Sunday, September 27, 2020
Trending News

Gredzenu pavēlnieka aktieris Elijah Wood atklāti par pedofiliju Holivudā

Elijah Wood par pedofiliju Holivudā

Pēc aktiera Elijah Wood teiktā, lielajā filmu biznesā pastāv viena milzīga problēma. Pazīstamais aktieris Wood apsūdz Holivudu pedofilijā.

Runājot ar Sunday Times, Wood sacīja, ka viņš bērnībā ir izbēdzis neskarts, pateicoties mātei, kura aizliedza viņam kā bērnam apmeklēt Holivudas ballītes. Arī Mels Gibsons ziņoja par pedofiliju Holivudā, sakot, ka bērnu asinis tur ir kā valūta, par ko jau rakstījām iepriekš.

Wood piebilda, ka viņa vienaudžiem regulāri tiek pievērsta ‘īpaša’ uzmanība, piebilstot: “Skaidrs, ka Holivudā notiek kaut kas neiedomājams. Tas viss tika organizēts. Šajā nozarē ir daudz neliešu – cilvēki, kuriem ir tikai savas intereses prātā.”

Blake Lively, Bērnu glābšanas koalīcija

Wood turpināja salīdzināt Holivudas lielos aktierus ar Anglijas Jimmy Savile, sabiedrībā iemīļotu Lielbritānijas televīzijas raidījumu vadītāju, kurš, esot vardarbīgi izmantojis līdz pat 1000 bērniem. “Jēzus, tas noteikti bija briesmīgi,” Wood sacīja par Savile ļaunprātīgajām darbībām.

“Viņiem zem nabas valda tumsa,” Wood piebilda par Holivudas slēpto vardarbību pret bērniem. “Ja jūs varat par to iedomāties, tas droši vien ir noticis.”

Pedofilu nodarītās briesmas bērniem spilgti savā runā apraksta Blake Lively, Bērnu glābšanas koalīcijas vadītāja.

Nesen Amy Berg izdeva dokumentālo filmu Open Secret, kurā tika pētīti apgalvojumi par vardarbību pret bērniem filmu nozarē. Pēc aktīvistu grupas Bizparentz ziņām, pašlaik filmu industrijā strādā vismaz 100 cilvēku, kuri ļaunprātīgi izmanto bērnus.

Dokumentālā filma Open Secret

Elijah Wood (dzimis1981. gada 28. janvārī) ir amerikāņu aktieris, filmu producents un dīdžejs. Viņš ir vislabāk pazīstams ar savu Frodo Baggins attēlojumu filmas Gredzenu pavēlnieks triloģijā (2001–2003) un filmās Hobits: negaidīts ceļojums (2012).

Avots

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment