Thursday, August 13, 2020
Trending News

Izskatās, ka Ellen uz kājas uzlikta izsekošanas ierīce

Šajā video un citās bildēs var skaidri redzēt, ka slavenajai raidījumu vadītājai Ellen Degeneres ir uzlikta uz kājas izsekošanas ierīce. Tas nozīmē, ka pret viņu izvirzītas kriminālas apsūdzības un šī ierīce ir kā drošības līdzeklis. Pasaules sabiedrība viņu apsūdz adrenohorma lietošanā.

Elektroniskais raidītājs ir kriminālās uzraudzības veids, kuru izmeklētāji izmanto aizdomās turētai personai, lai nodrošinātu tās neizvairīšanos no tiesāšanas. ASV izmanto šādu līdzekli to uzliekot virs potītes. Tāda ierīce tika uzstādīta arī Vainšteinam, kurš ir notiesāts par seksuāliem noziegumiem.

Liela daļa pasaules sabiedrības apsūdz Ellen par viņas dalību seksuālos noziegumus, sātanismā un adrenohroma lietošanā. To var spilgti redzēt viņas sociālo tīklu kontu komentāros, kurus viņa nespēj dzēst (pizza, pasta, hot dog), kas ir pedofilu segvārdi kādus upurus viņi vēlas – meitenītes, puisīšus utml. Adrenohroms tiek uzskatīts par jaunības eleksīru, un ja kādu laiko te nesaņem, tad cilvēks ļoti ātri noveco.

Adrenohroms ir elites narkotika, kas faktiski ir mazu bērnu asinis, par to var lasīt vairāk šeit. Savdabīgi arī, ka Ellen studija ļoti atgādina elites pedofilu tīkla organizētāja Epšteina sātanistu templi, kurš atradās uz viņa salas Karību jūrā –

Ellen Show raidījuma studija un Epšteina sātanistu templis

Šeit ir Q publicētais elites pārstāvju saraksts, kā tas jāsaprot precīzi nav norādīts, tomēr šeit dominē tie uzvārdi, kuri tiek publiski apsūdzēti adrenohroma lietošanā jeb noziegumos pret bērniem. Ellen Degeneres vārds gan nav atrodams šajā sarakstā –

Publicēts Q lapā – https://qanon.pub/
Share With:
Rate This Article

Leave A Comment