Sunday, September 27, 2020
Trending News

Guntars Zvejnieks: Pēdējais karš

Mēs esam ierauti karā jau vairākus gadu desmitus. Mums tikai šķiet, ka karam ir jānotiek frontāli, ar šautenēm. Milzīgas naudas summas un zinātnes sasniegumi virzās caur militāristu durvīm. Kara stratēģijas jau ir kļuvušas tik smalkas, ka mūsu skolotais (skalotais) prāts vairs neredz šīs nianses. Jau daudzus gadu desmitus pasaulē notiek informatīvais karš, kura mērķis ir atrofēt mūsu domāšanu. Šobrīd mēs pieredzam tā sekas. Šobrīd karotāji vairs jau nav karavīri, bet visa birokrātija un valdība ar Veselības ministriju priekšgalā. Vara pret tautu (Latvijas valdība kā marionetes). Ar mērķi pakļaut galīgi.

Informācija masu medijos par čipošanu un vakcināciju nav velta. Tā ir mūsu programmēšana. Ja mēs to pieņemsim un iztēlosimies, kā realitāti, tad tas sāks piepildīties. Pieļauju, ka martā pret šo iestājās lielākais vairums. Tad “karavīri” iedarbināja citus mehānismus un apstādināja ekonomiku, lai mēs sākam baidīties vēl vairāk, lai ieslēdzās izdzīvošanas instinkti. Pēc šādas mērdēšanas, jau gatavi padoties gūstā ir 50%. Plāni “karavīriem” ir vairāk kā vajag. 

Tikai viņiem šķiet, ka viņi kaut ko vada un dara. Šis karš nav tikai zemes plānā. Tajā piedalās viss Universs.

Šis karš, šī pāreja ir vajadzīga, lai cilvēki pamostos.

Lai cilvēki sāktu ticēt sev un caur to arī otram. Mēs pamodīsimies un karš beigsies. Mēs paši nesapratīsim, kā mēs varējām tā iemigt, tik ilgi murgot. Cilvēce apvienosies, robežas un sienas atvienosies. Mums vairs nebūs par ko karot. Būs iestājies MIERA laikmets.

Pievienojies Jaunā Miera laikmeta cilvēkiem. Vieta atrodas ŠEIT.

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Viss ir skaisti un patiesi uzrakstits.
  Bet beetli ir dała no tiem muzikantiem, kuri taviem vecākiem palidzeja izskalot smadzenes.
  Vislielaka taisnîba ir par to, ka paši radam realitàti, mirklî, kad pieńemam propogandu kà iespèjamo nàkotnes virzienu, tas automàtiski tà notiek.
  Vajag būt pašam sev! Tu esi cilvèks – bûtbe uz kura attiecas tikai viens likums – nedari pari citam.
  Tas ko mums valsts (koorporacija) uzspiez ir tikai musu pašu nezińa, par to kas mēs esam!
  Beg drīz būs lielā atmoda, kā jau rakstā minēts.
  Un liels paldies par lielo atmodu sakàms tam pašam iedomu vīrusam! 🙂
  Veiksmj visiem, un attej no zilā ekrāna! 🙂

  jūlijs 23, 2020

Leave A Comment