Thursday, August 13, 2020
Trending News

Google, Facebook un Twitter cenzē ārstus, kuri paziņo, ka ir zāles pret COVID-19

Sociālo mediju giganti, pārkāpjot konstitūciju cenzēja video, kurā ārsti baltos halātos COVID-19 propagandu medijos sauc par “masveida dezinformācijas kampaņu”. Arī latviešu valodā tulkotais fragments tika dzēsts uzreiz pēc ielādes Youtube. Tādēļ video ir skatāms šeit (vēl procesējas):

Pilnu video iespējams noskatīties un lejuplādēt šeit. Mēs to vēl paspējām lejuplādēt no Vimeo pirms tas tika dzēsts arī tur: https://failiem.lv/u/2k683969

Šo video skatīja miljoniem reižu dažu stundu laikā. Tur tika parādīts, ka ārsti cīnās par hidroksihlorohīnu kā efektīvu koronavīrusa ārstēšanas medikamentu, par kuru viņi pārliecinājušies kā efektīvu vairāku mēnešu garumā. Deep State, kuri vēlas visiem uzspiest vakcīnas šāda informācija galīgi nav izdevīga, tādēļ tā tika ātri dzēsta no YouTube, Twitter un Facebook aizbildinoties ar vietņu noteikumu pārkāpšanu.

Cenzētais video, kuru sākotnēji ievietoja Breitbart News, tika noņemts, neskatoties uz vīrusa izplatību. Tā bija preses konference, kuru šajā pirmdienā ASV Augstākās tiesas priekšā rīkoja ārstu grupa “America’s Frontline Doctors” Vašingtonā, D.C.

Ārsti apgalvo, ka “mēs piedzīvojam lielu masu dezinformācijas kampaņu. Mēs varam spekulēt par to, kā tas ir noticis un kāpēc tas tā ir turpinājies, taču šī preses konferences mērķis ir dot iespēju cilvēkiem pārtraukt dzīvot bailēs. ”

“Ja amerikāņi turpinās ļaut tā sauktajiem ekspertiem un plašsaziņas līdzekļu sejām pieņemt lēmumus, lielais amerikāņu konstitucionālās republikas demokrātijas eksperiments tiks pārtraukts.”

Breitbart pirmdien ziņoja, ka kāda Facebook uzņēmuma pārstāvis Andijs Stouns sacīja: “Mēs esam noņēmuši šo videoklipu, lai nedalītos ar nepatiesu informāciju par COVID-19 ārstēšanu un ārstēšanu.”

Ziņojumā tiek minēts, ka Stouns tā arī neatbildēja, kura video ievietotā daļa bija “nepatiesa informācija” vai kurš pieņēma lēmumu cenzēt video.

“Šodien visvairāk skatītākais ieraksts sociālajā tīklā Facebook ir Breitbart video no ārstu grupas, kas apgalvo, ka

hidroksihlorokcīns var izārstēt Covid un jums nav nepieciešama maska.

”14 miljoni skatījumu 6 stundās. (Mēroga dēļ Plandemic dažās dienās ieguva ~ 8 miljonus.), pirmdien Twitterī rakstīja Rūzs.

Facebook, ārstu preses konferences tiešraides Breitbart News straumē, bija vairāk nekā 17 miljoni skatījumu “8 stundu laikā, un tajā laikā, kad tā tika straumēta, tajā bija 185 000 skatītāju”, liecina ziņu vietne.

Pēc notikuma YouTube klipa tika noņemti 80 000 skatījumu, pirms tas tika noņemts par “YouTube kopienas vadlīniju pārkāpšanu”, vēsta Breitbart News.

Pēc ziņu vietnes Breitbart News tiešraides notikuma straumē bija aptuveni viens miljons skatījumu Twitter tiešraides straumēšanas platformā Periscope.

America’s Frontline Doctors dibināja Dr.Simone Golds, kura saskaņā ar viņas mājaslapā pieejamo informāciju ir arī Stenfordā izglītots jurists.

Pilnajā “Balto halātu samitā” runātāju skaitā bija Dr. S.Golds un Dr.D.Eriksons, kuri aprīlī apšaubīja koronavīrusa ierobežojošos pasākumus un to ietekmi uz ekonomiku un cilvēku garīgo veselību.

Ārstu pirmdienas preses konference sākās ar Goldas uzrunu, kur viņa sacīja, ka ir nolēmusi sarīkot samitu, jo “amerikāņu tauta nav dzirdējusi par visām zināšanām, kas ir visā mūsu valstī. Mums ir daži eksperti, kas runā, bet visā valstī ir daudz un daudz ekspertu. ”

“Amerikāņi šobrīd ir sagūstīti bailēs. Vīruss mūs neaptur tik daudz, cik mūs biedē baiļu zirnekļa tīkls. Šis zirnekļa tīkls ir mums visapkārt, un tas mūs apgrūtina, un tas iztukšo mūs kā cilvēkus, Amerikas sabiedrības un Amerikas ekonomikas dzīvības spēkus, ” piebilda Golda.

Golda sacīja, ka

“ir daudzi tūkstoši ārstu, kuri klusē un nestāsta Amerikas tautai labās ziņas par situāciju, ka mēs varam rūpīgi un saprātīgi izārstēt vīrusu, bet mēs nevaram dzīvot bailēs , kas sagrauj mūsu valsti.”

ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes (FDA) apstiprinātais medikaments hidroksihlorohīns (HCQ), ko galvenokārt lieto malārijas ārstēšanai, ir izraisījis daudz diskusiju par koronavīrusa ārstēšanu. Preses konferences laikā par to tika daudz runāts. Jau iepriekš rakstījām par labajiem rezultātiem, kas minēti dažādos pētījumos par HCQ.

Tikko (12:20) Facebook pretlikumīgi cenzēja arī īso video fragmentu ar šo informāciju latviešu valodā, brīdi, kad tas 3h bija sasniedzis 440 shares un 8 tūkstoši skatījumu –

Šis ieraksts vienkārši pazuda no Facebook, tas pat nebija pakļauts noziedzīgajam faktčekingam. Acīmredzot viņiem pat nav pretargumentu, viņi vienkārši dzēš informāciju.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment