Trending News

Izbeigta krimināllieta pret Arnoldu Babri

04.03.2021. / MaināmPasauli

Februāra beigās Arnolds Babris saņēmis ziņu no Valsts policijas par to, ka pieņemts lēmums izbeigt pret viņu ierosināto krimināllietu sakarā ar 9. februārī Brīvības braucienā uz Jēkabpili vesto mucu piekabē ar strīdīgo uzrakstu “Viņķeles miskaste”.

Priecājamies līdz ar savu domubiedru par to, ka laikā, kad domājošiem cilvēkiem tik tiešām ir darba pilnas rokas, viņam tagad viens kreņķis mazāk! Novēlam visiem cilvēkiem, kas strādā valsts iestādēs, izskatīt lietas pēc to būtības, kā tas noticis šajā gadījumā. Lai paliktu atmiņā, citēsim lēmuma par krimināllietas izbeigšanu autori, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecāko inspektori E. Arsobu:

“Cilvēku domas, uzskati, pārliecība, nodoms un pat tā atklāšana, kaut arī tie būtu valstij, sabiedrībai vai atsevišķai personai nepieņemami, ja tie neizpaužas personas ārējā uzvedībā – tiesībpārkāpumā, nevar būt kriminālatbildības pamats.”

Šā gada 12. janvārī MaināmPasauli.news publicēja paša Arnolda Babra ziņu, kurā viņš brīdināja, ka Latvijai draud totalitārisms. Tajā viņš citastarp minēja arī savu nepatīkamo pieredzi ar minētās krimināllietas ierosināšanu.

Lēmumu var izlasīt šeit:

Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment