Trending News

Instagram nobloķē Robertu F Kenediju.

Kārtējā tehnokorātu – korporātu fašisma izpausme vārda brīvības apkarošanā skārusi plaši pazīstamo veselības tiesību aizstāvi Kenediju. Viņam nobloķēts Instagram konts.

Droši vien, ka tas bija tikai laika jautājums un tas bija absolūti paredzami. Visas šīs institūcijas pieder globālistiem – miljardieriem un tiem nav pilnīgi nekādas daļas vai rūpju par saviem līdzpilsoņiem ne ASV, ne kur citur pasaulē.

Big Tech – Google, Youtube, Amazon, Facebook, Twitter, Instagram un citi ir kļuvuši tik milzīgi, ka tie tiešā veidā ietekmē visu informāciju, ko mēs redzam, To apliecina pētījums aiz pētījuma. Bet šajā sfērā visvairāk paveicis ir Dr. Roberts Epšteins. Nē, tas nav TĀ Epšteina radinieks.

Viņš jau 2019.gadā pavēstīja, ka Google un tamlīdzīgas kompānijas netiek regulētas un tās var darīt, ko grib. Un viņš teica vēl ko – ja visas šīs lielās kompānijas strādātu kopā un atbalstītu vienu prezidenta kandidātu, tad tās var piešķirt tam 15 miljonus balsu tā, ka neviens pat nesapratīs, ka notiek manipulācija un nepaliks nekādas redzamas pēdas. Tāds ir to spēks un iespējas šodien.

Tieši to tās arī izdarīja – bet ASV prezidenta vēlēšanu nozagšana it nemaz nav sliktākais, ko tās dara. Tās vispār pilnībā kontrolē informācijas plūsmu tā, ka iepriekšējie totalitārie režīmi cilvēces vēsturē vienkārši nobāl.

Augustā, pirms šie Silīcija varenie palīdzēja Džo tikt amatā, toreizējais ASV prezidents Tramps to visu jau paredzēja, sakot, ka Big Tech kontrolē mums pieejamo informāciju par 100%.

Un tas pierādās atkal un atkal. Tagad arī Roberts F Kenedijs ir to sarakstā, kurš izmests no Instagram par to, ka dalās ar informāciju par vakcīnām, kura jāzina katram, pirms akli mesties rindā uz tām. Liberāļu rupors NPR šo bloku skaidro pa savam:

Roberts Kenedijs ir bloķēts Instagram jo regulāri mazina uzticību vakcīnām. Viņš arī izplata sazvērestības teorijas par Bilu Geitsu, vainojot viņu peļņā no vakcīnām un mēģinājumos pārņemt kontroli pāŗ pasaules pārtikas ķēdi.

Tātad Bils Geitss nav investējis teju katrā vakcīnu un Farmas uzņēmumā un viņš nav lielākais fermeris ASV? Labi, ka faktu čekeri mums pasaka patiesību.

Turklāt Kenedijs nemaz nav vakcīnu pretinieks, viņš tikai sniedz informāciju par to, ka tām ir arī kaitīgi blakus efekti un tās nemaz nav tik labas, kā to stāsta oficiālie avoti. Un tā ir katra paša izvēle, to zināt un pieņemt lēmumu – tas ir demokrātijas pamats. Ne tikai Astra Zenekas vakcīnai ir atzīta saikne ar asins trombiem – Pfizer vakcīna savukārt ir saistīta ar smadzeņu bojājumiem un neirodeģeneratīviem traucējumiem. Bet Kenedijs un daudzi citi par to nedrīkst runāt.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Pat viņa paša ģimenes vidū ir pretinieki viņa darbam. Tā Kathleen Kennedy Townsend, Joseph Kennedy II un Maeve Kennedy McKean vēļ 2019. gadā nāca klajā ar paziņojumu, ka viņi gan mīl Robertu, taču viņš piedalās dezinformācijas kampaņā un tam esot nāvējošas sekas. Tas tika publicēts Politico portālā. Tas ir vēl viens kreiso liberāļu rupors, kas pieprasa bez ierunu pakļaušanās valdības vakcīnu programmai. Bet Roberts dodas tālāk un turpina runāt par šīm vakcīnām. Amizanti ir tas, ka medicīnas žurnālā publicēts tieši tas pats – visas mRNS vakcīnas ir apstiprinātas ārkārtas kārtībā bez ilgtermiņa drošības testiem. To taču visi zina, bet Big Tech par to neļauj runāt ne Kenedijam, ne kādam citam.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment