Trending News

Ir pēdējais laiks atgriezties pie sevis — liekam lietā kopmeditācijas jaudu!

2021. gada 19. aprilī / Spēkavots

Vairs mēs nevaram dzīvot tādu dzīvi, kad ar vienu roku vairojam gaismu, bet ar otru – strādājam sistēmai, jo tad mums jāziedo sava dvēsele, lai turpinātu kalpot tumsai. Dievs respektē mūsu brīvo gribu un ļauj mums izvēlēties, bet izvēle nupat ir jāizdara. Gribi kalpot tumsai, — turpini darīt visu, ko tev liek. Gribi vairot gaismu, — ej prom no sistēmas un sāc izpausties kā radītājs.

Nav laika!!!

Laiks vairs nav atlicis daudz.

Ir atlicis pavisam maz laika, lai mēs katrs atgrieztos pie sevis, pie savas dziļākās būtības. Ir pavisam maz laika, lai mēs atcerētos, kas mēs esam.

Pēc vienas no pēdējā laika meditācijām atcerējos vienu no dzīvēm, kurā redzēju, kā Jēzu piesita krustā. Tad tas notikums manī nogalināja gaismu un mīlestību uz ilgiem laikiem. Jo ieraudzīju, kā šajā pasaulē izturas pret Dievu, mīlestību un gaismu. Es ieraudzīju un aptvēru, ka šajā pasaulē cilvēkiem nekas nav svēts. Ka vienīgais, kas visus interesē, — vara pār citiem, nauda un slava. Tikai tagad saprotu, ka tas bija Dieva plāns.

Jēzus nāca caur sevi parādīt, kā mēs varam atrast katrs pats sevi, ieraudzīt savu dziļāko būtību, un kā atvērties sirds plūsmai. Viņš rādīja, kā izpaužas patiess gaismas bruņinieks, kas mēs katrs esam savā dziļākajā būtībā. Viņš mums rādīja, kā vairot gaismu caur katru soli, domu, darbību un emociju.

Toreiz Dievs sagatavoja augsni šodienai. Lai mēs šodien, kad ar mums notiek tas, kas notiek, spētu pamosties. Lai mums būtu kāds pavediens, pie kā pieķerties.

Dievs mums liek izvēlēties vienu no diviem ceļiem. Gaisma vai tumsa. Citu ceļu nav.

Pēc šīs meditācijas ieraudzīju arī to, ka visa šī “pandēmija” ir Dieva plāns. Varētu teikt, ka Dievs ar sātana rokām modina cilvēkos viņu patieso visdziļāko būtību. Cilvēki tiek zombēti jau tūkstošiem gadu, tas notiek caur vēstures pārrakstīšanu, caur izglītību, caur reliģiju, caur grāmatām, nu jau arī filmām, masu mēdijiem, — no paaudzes paaudzē. Daudzi mūsu vecāki bija ar aptumšotiem prātiem, vecvecāki un viņu vecāki, un tā daudzas paaudzes atpakaļ. Un šī informācija ir nodevusies caur audzināšanu un dzīves stilu.

Protams, arī gaisma ir izpaudusies caur mums, taču ar katru nākamo paaudzi šī gaisma tika slāpēta aizvien vairāk. Līdz visa civilizācija sasniedza kritisko punktu, kur tālāk ceļš ir vai nu uz elli, vai atgriezties pie Dieva.

Mūsu uzdevums ir atgriezties pie Dieva un iztīrīt no sevis visu tūkstošiem gadu garumā uzkrāto dezinformāciju. Visas tās programmas, kuras mums liek vairot tumsu.

Sociums un kontrolējošā sistēma mūs māca kļūt par tumsas kalpiem, un tas šai sistēmai — lai vai kas aiz tās stāv — ir labi izdevies. Taču katra indivīda dzīve mums vienmēr ir mācījusi un vedinājusi uz to, lai mēs atceramies, kas mēs esam, lai mēs sāktu vairot gaismu aizvien vairāk. Katru reizi, tiklīdz speram soli tumsas virzienā, dzīve mums pieliek priekšā kāju, lai mēs paklūpam un aizdomājamies.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Dieva plāns šajā visā ir mūs pamodināt un atgādināt, kas mēs patiesībā esam.

Dievs mums vairs neļauj dzīvot ierasto dzīvi, kurā vairojām tumsu. Dievs mums vairs neļauj strādāt sistēmā, jo tad mums ir jāziedo sava dvēsele, lai turpinātu kalpot tumsai.

Protams, Dievs mums vienmēr ļauj izvēlēties, vienmēr respektē mūsu brīvo gribu. Gribi kalpot tumsai, — vakcinējies. Gribi vairot gaismu, — ej prom no sistēmas darba un sāc izpausties kā radītājs. Nevar vairs abus apvienot, nevar strādāt par policistu, mediķi, skolotāju vai strādāt armijā un vairot tumsu, nepārdodot savu dvēseli. Ir jāizvēlas, — vai vairot gaismu un iet prom no sistēmas, vai arī pārdot savu dvēseli.

Ne Dievs, ne sātans vairs nepieļauj abus variantus. Jebkurš sistēmas darbs ir kalpošana sātanam, un nav svarīgi, vai esi politiķis, mediķis vai pedagogs.

Gribi turpināt, — jāpārdod sava dvēsele.

Gribi vairot gaismu, — izstājies no spēles!

Nevar turpināt dzīvot ar vienu kāju ellē un ar otru paradīzē. Un abas puses uz to spiedīs, līdz viss nodalīsies par simts procentiem.

Dievs izmanto sātanu, lai cilvēkus atmodinātu. Dievs vai dzīve mums māca ieraudzīt patieso lietu būtību. Un šajā gadījumā visi procesi, kas ap mums notiek, māca mums ieraudzīt to, ka dzīvojam savā prāta kontrolē, ka prāts mūs pilnībā kontrolē, neredzot patieso lietu būtību. Un, dzīvojot tikai ar prātu, mēs paši sevi esam iedzinuši strupceļā, dziļā jo dziļā bedrē.

Un izeja no bedres ir tikai uz augšu, — atgriezties pie Dieva.

Jo tuvāk Dievam esam, jo augstāk no bedres izrāpjamies. Jo augstāk no bedres izrāpjamies, jo vairāk mums tiek klāt gaisma.

Lai no šīs bedres tiktu ārā, mums visiem ir jānoliek viens mērķis — dzīvot ar sirdi, nevis ar prātu. Būsim gatavi viens otram palīdzēt un visi kopā tikt ārā no bedres. Mūs modina caur to, ka neļauj vairs turpināt tā, kā ierasts.

Un es šajā visā redzu tikai vienu ceļu uz izeju — tas ir ceļš pie sevis. Atgriezties pie sevis, pie savas dziļākās būtības, atgriezties pie Dieva. Tas nozīmē atteikties no kalpošanas savam prātam un līdz ar to sistēmai, vērt vaļā savu patieso būtību — vairot gaismu.

Jo mūsu katra patiesā visdziļākā būtība ir tā, ka mēs esam gaisma un mīlestība.

Regulāra meditēšana kopā daudzkārtīgi pastiprina gaismas vairošanos

Tā kā laika vairs nav, tad mēs neliela cilvēku grupiņa, kura sāk pārsniegt simts cilvēkus, regulāri meditējam, veram vaļā savu sirdi, lai spētu translēt aizvien vairāk gaismu caur sevi. Un nu izskatās, ka katra mēneša 21. datumā rīkosim lielo kopmeditāciju, kas būs atvērta ikvienam, kuram ir vēlme un ir sajūta, ka jāvairo gaisma caur sevi.

Tas ir process, caur kuru vairojam gaismu sevī, taču to var izdarīt daudz efektīvāk, ja vairojam gaismu pasaulē. Tikai daloties ar gaismu, mēs katrs spējam pastiprināt savu sirds plūsmu. Plūsmu, kas ir tīra mīlestība vai gaisma.

Katrs cilvēks, kurš pievienojas šīm meditācijām, pastiprina visu cilvēku kopējo plūsmu vismaz trīs reizes. Tas nozīmē, ja meditē simts cilvēki, šīs plūsmas spēks trīskāršojās tad, kad pienāk viens klāt. Tāpēc katrs cilvēks ir no svara, un katrs var pastiprināt plūsmu daudzkārtīgi.

Došu mazu piemēru: Viens cilvēks ir kā viens. Divi ir kā trīs. Trīs ir kā deviņi. Četri cilvēki meditējot kopā rada jaudu kā 27 atsevišķi meditējoši cilvēki. Pieci cilvēki kopā meditējot rada lauku, kāds būtu no 81 cilvēka. Seši cilvēki ir kā 243. Septiņi cilvēki ir kā 729. 8 = 2187, 9 = 6561, 10 = 19683.

Pie divdesmit cilvēkiem plūsmas jaudu ar kalkulatoru vairs nevar izrēķināt, jo ekrānā vairs nav vietas. Tad stādieties priekšā, kā ir pie simt cilvēkiem, un kāda jauda ir tad, kad sanāk kopā 600 cilvēki, kā tas bija 21. marta kopmeditācijā!

Ļoti ceram, ka 21. aprīlī mēs būsim vismaz 1000 meditētāju ar vienu nodomu — vairot gaismu un piepildīt šo pasauli ar gaismu, kuru caurstrāvosim katrs caur savu sirdi. Nu jau esam tik ilgi praktizējuši 100 cilvēku kopā, ka spēsim noturēt plūsmā vismaz 1000 cilvēku, un šī plūsma varēs iet plašumā.

Nākamā kopmeditācija jau šo trešdien, 21. aprīlī

Tāpēc es aicinu pievienoties ikvienu, kuram sirdī ir sajūta, ka gaisma ir jāvairo, ka cita ceļa kā izmainīt esošo situāciju nav.

Šobrīd noliktais datums ir 21. aprīlis plkst. 19.00. Ja vēlaties pievienoties meditācijai, tad, lūk, Telegram grupiņā https://t.me/PaVasaraMeditacija būs visa informācija!

Ko vēl varu piebilst par meditāciju, — meditējot kopā, mūsu energolauki savienojas vienā veselā, līdz ar to mēs katrs saņemam atbildes uz saviem jautājumiem, jo katrs no meditācijas dalībniekiem ir gājis cauri daudz un dažādām situācijām. Mūsu visu pieredzes apvienojas vienā veselā, un mēs katrs saņemam visas atbildes, visas atklāsmes, kas ir katrā no mums. Mums kļūst pieejama visa tā pieredze, ko ir ieguvuši citi.

Līdz ar to mums katram nav jāiet cauri visām dzīves mācībām, mēs saņemam tīru informāciju no citiem, kas krietni atvieglo ceļu pie sevis, jo nav jātērē daudz laika, enerģijas un spēka, lai izdzīvotu katru mums paredzēto situāciju.

Katra šī lielā kopmeditācija ir kā milzīgs lēciens apziņā un evolūcijā. Par to jau esmu pārliecinājies uz savas ādas.


Vēl gribas piebilst — lai visa cilvēce paceltos jaunā līmenī, ir svarīgi sasniegt apskaidrību tikai 800 000 cilvēku. Un tas nav nemaz tik daudz. Šiem cilvēkiem gan ir jāveic milzīgs ceļš, taču katram nākamajam šis ceļš kļūst aizvien īsāks un ātrāks, kā arī vieglāks, un vienā brīdī apskaidroties sāks viens pēc otra. Šo visu veicina mīlestības plūsmas meditācijas. Caur šīm meditācijām apziņa veras vaļā paātrināti, un notiek strauja, taču ļoti harmoniska transformācija.

Tāpēc es aicinu piedalīties ikvienu, kurš sajūt, ka jāpiedalās, lai šie procesi notiktu vēl straujāk. Ieguvumu no tā katram indivīdam ir daudz, un zaudēt neviens neko nezaudē. Notiek milzīga sinerģija. Enerģija vairojas ļoti ātri un spēj dzēst visus tumsas atstātos nospiedumus un rētas mūsu dvēselēs. Prāta bremzējošās programmas izšķīst, un mēs visi soli pa solim kļūstam brīvi. Mūsu sirdis atbrīvojas no prāta kontroles, un mēs sākam starot daudz intensīvāk.

Izeja no šī bezjēdzīgā murga ir tikai viena — caur savas patiesās būtības apzināšanos. Un tas, uz ko aicinu, ir viens no ceļiem, kā to izdarīt. Protams, ir vēl daudzi citi ceļi. Taču es pēdējo desmit gadu laikā neko efektīgāku un ātrāku neesmu piedzīvojis. Novēlu Tev piedzīvot ko līdzīgu.

Gaisma vairojas šajā pasaulē tikai tad, kad mēs tai atļaujam šeit ieplūst caur savu sirdi. Nav cita ceļa, pa kurieni tā var ieplūst mūsu katra individuālajā pasaulē.

Gaismas plūsmu var pastiprināt, tikai ar gaismu daloties, daloties ar tiem, kam tā visvairāk nepieciešama. Daloties plūsma pastiprinās, un tā šķīdina mūsos visu lieko, visu nepatīkamo un visu, kas bloķē šo plūsmu.

Mēs pēc būtības esam gaisma, tikai apaugusi ar prāta programmām un pieņēmumiem par to, kas mēs esam. Vairojot gaismu un daloties ar to, šis uzslāņojums izšķīst, un mēs spējam sajust savu patieso būtību. Darot to kopā ar ceļa biedriem, plūsma pastiprinās. Un pieredzes apmaiņa notiek, līdz ar to attīstības ātrums strauji pieaug. Pieaugot gaismas ātrumam un attīstībai, gaisma daudz straujāk vairojas, vairojās ceļa biedru pulks un vairojas atmodušos cilvēku pulks. Jo vairāk ceļa biedru, jo jaudīgāk. Jo jaudīgāk, — jo vairāk cilvēki mostas. Un, jo vairāk cilvēki mostas, — jo vairāk ceļa biedru rodas. Un tā viss notiek ģeometriskajā progresijā.

Veidojas milzīgs vienots gaismas lauks, kurš šķīdina melus un izgaismo visu patiesību. Un tā pa spirāli notiek attīstība milzīgā ātrumā.

Sajūti. Un, ja sajūti, — pievienojies https://t.me/PaVasaraMeditacija.

Mīlestība un pateicībā

Ansis

www.spekavots.lv

Titulattēla avots.

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment