Trending News

IBM atkal gatavo holokaustu?

Ja ļaunums tiek ignorēts un pieņemts par normu, ja patiesība un taisnīgums nav triumfējis, tad vesture atradīs veidu, kā atkārtoties, ja no tās nemācās. Tas pats ļaunums atkal lien ārā un pat nekautrējas darīt to pašu, ko reiz jau darīja.

Ir tāda kompānija IBM. Tā ir ASV bāzēta globāla korporācija un tā vienojusies ar Moderna vakcīnu kompāniju par sadarbību vakcīnu pases izveidē. Tas ļaus mākslīgajam intelektam izsekot vakcīnas dozu administrāciju reālajā laikā ar nolūku novakcinēt un izkontrolēt visus. Šīs partnerības mērķis ir tieši tāds – sākot ar Ņujorkas iedzīvotājiem, kuriem drīzumā paredzēta šī digitālās pases ieviešana, lai viņi var ceļot. Bet jaunā IBM tehnoloģija draud izslēgt no sabiedrības ikvienu, kas nepakļausies Farmas prasībām vakcinēties un pakļaut sevi Modernas vai citu kompāniju eksperimentiem,

Šī partnerība ir kaut kas vairāk, kā vienkārša sadarbība starp divām kompānijām. Jau pats fakts, ka cilvēkiem tiek gatavota šāda verdzība un kontrole, normālam cilvēkam izraisa sašutumu, vismaz tā tam vajadzētu būt. Bet vēl vairāk šermuļus uzdzen tas fakts, par kuru daudzi nemaz nezina, ja nav mācījušies vēsturi, kuru skolās arī nemāca. Bet šīs kompānijas pagātne ir asinis stindzinoša un viss atkal atkārtojas.

IBM operē 170 valstīs, tā tika dibināta 1911.gadā un tās vēsturē ir sadarbības fakti ar totalitāru režīmu un palīdzība tam genocīda veikšanā. Tās dibinātājs Tomass Vatsons sāka ar tabulu ierakstu mašīnu tehnoloģijas ieviešanu, kas jau tajā laikā kļuva par svarīgu instrumentu dažādu datu uzskaitē daudzu valstu valdībām un arī biznesiem visa pasaulē. Bet 1933.gadā Vatsons tikās ar Hitleru – pēc tam, kad pēdējais jau bija kļuvis par Vācijas kancleru. Vatsons, kurš tajā laikā bija arī starptautiskās tirdzniecības kameras vadītājs, veica pārrunas ar fīreru un izskaidroja viņam šīs tehnoloģijas būtību, pēc kā Vācija to nopirka un vēlāk šī tehnoloģija tika izmantota holokaustam un koncentrācijas nometnēs ieslodzīto uzskaitei ar vāciešiem piemītošo pedantismu.

Turklāt IBM eksperti šīs mašīnas uzstādīja un turpināja apkalpot visu Reiha valdīšanas laiku – bizness paliek bizness. IBM un III Reiha sadarbība ilga veselus 12 gadus – IBM to nenoliedz, bet arī neko šajā sakarā nav komentējusi. Viņi ļoti labi zināja, ko dara, bet pats Vatsons savu kompāniju vadīja veselus 40 gadus, pirms to nodot savam dēlam. 1937.gadā, kad pasaule jau labi redzēja, kas notiek nacistiskajā Vācijā ar ebrejiem, Vatsons no Reiha saņēma īpašu ordeni. No tā viņš gan pēc dažiem gadiem atteicās sabiedrības sašutuma dēļ, taču tas nekādi netraucēja IBM turpināt apkalpot savas mašīnas līdz pat Reiha pēdējām dienām.

Visa SS organizācija, ebreju iznīcināšanas programmas un uzskaites sistēmas balstījās uz tā laika ekskluzīvo IBM izsitamo karši sistēmu un tikai IBM arī nodrošināja visu šo iekārtu apkalpi un funkcionēšanu.

Bet Vatsons nomira 1956.gadā kā viens no bagātākajiem pasaules iedzīvotājiem un pārdevējiem – piedalīšanās genocīdā viņam nekaitēja it nemaz.

Tā tas bija vakar, bet šodien IBM atkal dara to pašu – tā būvē pretcilvēcisku vakcīnu pasu un diskriminācijas sistēmu, nepakļaušanās kurai pavisam reāli var novest pie tādām pašām koncentrācijas nometnēm, kā tas bija Vācijā. Šī tehnoloģija ir absolūtā pretrunā ar jebkādām cilvēktiesībām – pati Moderna turpina strādāt pie savas ‘dzīvības programmatūras’ uzlabošanas, kas paredzēta tiem, kuri jau saņēmuši divas dozas – tiek plānota vēl trešā un tad jau regulāri atjaunojumi – tieši tāpat, kā tas ir ar datorprogrammām un antivīrusiem.

Visa šī kontroles sistēma šobrīd tiek aktivizēta un ja Reihs bija tikai demo modelis, tad šī ir īstā sistēma, kuru toreiz izmēģināja vienā valstī. Ņujorka acīmredzami būs pirmā, ja cilvēki tur nenokratīs tirāniju. Vakcīnu pases paredz kā ieejas biļetes visos pasākumos, koncertos, sporta spēlēs un citur. Droši vien, ka būs centieni to pašu darīt arī darba vietās. Šāda vakcīnu pase balstās uz QR kodiem, blockchain aplikāciju un datu izsekošanas aplikāciju, kas ļauj izsekot katra vakcinācijas statusam. Tas ir tik pazemojoši un atklāti, cik vien var būt.

Ne vien globālā kontrole vēlas manipulēt un pakļaut cilvēka ķermeņus, bet viņi grib arī sabiedrību, kas tam paklausīgi piekrīt. Šajā sakarā salīdzinājumi ar nacistisko Vāciju ir burtiski kliedzoši. Tajā arī eksistēja apliecinājums pareizajam – normālajam statusam. Tās bija tā sauktās āriešu pases – Ahnenpass.

Tas bija dokuments, kas apliecināja kārtīga vācu birģera piederību pareizajai rasei – tur tika uzskaitīti ciltsraksti un nepieciešamā informācija. Tagad tas pats notiek atkal – vakcīnu pases, rakstveida vai digitālā formātā ir tieši tas pats. Viss process ir tieši tas pats, kas notika toreiz, pat paredzētie quantum dot tattoo uz ādas ir tas pats, kas Aušvicē tetovētie numuri. Ja nevarēja pierādīt savu ārisko izcelsmi, tas draudēja ar represijām līdz pat gāzes kamerai. Ja cilvēks nevar vai negrib parādīt savu padevību jaunajai varai un tās eksperimentiem, rezultāts ir tas pats.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Ir tikai mainījušās tehnoloģijas un ir cita ideoloģija, bet fašisms un totāla kontrole ir tā pati. Tā ir tik ļoti tā pati, ka tajā piedalās tās pašas korporācijas – kur tad vēl skaidrāk. Varbūt šodien nebūs gāzes kameras, bet tagad pastāv daudz smalkāki un rafinētāki paņēmieni, kā atbrīvoties no liekajiem.

Agresīvā vakcinācija ir viens no tiem. Šiem āriešu pases turētājiem tieši tāpat tika izskalotas smadzenes un miljoni no tiem aizgāja bojā, domājot, ka ir īpaši izredzēti nest kaut kādu pārākuma ideju citiem zemcilvēkiem. Ko nesa iepriekšējā šīs kompānijas sadarbība ar totalitāru režīmu, mēs labi zinām. Kā tad būs ar šīs pases vakcīnu pases turētājiem, jeb jaunajiem normālajiem un uz ko tiek vesti viņi?

A.Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment