Sunday, September 27, 2020
Trending News

ID2020 jeb globālā čipošanas programma

Alianse ID2020 savā ikgadējā sammitā Ņujorkā ir uzsākusi jaunu digitālās identitātes programmu sadarbībā ar Bangladešas valdību, vakcīnu aliansi Gavi un jauniem partneriem valdībā un akadēmiskajās aprindās un humānās palīdzības sfērā.

Programmu, lai palielinātu vakcinācijas kā iespēju izveidot digitālo identitāti, atklāja ID2020 sadarbībā ar Bangladešas valdības programmu Informācijas pieejamība, Veselības pakalpojumu ģenerāldirektorātu un Gavi, teikts paziņojumā.

Digitālā identitāte ir datorizēts ieraksts par personu, kas tiek glabāts reģistrā.

Šajā gadījumā to izmanto, lai izsekotu, kurš ir vakcinējies.

Oficiālais digitālā ID2020 ieviešanas pamatojums, kas atrodams id2020.org ir šāds:

Vairāk nekā miljardam cilvēku visā pasaulē piekļuve pamatprecēm un pakalpojumiem ir apgrūtināta, vai pat neiespējama, jo nav atzītas identifikācijas. Izmantojot “labu” digitālo identitāti, indivīdi varēs izmantot akreditācijas datus, kas izsniegti no institūcijām, lai piekļūtu dažādiem pakalpojumiem, vienlaikus saglabājot privātumu un drošību un saglabājot kontroli pār savu informāciju.

Jau iepriekš rakstījām, ka režisors Ārons Russo īsi pirms savas nāves atklāja šokējošu sarunu ar N.Rokefelleru, kurā viņš teica, ka elites mērķis ir sabiedrības čipošana tādā veidā, lai visa svarīgā informācija, tai skaitā nauda, paraksts atrastos šajā čipā. Ja tev atslēdz čipu, tu faktiski vairs neesi sabiedrības loceklis.

ID 2020 ir šī procesa sākums, sākotnēji iesaistot trešās pasaules valstis. Protams, ka to visu pasniedz kā lielu labdarību cēlu ideju risināt problēmu, kura patiesībā neeksistē vai nav aktuāla. Vai vismaz ir daudz aktuālākas problēmas, ja mērķis būtu tiešām palīdzēt nabadzīgākajiem cilvēkiem. Cik jūs zināt cilvēku, kuriem nav identitātes un, kuri būtu sajūsmā, ka beidzot to ievieš?

Protams to visu var pasniegt arī cēli. “Mēs ieviešam tālredzīgu pieeju digitālajai identitātei, kas dod indivīdiem iespēju kontrolēt savu personīgo informāciju, vienlaikus attīstot esošās sistēmas un programmas,” saka Bangladešas valdības programmas Informācijas pieejamība politikas padomnieks Anirs Chowdhury. “Bangladešas valdība atzīst, ka digitālās identitātes sistēmu izstrādei ir tālejoša ietekme uz indivīdu piekļuvi pakalpojumiem un iztikas līdzekļiem, un mēs vēlamies būt pirmie, kuri to uzsāk.”

“Un viņš liek visiem, gan maziem, gan lieliem, gan bagātiem, gan nabadzīgiem, saņemt zīmi viņu labajā rokā vai uz pieres: Un neviens nevarētu pirkt vai pārdot, izņemot to, kam bija šī zīme, vai zvēra vārdu vai viņa vārda numuru. Šeit ir gudrība. Lai tas, kas saprata, skaita zvēra skaitu, jo tas ir cilvēka skaits; un viņa skaits ir seši simti sešdesmit seši.” Atklāsmes grāmata 13: 16-18

Gavi izpilddirektors Seth Berkley saka, ka 89 procenti bērnu un pusaudžu, kuriem nav identifikācijas, dzīvo valstīs, kurās organizācija darbojas. “Mēs esam sajūsmā par šīs programmas iespējamo ietekmi ne tikai Bangladešā, bet arī kā kaut ko tādu, ko varam atkārtot citās valstīs, nodrošinot identitātes problēmu risināšanu,” viņš saka.

Šā gada sākumā tika izveidota arī partnerība starp Gavi, NEC un Simprints, kas izmanto biometriskos datus, lai uzlabotu vakcīnu pieejamību jaunattīstības valstīs.

“Digitālais ID tiek definēts un ieviests šodien, un mēs atzīstam, cik svarīga ir ātra rīcība, lai novērstu identitātes problēmu,” komentē ID2020 izpilddirektore Dakota Gruener. “Tagad ir laiks drosmīgām saistībām, lai nodrošinātu, ka mēs reaģējam ātri un atbildīgi. Mēs un mūsu ID2020 alianses partneri, gan pašreizējie, gan nākamie, ir apņēmušies izturēties pret šo izaicinājumu. ” Lūk ID2020 uzstāšanās TED, kur tās vadītāja cenšas pamatot, cik šīs ir svarīga globāla problēma, kura ir steidzami jārisina –

ID2020 izpilddirektore Dakota Gruener

Protams, kur digitālais sertifikāts, tur arī Bils Geits un Microsoft.

Saskaņā ar patentscope.wipo.int sniegto informāciju 26.03.2020. Microsoft Technology Licensing LLC ir publicējis patentu numuru WO/2020/060606.

Patenta kopsavilkumā norādīts, ka tas ir sensors, kurš atrodas ķermenī un dod signālu serverim.

Sensors var izprast lietotāja ķermeņa darbības. Datus par ķermeņa aktivitāti var ģenerēt, pamatojoties uz lietotāja uztverto ķermeņa darbību. Turklāt tas vēl spēj līdzdarboties ar kriptovalūtas sistēmu.

Pēc 12 nedēļām, tetovējums, kurš atradās zem žurku ādas izskatījās šādi.

Bils Geitss nesen Reddit runāja par “digitālo sertifikātu izveidi, lai parādītu, kurš ir atveseļojies vai nesen ticis pārbaudīts, vai kad būs COVID 19 vakcīna, kas to ir saņēmusi”. Jaunā tehnoloģijām ir digitālais kvantu punktu tetovējums, ko var skenēt, lai redzētu, vai esat vakcinējies. Būtībā kvantu punkts ir niecīgs, cilvēka radīts kristāls, kas, parādoties UV avotam, izstaros gaismu.

Jau ziņojām, ka ID2020 jau noslēgusi sadarbību ar Mastercard.

Avots

Share With:
Rate This Article

Leave A Comment