Trending News

Izsludināts 3. vīrusa vilnis. Vai tam ir loģisks pamatojums?

2021. gada 8. martā / MaināmPasauli

Pavļuts uzsver, ka, līdzīgi kā citās valstīs, iespējams, būs jālemj par ierobežojumiem attiecībā uz pārvietošanos un pakalpojumiem, tomēr tie, pēc ministra vārdiem, būs “gala lēmumi”. Kādēļ? Kas ir noticis? Pat oligarhu kabatas iestāde —Pasaules veselības organizācija, kura uzsāka šo vīrusa afēru, izsludinot pandēmiju, — pavisam nesen ir ieslēgusi atpakaļgaitu, un tās eksperti sola pretējo — vīrusa izplatības samazināšanos.

PVO Eiropas reģionālais direktors Hanss Henrijs Klūge (Hans Henri Kluge) paziņojis, ka

pandēmija būšot pārvarēta jau pēc dažiem mēnešiem. Vīruss turpināšot pastāvēt, taču, viņaprāt, nebūšot vajadzīgi vairs nekādi aizliegumi.

Arī epidemiologs Klauss Štērs (Klaus Stöhr), kas savulaik PVO globālās gripas programmas ietvaros koordinējis SARS pētniecību, saskaņā ar ntv.de ziņām jau pirms vairākām nedēļām norādījis uz to, ka

pieredze ļauj pieņemt — esot diezgan ticams, ka infekcijas izplatība pēkšņi samazināsies.

Pēc SPKC statistikas datiem, ko ikviens var apskatīt šeit, redzams, ka Latvijā tiešām jau divus mēnešus pat oficiālais saslimstības līmenis stabili un neatlaidīgi krītas.

Pastāvot šādam PVO ideoloģiskajam un arī pašmāju statistikas fonam, rodas neizpratne, kādēļ Pavļuts, Kariņš un citi ekonomiskās kaitniecības realizētāji Latvijā vairs netic PVO prognozēm. Tāpat nav saprotams pats galvenais —

Kas ir par pamatu šādam 3. vīrusa vilnim? Kādi eksperti ir snieguši šādas prognozes? Vai tie ir tikai Latvijas eksperti, vai arī ārvalstu? Kādi ir viņu uzvārdi? Vai ir jebkādi pētījumi, kas pamato 3. vīrusa viļņa iestāšanos?

Līdz šim vienīgie Veselības ministrijas argumenti ir bijuši nevis pētījumi, bet gan atsauces uz citām valstīm vai reģioniem, kur pēc vieniem vai otriem ierobežojumiem esot samazinājies pozitīvi PCR testēto skaits. Tādā veidā netiek ņemti vērā citi faktori, kas ietekmējuši rezultātus. Atcerēsimies arī faktu, ka ir viegli manipulēt ar Covid analīzēm, jo tās būtu godīgas tikai tajā gadījumā, ja PCR testā parauga pavairošana (ciklēšana) notiktu ne vairāk kā 20 reizes. Bet faktiski šobrīd ciklēšana notiek līdz 40 reizēm. Arī šo kliedzošo faktu PVO atzinusi 2020. gada decembrī. Tas nozīmē, ka ir ļoti daudz viltus pozitīvu Covid analīžu rezultātu, un tādā veidā tiek mākslīgi palielināts saslimušo skaits. Vai Latvijas SPKC, saņemot šo jauno informāciju no PVO, ir mainījusi veco kārtību? Nē, protams, nē, jo tad jau pandēmijai gals!
Jau iepriekš tika pierādīts milzīgā 10 miljonu cilvēku pētījumā, ka asimptomātisks Covid pozitīvais nevar nevienu inficēt.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Pasaules vadošie pētnieki ir pretējās domās nekā Pavļuts un Kariņš, kuri piedāvā aplamus risinājumus — ierobežojumu pastiprināšanu.

2021. gada 5. janvāra pasaules līmeņa top Stenfordas universitātes eksperti veica pētījumu, kurš skaidri pierāda tieši pretējo: Visi Covid ierobežojumi — uzņēmējdarbības ierobežošana un cilvēku ieslodzīšana mājās — nevis palīdz sabiedrības veselības uzlabošanai un cīņai ar vīrusi, bet tieši pretēji — kaitē tai.

Autori analizējuši un apgāzuši pagājušā gada jūnijā publicēto un daudz citēto pētījumu, kurā tika apgalvots, ka galvenie nefarmaceitiskie ierobežojošie pasākumu un jo īpaši lokdauns “lielā mērā ietekmē vīrusa pārneses samazināšanu”. Autori Bendavids un Ioannidis novēroja, ka jūnija pētījumā, kurā tika izmantota slimības modelēšana, lokdaunu ietekme uz transmisiju tika “pieņemta, nevis novērtēta”.

Vai Tu tici, ka valdības solītais 3. vilnis ir zinātniski pamatots?

Par lokdaunu bezjēdzību jau sen brīdināja pasaules top eksperti no Oksfordas, Stenfordas un Harvardas. Savu vēstījumu sabiedrībai viņi iekļāva dokumentā ar nosaukumu Lielā Baringtona deklarācija, kuru šobrīd parakstījuši jau vairāk nekā 55’000 mediķu un vairāk nekā 700 tūkstoši pilsoņu no daudzām pasaules valstīm.

Līdzīgi tika apgāzta arī masku nēsāšanas efektivitāte. Pasaulē lielākais pētījums Danmask-19 to skaidri apliecina – maskas nepasargā no Covid, tādēļ to ieviešana ir bezjēdzīga cilvēku terorizēšana –

Atcerēsimies arī, ka ārkārtas stāvoklis ir ieviests, balstoties uz meliem – uzdodot PCR pozitīvi testētos par saslimušajiem. Ja PCR testa slieksnis būtu ct20, nevis ct40, tad vispār nevarētu būt runa par pandēmiju. Covid ballīte ir atmaskota visos punktos. Izprast detaļās jautājuma būtību par Covid PCR testu iespējams šeit.

Tagad tikai jautājums, cik ilgi vēl tās ieviesēji spirināsies un vai afēras ieviesējiem pietiks līdzekļu, lai samaksātu šīs ballītes rēķinu, kas jau ir milzīgs - iznīcinājis daudzus uzņēmumus, izraisījis plašu depresiju un pašnāvību vilni. Šie zaudējumi valdībai nerūp. 
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment