Trending News

Izgāžas arī UK injekciju veiksmes stāsts

Kamēr režīms ar putām uz lūpām stāsta, cik labi būs, ja visi tiks novakcinēti, īstais laiks ieskatīties, kas tad notiek britu salās, kur abas dozas saņēmuši veseli 79%.

Režīms taču stāsta, ka jāsasniedz maģiskā 70% barjera un viss brīnumainā kārtā nokārtosies. Labi, tad kāpēc britu salās atkal sākas histērija? Vietējā prese raksta, ka vakar sasniegts trīs mēnešu augstākais rādītājs – 50 tūkstoši gadījumu. Tajā gan pagaidām netiek vainoti ‘antivakseri’, vismaz ne rakstā, bet tizlā booster programma, kas nestrādā gana labi – kas savukārt novedīs ierēdņus pie tā, ka atkal nāksies ieviest maskas un darbu no mājām. Valstī ar 79% špricēto, ko vietējais režīms nupat stādīja kā piemēru?

Vakardienas 52009 ‘saslimšanas’, ja esam precīzi, ir 15% lēciens no iepriekšējās nedēļas un tas ir augstākais cipars kopš 17.jūlija Un arī slimnīcās nonākušo skaits palielinājies par 1/3 nedēļas laikā jeb 969 – nedaudz mazāks ir mirušo skaits šonedēļ – 115. Šādi pavisam neiepriecinoši cipari demonstrē, ka saslimstība pieaug visās vecuma grupās un 4/5 britu reģioniem, kur vēl fiksēts jaunais Delta varianta variants Ay.4.2. Kāds no pēdējiem vīrusa uzraudzības pētījumiem saka, ka gadījumu skaits sasniedzis pat 80 tūkstošus dienā un tas atkal nozīmē histēriju NHS sistēmā, kur jau ierasti katru ziemu tas notiek jau ilgu pirms kovida. Rūpējoties par iedzīvotāju drošību un par to, lai nebūtu jāievieš pēdējā brīža kārtējie lokdauni tieši Ziemassvētkos, Boriss izmisīgi cenšas pierunāt britus uz trešo šprici, jo tas noteikti nostiprinās aizsardzību pret vīrusu.

Cipari ir lieli – atzīst ministrs. Mēs redzam, kas notiek, redzam pieaugumu un tāpēc ir laiks booster špricei – viņš paziņoja kādas skolas apmeklējuma laikā Antrimā.

Pagaidām režīms vēl atturas no sava ziemas plāna B aktivizācijas, kas nozīmētu atkal ieviest maskas un citus ierobežojumus – arī tur ārsti jau sāk valdību apsūdzēt nevīžībā. Tomēr paši galvenie viņu eksperti – afēristi Chris Whitty un Patrick Wallane vēl nav devuši signālu to darīt – ar to attaisnojas valdība šobrīd. Tomēr vietās, kur saslimšanas jau pārsniedz vidējos nācijas rādītājus, kaut kāda ‘palīdzība’ jau tiks aktivizēta. Tas ir, pamatīga testēšana un pierunāšana špricēties – tas notiks Lesterā, Boltonā, Lutonā un Blekburnā.

Britu salās, tāpat kā Izraēlā, jau ir pilnīgi skaidri nozīmēta trešā doza, bet tur tas pagaidām nedaudz bremzē un tas nozīmē, ka miljoni to, kam tā paredzēta, vēl nav to saņēmuši. Oficiālās doktrīnas vārdiem runājot, tas nozīmē to, ka NHS sistēma būs pārslogota tieši  ar viņiem. Tikai 4 miljoni no 8.7, kam to vajag iešpricēt, ir to praktiski saņēmuši – tikai 1/3 no aprūpes namu iemītniekiem un puse no 80gadīgajiem. Valdība un NHS apgalvo, ka tur pie vainas esot publikas kritušais pieprasījums.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Vērojot notiekošo tur, ir diezgan skaidrs, ka šis ir tāds pats veiksmes stāsts, kā bija Izraēla un varbūt, ka vietējam režīmam šī kārts no rokām būs izrauta, jo pasaulē notiek tas, kas nekādi neatbilst viņu meliem par injekciju kā izeju no krīzes.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Pirms kāda īsa laika, pāris nedēļām laikam, tikās Boriss ar Geitsu Londonā. Ko varētu sagaidīt no tā, ka tiekas premjers un plāndēmijas stratēģis?

    oktobris 22, 2021

Leave A Comment