Trending News

IT eksperts atzīstas Itālijas tiesā kā viņš un citi mainīja balsis visā Amerikā

Miljardu vērta IT kompānijas Leonardo SpA darbinieks Arturo D’elio sniedza šokējošu izklāstu, kurā sīki aprakstīta viņa loma vissarežģītākajā noziedzīgajā darbībā, kas ietekmēja ASV vēlēšanu rezultātu. Tas aprakstīts Affidavit (liecībā ar zvērestu), kas lasāma šeit. Tas apstiprina Nacionālās inteliģences aģentūras direktora John Ratcliff ziņojumu par starptautisku vēlēšanu sagrozīšanu. Arturo D’elio izklāstīja shēmu, kas tika veiksmīgi izmantota izmantojot lielās itāļu kompānijas Leonardo datorsistēmas un militāros satelītus. Jaunākie ziņojumi par vēlēšanu datorsistēmu uzlaušanu liecina,ka grupā organizēts aizsegs, lai mazinātu triecienu itāļu kompānijai Leondardo, kas daļēji pieder Itālijas valdībai.

Sabiedriskā organizācija „Nations In Action” sadarbojās ar Labas pārvaldības institūtu, lai rūpīgi izmeklētu un izpētītu vēlēšanu pārkāpumus, kas deva pierādījumu tam, ka tika realizēts aukstasinīgs plāns Amerikas iznīcināšanai, viltojot vēlēšanas. Amerikāņiem un ievēlētajām amatpersonām tagad ir pieejami pierādījumi, ka vēlēšanas patiešām tika nozagtas.

Papildināts: Intervija ar Maria Zack, NationsinAction.org vadītāju, kura pastāsta detaļas par notikušo –

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Tas nodrošina mehānismu katram štatam nekavējoties atsaukt savu vēlētāju sarakstu vai vērsties tiesā un pieprasīt visām federālās valdības aģentūrām bloķēt visus iekšējos sakarus, aprīkojumu ar Itālijas vēstniecību.

Liecība, kas dota ar zvērestu – Affidavit

Šeit video, kur advokāts Alfio D’urso liecina par saņemto Affidavit.

“Nekļūdieties, tas ir valsts apvērsums, kurš tiks apstādināts taisnīguma, brīvu un godīgu vēlēšanu vārdā,”

paziņoja Nations in Action priekšsēdētāja Marija Strollo Zaka.

Labas pārvaldības institūts nāca klajā ar šādu paziņojumu:

Mūsu misija ir sniegt pilnīgu patiesību, atklāt šī satraucošā nozieguma izdarītājus un nodrošināt, ka ikviena iesaistītā persona neatkarīgi no amata tiek saukta pie atbildības likumā noteiktajā apjomā. Organizācijas Nations in Action un Labas pārvaldības institūts ievēlētajām amatpersonām izvirza šādas prasības:

• Atlaist Valsts departamenta ierēdņus, sākot ar Itālijas vēstniecības darbiniekiem, ieskaitot Stefanu Serafini
• Nekavējoties atņemt Leonardo SpA visus līgumus un arestēt aktīvus
• Visiem kongresa locekļiem ir jāizsakās pret šo ārvalstu un vietējo iejaukšanos vai jāsaskaras ar atsaukumiem un aizdomām par līdzdalību
• Piemērot bargākos sodus līdzdalībniekiem, kuriem bija zināšanas vai kuri piedalījās, bet atsakās palīdzēt izmeklēšanā

Maria Strollo Zack, “Nations In Action” dibinātāja, piebilda: “Štatiem ir jāsauc pie atbildības vainīgās personas par vēlēšanu viltošanu. Amerikas vēlēšanās iespējama tikai nulles tolerance pret noziedzīgu iejaukšanos. Šī starptautiskā sazvērestība ir jāatmasko ar prezidenta ātru rīcību, un ievēlētās amatpersonas pilnībā to atbalsta, lai aizsargātu ASV un pasaules sabiedrības dzīvību un labklājību. ”

“Itālijas valdība un premjerministrs Guiseppe Conte ir tieši iesaistīts krāpšanā, kas ietekmēja Amerikas vēlēšanas un noveda pie Džo Baidena viltus uzvaras. “Saskaņā ar ASV izmeklēšanas avotiem
kopš 2020. gada 18. novembra Itālijā, ASV vēstniecība Romā koordinēja datu viltošanu, lai Džo Baidens ar Leonardo SpA tehnisko līdzdalību prettiesiski iegūtu ASV prezidenta amatu.

Leonardo S.p.A. ir lielākais rūpniecības uzņēmums Itālijā un ir aktīvi darbojas aizsardzības, aviācijas un kiberdrošības jomā. Lielākais akcionārs ir Itālijas Ekonomikas un finanšu ministrija, kurai pieder daļas
aptuveni 31% apmērā.

Bijušais CIP virsnieks Bredlijs Džonsons, atklāj vēl papildus detaļas par šo starptautisko noziegumu -

Papildus informācija – https://drive.google.com/file/d/1yNnkTEuiDkrqnLa-rHEQKcBBIziNIlAn/view

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment