Saturday, October 31, 2020
Trending News

Illuminātu (Deep State) struktūra un kontroles metodes

Illuminati (daudzskaitlī latīņu valodā illuminatus, ‘apgaismots’) ir nosaukums, kas piešķirts vairākām grupām, kuri cenšas nodrošināt centralizētu pasaules pārvaldību. Vēsturiski šis nosaukums parasti attiecas uz Bavarian Illuminati, Apgaismības laikmeta slepenu biedrību, kas dibināta 1776. gada 1. maijā Bavārijā, kas šodien ir Vācijas daļa. Iluminātu mērķis ir panākt, lai korporācijas kontrolē visas pasaules valdības un gala mērķis ir ieviest visas pasaules vienotu valdību ar mērķi izmantot visu sabiedrību saviem savtīgajiem mērķiem kā resursu. Pierādījumi nav tālu jāmeklē – tieši tāds ir Apvienoto nāciju organizācijas mērķis 2030. gadā –

Augstāk skatāms video angļu valodā, kur detalizētāk ir izskaidrota Illuminātu darbības struktūra un mērķi. Ir pieejams dokuments, kur aprakstīti Iluminātu darbības principi. Nav paraksta, kas pierādītu, ka dokuments būtu īsts, tomēr ir daudz svarīgāki pierādījumi – faktiski notiekošais ļoti labi atbilst dokumentā aprakstītajiem scenārijiem un kontroles metodēm. Vērtējiet paši!

Illuminātu slepenais pakts

1. Tā būs ilūzija, tik liela, tik plaša, kas pārsniegs viņu uztveri. Tie, kas to sapratīs un redzēs, tiks uzskatīti par neprātīgiem. Mēs būsim izveidojuši atsevišķas frontes, lai tās neredzētu saikni starp mums.
Mēs izturēsimies tā, it kā mēs nebūtu savienoti, lai saglabātu ilūziju dzīvu. Mūsu mērķis tiks sasniegts pa vienam pilienam vienlaikus, lai nekad neradītu aizdomas par mums pašiem.

Tas arī neļauj viņiem redzēt izmaiņas, kad tās notiek. Mēs vienmēr stāvēsim virs viņu pieredzes relatīvā lauka, jo mēs zinām īstos noslēpumus un īsto realitāti. Mēs strādāsim vienmēr vienmēr un paliksim saistīti ar asinīm un slepenību. Nāve piemeklēs to, kurš izlems runāt atklāti. Mēs saglabāsim viņu dzīves ilgumu īsu un viņu prātu vāju, izliekoties, ka mēs to darām pretējo. Mēs izmantosim savas zināšanas par zinātni un tehnoloģiju smalkos veidos, lai viņi to nekad nesaprastu, kas notiek patiesībā. Mēs izmantosim mīkstos metālus, novecošanās paātrinātājus un nomierinošus līdzekļi pārtikā un ūdenī; arī gaisā. Viņus visur ieskaus indes, lai kur viņi pagrieztos. Mīkstie metāli liks viņiem zaudēt prātu.

2.Mēs apsolīsim atrast ārstēšanu no mūsu daudzajām frontēm, tomēr mēs tos barosim ar vēl lielāku indi. Indes uzsūcas caur ādu un muti un tās iznīcinās viņu prātus
reproduktīvās sistēmas. No tā visa viņu bērni piedzims miruši, un mēs šo informāciju slēpsim. Indes tiks paslēptas visā, kas viņus ieskauj – ko viņi dzer, ēd, elpo un valkā.
Mums jābūt atjautīgiem, izdalot indes, lai nevarētu savilkt saistību. Mēs viņiem iemācīsim, ka indes ir labas, ar jautriem attēliem un mūzikas toņiem. Palīdzēs tie, kurus viņi meklē. Mēs iesaistīsim viņus pašus
popularizēt mūsu indes. Viņi redzēs, kā mūsu produkti tiek izmantoti filmās, un pieradīs pie tiem un nekad neuzzinās to patieso efektu.
Kad viņi dzemdēs, mēs injicēsim indes viņu bērnu asinīs un pārliecināsim tos tā ir viņiem palīdzība. Mēs sāksim jau agrā vecumā, kad viņu prāts ir jauns, mēs ar viņu mērķēsim viņu bērnus
bērni mīl visvairāk, saldas lietas. Kad viņiem sabruks zobi, mēs tos piepildīsim ar metāliem, kas nogalinās viņu prātu un nozags viņu nākotni.
Kad viņu spēja mācīties samazināsies, mēs izveidosim zāles, kas viņus padarīs slimniekiem un izraisīs citas slimības, un mēs turpināsim radīt tikai vēl vairāk zāļu.

Mēs ar savu spēku padarīsim viņus paklausīgus un vājus. Viņi augs nomākti, lēni un aptaukojušies, un kad viņi nāks pie mums pēc palīdzības, mēs dosim viņiem vairāk indes.
Mēs pievērsīsim viņu uzmanību naudai un materiālajām precēm, lai viņi nekad nesazinātos ar savu iekšējo “ES”. Mēs novērsīsim viņu uzmanību ar netiklību, ārējiem priekiem un spēlēm, lai viņi nekad nesaprastu visuma vienotību.

Viņu prāts piederēs mums, un viņi darīs, kā mēs sakām. Ja viņi atsakās, mēs atradīsim veidus, kā īstenot prātu pārveidojošas tehnoloģijas viņu dzīvē. Mēs izmantosim bailes kā savu ieroci. Mēs izveidosim viņu valdības tā, lai to iekšpusē būtu pretstati. Mums piederēs abas puses. Mēs vienmēr slēpsim savu mērķi, bet izpildīsim savu plānu.

Viņi veiks darbu mūsu labā, un mēs gūsim labumu no viņu pūlēm. Mūsu ģimenes nekad nesajauksies ar viņu ģimenēm.

3.Mūsu asinīm vienmēr jābūt tīrām, tas ir vienīgais ceļš. Mēs liksim viņiem viens otru nogalināt, kad tas mums der. Mēs turēsim viņus no vienotības šķirti ar dogmām un reliģiju. Mēs kontrolēsim visus viņu dzīves aspektus un pateiksim viņiem, ko domāt un kā. Mēs viņus laipni un maigi vadīsim ļaujot viņiem domāt, ka viņi vada sevi. Ar mediju starpniecību mēs izraisīsim naidīgumu.

Dažādi, šķietami atšķirīgi mediji runā vienu identisku sagatavotu tekstu.

Kad kāds mūs centīsies mūs atmaskot, mēs to neitralizēsim ar publisku izsmieklu vai nāvi, kas, kurā situācijā mums vislabāk derēs. Mēs liksim viņiem plosīt viens otra sirdi, šķirt un nogalināt pašiem savus bērnus. Mēs to panāksim, izmantojot naidu kā savu sabiedroto, dusmas kā draugu.

Naids viņus pilnībā apžilbinās, un viņi nekad neredzēs, ka no viņu konfliktiem mēs uzrodamies kā viņu valdnieki.
Viņi būs aizņemti, nogalinot viens otru. Viņi mazgāsies viens otra asinīs un nogalinās savus kaimiņus tik ilgi, cik mēs uzskatīsim par vajadzīgu.
Mēs no tā gūsim lielu labumu, jo viņi mūs neredzēs, jo mūs nevar redzēt. Mēs turpināsim gūt labumu no viņu kariem un viņu nāves.
Mēs to atkārtosim atkal un atkal, līdz mūsu galvenais mērķis ir sasniegts. Mēs turpināsim likt viņiem dzīvot dusmās, izmantojot mediju spēku.
Mēs izmantosim visus instrumentus, kas mums ir nepieciešami, lai to paveiktu. Mūsu instrumentus nodrošinās viņu darbs.
Mēs liksim viņiem ienīst pašiem sevi un viņu kaimiņus. Mēs vienmēr slēpsim no viņiem dievišķo patiesību; ka mēs visi esam viens.
To viņi nekad nedrīkst zināt! Viņi nekad nedrīkst zināt, ka krāsa ir ilūzija. Viņiem vienmēr jādomā, ka viņi nav vienlīdzīgi.
Piliens pa pilienam, piliens pa pilienam mēs tuvojamies savam mērķim.
Mēs pārņemsim viņu zemi, resursus un bagātību, lai pilnībā kontrolētu viņus. Mēs maldināsim viņus pieņemt likumus, kas nozags jau tā viņu mazo brīvību.
Mēs izveidosim naudas sistēmu, kas viņus ieslodzīs uz visiem laikiem, saglabājot viņus un viņu bērnus parādu gūstā.
Kad viņi kopā protestēs, mēs viņus apsūdzēsim noziegumos un pasniegsim pasauli pilnīgi citu stāstu par notikušo, jo mums pieder visi lielie plašsaziņas līdzekļi.
Mēs izmantosim savus plašsaziņas līdzekļus, lai kontrolētu informācijas plūsmu un viņu noskaņojumu mūsu labā.
Kad viņi sacelsies pret mums, mēs viņus sasmalcināsim kā kukaiņus, jo viņi ir nevarīgāki kā šie kukaiņi. Viņi būs bezpalīdzīgi kaut ko darīt, jo viņiem nebūs ieroču.

4. Mēs pieņemsim darbā dažus no viņiem, lai viņi īstenotu mūsu plānus. Mēs apsolīsim mūžīgo dzīvi, bet mūžīgā dzīve viņiem nekad nebūs. Darbiniekus sauks par “iesvētītajiem” un viņi sāks ticēt nepatiesiem rituāliem pārejai uz augstākām sfērām. Šo grupu dalībnieki domās, ka viņi ir ar mums tā arī nekad neuzzinot patiesību.
Viņi nekad nedrīkst uzzināt šo patiesību, jo viņi tad vērsīsies pret mums. Par viņu darbu viņi tiks apbalvoti ar zemes lietām un lieliskiem tituliem, bet nekad nekļūs nemirstīgi un pievienosies mums.
Viņi nekad nesaņems gaismu un neceļos zvaigznēs. Viņi nekad nesasniegs augstākās sfēras, jo viņu pašu nogalināšana novērsīs pāreju uz apgaismības valstību. To viņi nekad nezinās.

Patiesība tiks paslēpta viņu acu priekšā, tik tuvu, ka viņi nevarēs uz to koncentrēties līdz tas ir arī būs jau par vēlu. Tik liela būs brīvības ilūzija, ka viņi nekad neuzzinās, ka ir mūsu vergi.
Kad viss ir savās vietās, viņiem piederēs realitāte, kuru esam viņiem radījuši. Šī realitāte būs viņu cietums. Viņi dzīvos savos pašu maldos. Kad mūsu mērķis būs sasniegts, sāksies jauna pārvaldība. Viņu prātus saista viņu pārliecība, kuru mēs esam izveidojuši no seniem laikiem. Bet, ja viņi kādreiz uzzinās, ka ir mūsu līdzinieki, tad mēs iesim bojā.

ŠO VIŅI NEKAD NEVAR ZINĀT.

Ja viņi kādreiz uzzinās, ka kopā var mūs uzvarēt, viņi rīkosies. Viņi nekad, nekad nedrīkst uzzināt, ko mēs esam darījuši, jo, ja viņi to izdarīs, mums nebūs vietas, kur paslēpties, jo pēc plīvura nokrišanas būs viegli redzēt, kas mēs esam. Ja viņi būs mūs atklājuši, kas mēs esam, viņi mūs nomedīs, un neviens mums nedos pajumti.

Šis ir slepens pakts, ar kuru mēs dzīvosim visu savu pašreizējo un turpmāko dzīvi, priekš šīs realitātes un tas pārsniegs daudzas paaudzes un dzīves. Šo paktu ir apzīmogojušas mūsu asinis.
Mēs, tie, kas nonācām no debesīm uz Zemi. Šis pakts NEKAD nedrīkst nonākt atklātībā.

5. NEKAD nav jāraksta vai jārunā par to, ka tā ir apziņa, jo tas radīs interesi par Lielo radītāju un mēs tiksim nogrūsti malā līdz turienei no kurienes mēs atnācām un paliksim tur līdz pašām bezgalības beigām.

Pazīstamā režisora Sasha Stone ar izbijušu Iluminātu Ronaldu Bernāru –

Kāds ir vīrusa ažiotāžas mērķis?
Share With:
Rate This Article

Leave A Comment