Trending News

Gribi izmantot finanšu rīkus? Uzvedies labi internetā

Vai zināt, kas ir briesmīgāks par jebkuru vīrusu? Tas, ko piesedzoties ar šo histēriju, cenšas realizēt lielās globālās korporācijas un institūcijas. Un tā Starptautiskais valūtas fonds jau pagājušā gada decembrī nāca klajā ar ideju par to, ka finanšu operācijas un kredītvēsture ir jāpiesaista interneta sērfošanas vēsturei.

Protams, par to neinformē un nestāsta neviens no medijiem. Bet tas ir viens no galvenajiem lielo globālistu mērķiem un elementiem totālās kontroles ieviešanā, kas sen vairs nav nekāda sazvērestības teorija, bet mērķtiecīga prakse. Mēs jau tāpat zinām, ka visa meklēšanas un lapu apmeklēšanas vēsture tiek izsekota un katra aktivitāte reģistrējas dažādās sistēmās. Bet SVF savā blogā iet vēl tālāk un apskata iespējas, kā savienot cilvēka interneta vēsturi un pirkumu datus ar kredītvēsturi un finansēm. Vienkāršiem vārdiem sakot, visa Jūsu interneta apmeklēšanas vēsture būs redzama ne tikai Google, bet arī visām bankām un finanšu institūcijām un pareizās/nepareizās uzvedības modelis atbilstoši korporatīvās oligarhijas uzstādītai propagandai tiks izmantots, lai lemtu par to, vai Jums vispār piešķirt kaut kādus kredītus vai ļaut izmantot finanšu operācijas, teiksim, tirgoties biržās vai realizēt kādus darījumus.

Jau šobrīd pastāv kredītu došanas/nedošanas sistēma, kas balstās uz iepriekšējo cilvēka kredītvēsturi, bet ar to globālistiem ir par maz, viņiem vajag zināt arī to, ko cilvēks ir skatījies, meklējis un pircis internetā. Tādā veidā viņi pārliecināsies, vai konkrētais cilvēks ir drošs un lojāls Jaunai Pasaules Kārtībai.Tas ir tiešais ceļš uz sociālo kredītu sistēmu, kā tas ir Ķīnā, kur visi šie pasākumi jau faktiski ir ieviesti un cilvēkiem piešķirti sākotnējie 1000 punkti, kuru skaits turpmāk ir atkarīgs no viņu uzvedības, kas nemitīgi tiek uzraudzīta, tai skaitā arī internetā.Iedomājieties, kad par katru nepareizas lapas apmeklēšanu vai ‘viltus viedokļa’ izteikšanu Jums tos punktus norauj un tad Jums vairs neļauj pat ceļot vai lietot sabiedrisko transportu.

Tāda realitāte jau ir Ķīnā un to pašu SVF grib ieviest visā ‘civilizētajā’ pasaulē. Pagaidām SVF vēl nav izveidojis konkrētu shēmu, kā tas darbosies praksē, vai FB un citi soctīkli pa tiešo komunicēs ar finanšu institūcijām, bankām un apdrošinātājiem, ar kuriem cilvēkam ir darīšana, vai būs kaut kādas trešās puses, kas šos datus vāks un nodos tālāk, bet katrā ziņā šī ir tā sarkanā līnija, kuras pārkāpšana ved uz digitālo koncentrācijas nometni.

Social credit score concept, AI analytics identify person technology, Intelligent rating, reputation.

Jau tagad sociālie tīkli ir absolūts monopols informācijas izvēlē, ko un kā cilvēki vispār var darīt, domāt un meklēt – ja patreiz brīvi domājošu cilvēku var sodīt, izdzēšot viņa saturu un neļaujot ar to kaut ko pelnīt, vai vienkārši bloķējot, tad šis būtu pavisam cita līmeņa terors un tas dotu attiecīgajām kompānijām absolūtu varu pār sistēmas paklausīgajiem, kuru aktivitātes tiek mērītas graudā katru mirkli.

Šiem procesiem ir jāpievērš daudz lielāka uzmanība, jo par tiem nav un nebūs nekādas atklātas diskusijas ne medijos, ne sabiedrībā, jo par to nemaz nav ziņu – viss tas tiek apspriests un gatavots aizkulisēs. Kaut arī šī informācija un nodomi netiek īpaši slēpti, bet to neviens arī nereklamē un neparāda plašākai sabiedrībai.Tāpēc izeja no visa šī neprāta ir maksimāla atvienošanās no šiem centralizētajiem instrumentiem un savu, lokālo ekosistēmu veidošana.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Skaidras naudas un savu vietējo pakalpojumu organizēšana ir kritiski svarīga, jo lielais Restarts paredz iespēju vienkārši atslēgt visas sistēmas un pārstartēt arī cilvēku kontus, kur viss tiek nodzēsts. Vai tā būs, to jau mums neviens neteiks, bet tāda iespēja pastāv. Jo tieši šodien notiek Cyberpolygon 2021 – kas tas ir, par to jau ir rakstīts vairākas reizes. Aizvien biežāk notiek tā saucamie ‘hakeru’ uzbrukumi dažādām infrastruktūrām un elektrības atslēgšanās dažādās pasaules pilsētās, kā nupat tas bija Teherānā.

Iespējams, ka lielais Resets jau ir tuvu.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment