Friday, October 23, 2020
Trending News

Google cenzūra padarīja Plandemic par #1 bestselleru

Sociālie tīklie piemēro aizvien totalitārāku un atklātāku cenzūru. Šajā anti-konstitucionālajā noziegumā iesaistīti daudzi tīkli – Facebook, Twitter, Instagram un YouTube. Viņu cenzētā Dr. Judy Mikovits filma “Plandemic” jaunizdoto grāmatu ir pacēlušas bestselleru topu pirmajā vietā.

Silīcija ielejas tehnoloģiju gigantu mēģinājumi apturēt patiesības izplatīšanos, dzēšot saturu par “Covid-19”, pati par sevi jau rada interesi un dabisku pieņēmumu, ka informācija ir patiesa. Kādēļ žurnālistiem būtu jādzēš ārstu viedoklis un vēl par to jāsaņem 800-1800 eur kā faktčekeriem? Vai šāda kārtība ļauj cilvēkiem paļauties uz šādu informāciju? Daudzi cilvēki, kuri nav iedziļinājušies visās vīrusa afēras detaļās sāk ieinteresēties brīdī, kad uzzina par cenzūru – video dzēšanu no sociālajiem tīkliem. Šeit ir pieejama Dr. Judy Mikovits grāmata. Noteikti noskatieties jauno filmas 2. daļu:

Šeit skatāma filmas 1. daļa –

Ar visu šķietami demokrātisko iespaidu, kā mēs līdz šim bijām iedomājušies esam Silikona ielejas miljardieru tēlu, kopš Covid-19 pandēmijas uzliesmojuma Big Tech ir izrādījušies vēl despotiskāki nekā Hitlers, Staļins un citi vēstures “varoņi”. Viņi vismaz necenzēja ārstu viedokli.

Tādas platformas kā Facebook, Twitter un YouTube visas sāka ņemt ārā saturu par Covid-19, 5G, vakcīnām, maskām u.c. tās cenzējot “sabiedrības drošības” vārdā. Jaunākais piemērs tam ir dokumentālā filma ‘Plandemic’. Vietnē YouTube parādījās filmas 23 minūšu klips, kurā piedalījās augsta ranga ASV militārā institūta Fort Detrick zinātniece Dr Judy Mikovits. Klipa laikā Mikovits izvirza vairākas pretenzijas un apgalvojumus, kas liek domāt, ka pasaules elite (Deep state) veicina Covid-19 izplatīšanos, cerot kaut kā nopelnīt. Viņa arī apgalvo, ka viņi plāno uzspiest sabiedrībai eksperimentālas un kaitīgas vakcīnas.

Klips, kurā bija redzams, kā Dr.Mikovits sarunājas ar Mikki Willis , vietnē YouTube ļoti īsā laikā sasniedza miljoniem skatījumu un tas tika plaši izplatīts arī Facebook, un citos sociālajos medijos. Tas savukārt izraisīja tipisko mediju sašutumu un cīņu. Faktu pārbaudītāji, žurnālisti un YouTubing ārsti ātri vien noraidīja viņas apgalvojumus (protams, zinātnes vārdā, nevis klikšķiem), līdz beidzot YouTube un Facebook izņēma videoklipu no savām vietnēm, sakot, ka tas “pārkāpj viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus”.

Kāds bija rezultāts mediju un lielo tehnoloģiju mēģinājumiem apklusināt Dr Mikovits, ko viņi uztver kā viņas bezatbildību? Tas ir padarījis viņas jaunāko grāmatu par top 10 visvairāk pārdoto Amazon vietnē. Grāmata arī izvirzījās tieši trešajā vietā New York Times bestselleru sarakstā.

‘Korupcijas mēris: ticības atjaunošana zinātnei’, kurai mazumtirdzniecības cena ir 17,91 ASV dolārs plus piegāde, tagad uz kādu laiku nebija pieejama, pēc milzīga pieprasījuma pieauguma, ko izraisīja sašutums par aizliegto ‘Plandemic’ klipu.

Reklāma

Nav šaubu, ka plašsaziņas līdzekļi un lielie tehnoloģiju pārstāvji to izvirza kā “uzvaru”, jo klips tagad nav pieejams viņu platformās, taču var iedomāties, ka honorāri no viņas pārdoto grāmatu skaita pieauguma mazinās triecienu Dr Mikovicai. Viņa, protams, ir tikai ieguvēja. Tagad viņa ir kļuvusi par vienu no slavenākajām zinātniecēm uz planētas un saņem vēl lielāku uzmanību – jo viņas cenzūra ir kļuvusi par stāstu.

Šim notikuma veidam ir termins: tas ir pazīstams kā ‘Streisandes efekts’. Šis nosaukums radies 2003. gadā, kad aktrise un dziedātāja Barbara Streisand iesūdzēja fotogrāfu Kenneth Adelman par 50 miljoniem dolāru, lai noņemtu viņas Kalifornijas mājas aerofotogrāfiju no viņa 12 000 publiski pieejamo fotogrāfiju kolekcijas, kas dokumentē piekrastes eroziju Zelta štatā. Pirms ‘Funny Girl zvaigzne’ ierosināja prasību, viņas mājas fotogrāfija no Adelman vietnes tika lejupielādēta sešas reizes - divas no tām bija Streisand advokātu aktivitāte. Pēc lietas publiskošanas mēneša laikā attēls tika lejupielādēts vairāk nekā 420 000 reižu, un Barbra tomēr zaudēja lietu. 

Protams, noteikti tas kas, kurš brauc pa kalnu augšup, tas drīz brauks arī lejā. Tikpat neizbēgami, ka cenzūra novedīs pie vēl lielākas uzmanības. Tāpēc tas ir ne tikai morāli nepareizi, bet tas ir neproduktīvi mēģināt alkoholiķi, kuru grib atturēt dzert, ieslodzīt alkohola veikalā.

Dr Mikovits nav vienīgā, kura ir kļuvusi par zvaigzni, pateicoties Covid-19 iedvesmotajai Big Tech cenzūrai. Deivids Aiks arī kopš 1990. gadu vidus bija mazpazīstams, līdz YouTube izdzēsa viņa kanālu, kad viņš sāka runāt par to kā 5G ir saistīts ar koronavīrusu.

Pēc Covid-19 sfēras, InfoWars dibinātājs Alex Jones kļuva slavenāks nekā jebkad agrāk pēc tam, kad sociālo tīklu vadība viņam vienpusēji bloķēja visur. Izteiktais labējā spārna komentētājs Milo Yiannopoulos uzskatīja viņu par “pārāk bīstamu Tviterī”.

Ja sociālie tīklu pārvaldītāji kaut nedaudz cienītu demokrātiskās vērtības viņi ļautu cilvēkiem brīvi domāt, teikt un izlikt arī tādu viedoklis, kas viņiem nepatīk.

Maksimāli palielināt peļņu, vienlaikus aizkavējot savu liberālo, globālistisko, metropoles programmu, ir negodīgi, nepieņemami un nepieklājīgi. Tas ir jāpārtrauc.

Vēsture skaidri parāda, ka cenzūra ir īstermiņa risinājums, tas ir vecās sistēmas beigu sākums.

Arī Latvijas antikonstitucionālie mediji – Delfi un Rebaltika, kā arī citi propagandisti arī centīgi seko ārvalstu centralizētajiem norādījumiem un cenzē pat komentāru par korektu SPKC oficiālo statistiku –

Vai faktčekers būtu jāsoda kā noziedznieks par ārsta viedokļa cenzēšanu?

Avots

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Wow! Thank you! I always wanted to write on my site something like that. Can I implement a fragment of your post to my site?

    oktobris 12, 2020
  • A lot of of what you point out is astonishingly precise and that makes me wonder the reason why I hadn’t looked at this in this light before. This particular article truly did switch the light on for me personally as far as this specific topic goes. Nonetheless there is one point I am not really too comfortable with and while I attempt to reconcile that with the central idea of your position, permit me see exactly what all the rest of your subscribers have to say.Nicely done.

    oktobris 13, 2020
  • I wish to show some thanks to the writer just for bailing me out of such a scenario. As a result of researching through the the web and getting solutions which were not productive, I believed my life was over. Existing minus the solutions to the difficulties you’ve resolved all through your good post is a serious case, and ones that might have in a wrong way affected my career if I hadn’t encountered your blog post. Your good mastery and kindness in maneuvering the whole thing was very helpful. I don’t know what I would’ve done if I had not discovered such a stuff like this. I can at this time look ahead to my future. Thanks a lot very much for the impressive and result oriented guide. I will not be reluctant to endorse your web page to anyone who should have assistance about this situation.

    oktobris 14, 2020

Leave A Comment