Saturday, August 15, 2020
Trending News

Guntars Zvejnieks: Esošā sistēma ir sevi nokalpojusi un tā jāpavada pa smilšu taku

Guntars Zvejnieks, viedoklis –

Saeimas vēlēšanas Latvijā vairs nebūs!

Tā paredzēja mans draugs pirms kāda pusgada. Tajā brīdī tas man likās nesaprotams pavērsiens, jo kam būtu jānotiek, lai ierastā gaita neturpinātos. Esošā situācija, ko pieredzam, jau daudz skaidrāk iezīmē iespējamā scenārija aprises. Ir skaidrs, ka tas nav tikai Latvijas stāsts, ka pietiek tikai ar vienu “korporatīvo – demokrātisko” valsti, kurā tauta paņem atpakaļ savu varu no korporāciju ielikteņiem, lai līdzīgi apvērsumi notiktu arī citās valstīs.

Šobrīd izteikti redzam mega plaisu, kas ir izveidojusies starp ievēlēto varu un patieso varu – tautu.

Politiķi jau kādu laiku neuzvedas, kā tautas pārstāvji, bet tautas varmākas. Un tā tas notiek visā pasaulē. Citu aktieru ievēlēšana nelīdzēs, ir jāsaprot, ka šī vēlēšanu sistēma ir sevi nokalpojusi un, kopā ar lielo korporāciju lobēto un uzturēto kapitālistisko sistēmu, jāpavada pa smilšu taku.

Zināmā mērā demokrātija un kapitālisms ir bijis kā roka ar cimdu. Kā roka (kapitālisti) kustējās, tā cimds (demokrātija) piemērojās. Tauta piedalījās teātra izrādē, kas saucās “VĒLĒŠANAS” un naivi noticēja savas balss svarīgumam. Vēlēšanās tu pazaudē savu balsi un, lai viņu atgūtu, ir pienācis laiks rīkoties, jo pretējā gadījumā nonāksim jaunā tumšā laikmetā.

Klasiskās demonstrācijas nelīdzēs, sistēma jau ir imūna pret tām. Mums ir jāignorē visa sistēma un visa enerģija jāiegulda paralēli būvējot citas, tautas institūcijas, lai nodrošinātu mūsu ietekmi un  savas ģimenes labklājību. Mums ir jāsāk domāt par savu valūtu, jo monetārā sistēma sabruks, mums ir jāsāk veidot savas skolas, kurās tevi vairs nepārveidos par vergu kapitālistiskām sistēmām, mums ir jāaudzē sava, veselīga pārtika, mums ir jārada savas ekosistēmas, lai mēs dzīvotu labklājībā, respektējot dabu, floru un faunu, kas būs turpmāks pamats mūsu pārticībai.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment