‘uzticības personas’, ir bijušas pilnības muļķības. Šodien ir redzams, ka injekcijas pat pēc oficiāliem datiem piedāvā tikai dažu mēnešu profilaksi un veselu kaudzi jau zināmu un vēl nezināmu blakus efektu ilgtermiņā.

To visu vislabāk varēja redzēt tajās valstīs, kas pasteidzās nošpricēt savas tautas pirmās, kā Izraēla un Īrija – tas savukārt noveda pie booster režīma ieviešanas, kaut gan šīs valdības joprojām nav atzinušas, ka iepriekšējās šļuras nestrādā, kā viņi to gribēja iestāstīt. Tā vietā viņi tirgo nākamās dozas zem lozunga, ka tās nodrošina ‘papildus aizsardzību’ pēc tam, kad cilvēks jau ir ‘pilnībā vakcinēts’.

Nu jau arī tas tiek mainīts un tūlīt daudzviet ‘pilnībā vakcinētie’ arī kļūs par ‘antivakseriem’ To nu gan viņiem kāds teica, kad skaloja smadzenes ar vīrusa propagandu? Nu vispār jau teica – ‘sazvērnieki’, kurus izsmēja un demonizē joprojām. Bet vai tad valdība spēj melot, vai tad visi ārsti ir sazvērējušies? Jā, gandrīz visas valdības izpilda agenda 2030, paskatieties, ko viņi ir parakstījuši un arī Latvijā viss saistās tikai ar šo projektu, laiks jau pamosties un saprast, kas tas ir.

Valdību veselības ierēdņi un Farmas speciālisti visu laiku cilvēkus maldina ar šīm puspatiesībām un meliem, kā rezultātā efektīvas šī potes ir tikai viņu gigantiskai peļņai. Diemžēl to, kas redz un saprot, nav vairākums. Pasaules valdības kopā ar tehnoloģiju milžiem ir pārliecinājušas masas, ka pie visa šī vainīgi ir…nevakcinētie.

Šo loģiku atklāti pauž tādi jaunās pasaules kārtības ieviesēji, kā Austrijas kanclers, kas grib padarīt Hitlera dzimteni atkal par pirmo totalitārisma valsti Eiropā, kur šīs injekcijas uzspiež ar varu visiem. Paaugstinot injekciju aptveri, viņš gribot izvairīties no piektā un sestā viļņa. Līdzīgi runā arī vietējie kangari. Un viņi bezkaunīgi melo, jo šādi ‘viļņi’ ir parasta elpceļu saslimšana, kas šajos platuma grādos vienmēr ir bijusi un būs ziemas periodā. Un tāda vieta kā Gibraltārs ar 140% sašpricēto piedzīvo tieši to pašu vilni un vēl augstāku, kā pirms špricēšanas, jo acīmredzot, ka tā izpaužas novājinātā imunitāte – kā viņi dabūja to ciparu, tas acīmredzot ir injekciju tūrisms –taču, ja 100% aptvere rezultātā padara visu vēl sliktāku, tad par ko te ir runa?

Par to, ka valstu valdības nemitīgi melo. Lai šos melus noturētu, viņiem ir skaidri apzīmēts ienaidnieks un tie esam mēs, nešpricētie, kas apdraud visu šo maniakālo plānu. Tāpēc ir šie uzbrukumi un tagad jau cīņa ar cilvēkiem ir pārgājusi vēl dramatiskākā fāzē, jau ir raidīti īsti šāvieni un ir lijušas asinis – tas notika šajā nedēļas nogalē Roterdamā. Tas nozīmē, ka ir sācies īsts karš un ir skaidri apzīmētas puses, veselie un brīvie ļaudis ir šīs elites lielākie ienaidnieki, jo atsakās tai pakļauties.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tā jau tas ir bijis vienmēr vēstures gaitā, jo šie cilvēki ir citādi, demonstrē labākus rādītājus visās jomās, nekā paklausīgie režīma špricīti saņēmušie, kam sākas visādas komplikācijas un personības maiņas. Grūti gan bija noticēt, ka mēs kaut ko tādu atkal varam piedzīvot savas dzīves laikā, bet pietiek lasīt pagātnes romānus par Brīvības cīņām, tas viss ir jādara šodien.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Draugi, nav labi. Domāju, drīz pazudīs elektrība. Tās nebūs vairākas nedēļas. Pēc tam teiks, ka vainīgs datorvīruss un internets kļūs cenzēts. Tas tāpēc, lai apturētu protestus. Nav interneta, zūd saikne starp cilvēkiem.

    novembris 22, 2021

Leave A Comment