Trending News

Izraēlā aiziet trešā pote

Un atkal tā ir Izraēla, kas demonstrē pārējai pasaule Jaunās pasaules kārtības mērķus. Tur sākusies aktīva booster shot jeb trešās Pfizer potes propaganda un uztiepšana tiem, kas jau saņēmuši abas iepriekšējās.

Vai tad kāds uzskatīja, ka pietiks sapotēties un varēs atgriezties pie normālas dzīves? Nekā nebija- atkal sākas viss no gala un atkal tie ir seniori vecumā virs 60 gadiem, kuriem spiež kārtējo šprici, jo pirmās divas neko nav palīdzējušas. Vietējais Haaretz medijs par to paziņoja ceturtdien – šī valsts atkal ir pionieris, kas uzsāk trešo špricēšanas kārtu jau rīt, svētdienā, pēc tam, kad valsts veselības ministrs to apstiprināja ceturtdien.

Šprice pienāksies ļaudīm virs 60 gadiem, kuri saņēmuši otro dozu vismaz pirms 5 mēnešiem – tā vēsta ziņojums. Šo plānu pavēstīja arī prezidents Naftali Bennets pa nacionālo TV.

Realitātē švakcīnas esot drošas, tās pasargājot no smagas saslimšanas un nāves. Un tagad, uzmanību – tikai tāpat, kā gripas potes, tās ik pa laikam jāatjauno. Te tas ir – atkal kārtējā sazvērestības teorija. 5 mēneši – tik ilgi darbojas izslavētā Pfizer efektivitāte un drošība un Izraēlā, kur ar to sašpricēti 60% populācijas, jau sāk runāt par to, ka vispār vajadzētu domāt jau par citu vakcīnu, kas būtu labāka pret Delta un citiem variantiem. Pati Pfizer savukārt savā trešdienas paziņojumā uzsvēra, ka viņu dati uzrādot trešās potes kārtīgi labus antivielu līmeņus. Bet cik ilgi, vai atkal 5 mēnešus?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Protams, ka viss notiekošais Izraēlā un citās valstīs, kur drīz vien sekos tas pats un ‘revakcinācija’ arī Latvijā, cilvēkiem vienkārši tiek pateikts – šī būs regulāra injekcija vismaz 2 reizes gadā, bez kuras jūsu statuss digitālajā pasaulē tiek anulēts. Tie, kas izvēlējās šādu ceļu un apzināti iesaistījās šajā spēlē, no tās arā vairs netiek – vai nu špricējieties divreiz gadā, vai arī sēdiet kopā ar nevakcinētiem uz ielas un bez darba.

Varbūt šis liks pārdomāt vēl šaubīgajiem?

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment