Trending News

Ja Tramps tiks ievēlēts atkārtoti, Sorosa atbalstītās grupas gatavo anarhiju

Polittehnologs Džordžs Soross ir nostājies kreisā spārna aizstāvības grupu koalīcijas pusē, kura gatavojas uzsākt plašu “pretošanās” kustību, ja demokrāts Džo Baidens nekļūs par uzvarētāju ASV prezidenta vēlēšanu dienā, 3. novembrī. To ir atklājuši Breibart pētnieciskie žurnālisti.

Organizāciju tīkls, kas izpleties visos 50 štatos ASV, kopā ar politiskajiem sabiedrotajiem varētu radīt tādu grautiņus, kad šīs vasaras vardarbīgie, postošie pilsētas “protesti” šķistu sīkums.

Šķiet, ka koalīcijas vadītāji, ja netiks ievēlēts viņu vēlamais kandidāts, apņēmušies atrast kādu ieganstu – gadījumā, ja prezidents Tramps apstrīdēs vēlēšanu rezultātus, atteiksies piekāpties pēc zaudēšanas vai pieprasīs uzvaru, pirms tiks skaitītas visas balsis – kas varētu izsaukt valsts mēroga protestus, pilsoņu nemierus un ekonomisko krīzi.

“Būs tiesas prāvas, masveida mobilizācija, gubernatoru, prokuroru, Kongresa locekļu atbildes reakcija,” solīja Vanita Gupta, Vadības konferences par pilsoniskajām un cilvēktiesībām prezidente, kas saņēmusi finansiālu atbalstu no Džordža Sorosa.

“Cilvēki būs iedvesmoti un motivēti aizsargāt savu valsti,” sacīja Rahna Eptinga, Sorosa finansētās Move On.org izpilddirektore, izdevumam The Nation. – Vai mēs gūsim panākumus?

Mēs cīnīsimies kā traki, lai sasniegtu rezultātu, –

sacīja Rahna Eptinga, Sorosa finansētās Move On.org izpilddirektore.

“Jo vairāk Tramps saasina situāciju, jo vairāk viņš kaitina sabiedrību. Cilvēki ir noguruši no šī haosa, noguruši no šīs viņa radītās nekārtības, – sacīja Eptinga, mēģinādama radīt neuzticību prezidentam. “Mums jādara viss iespējamais, lai pārliecinātos, ka šī ir liela uzvara, lai viņš nespēs ar to cīnīties.”

Džošua Kleins ir paveicis lielu darbu, lai rakstā ar nosaukumu: “Sorosa koalīcija gatavojas pēcvēlēšanu dienas haosam – “Mēs cīnīsimies kā traki” piedāvātu labu informatīvu kopsavilkumu ar pierādījumiem.

“Cenšoties “novērst konstitucionālo krīzi”, liels skaits labi finansētu kreisā spārna aktīvistu un progresīvu grupu šobrīd apmāca, organizē un plāno mobilizēt miljoniem amerikāņu; gadījumam, ja prezidents Tramps “apstrīdēs vai atteiksies atzīt vēlēšanu rezultātus”, vai paziņos par agru uzvaru,” raksta Kleins.

Tas varētu nozīmēt, ka tiks viltoti rezultāti, izmantojot pa pastu saņemtās balsis, kur iespējamas dažādas manipulācijas, jo balsošana pa pastu jau ir sākusies. Paredzams, ka šo pasta sūtījumu skaitīšana nevarēs notikt 4. novembrī, bet prasīs vairāk laika. Pievienojot pasta sūtījumiem vairāk balsu - tā var ietekmēt rezultātus un pēc visa spriežot - tāds arī ir demokrātu plāns. Jau 1,2 miljoni ir nobalsojuši "pa pastu". Jau ir notikuši vairāki skandāli, kas skar šo balsošanu pa pastu un neuzticību šiem biļeteniem.
Pasludinot sevi par “Rezultātu aizstāvjiem”. Šim nolūkam ir izveidota jau īpaša organizācija un mājaslapa Protect the results. 

Tāpat viņi deklarē, ka “mēs nevaram ignorēt draudus, ko Tramps rada mūsu demokrātijai un miermīlīgai varas pārejai,” Kleins skaidroja, ka “koalīciju veido divas kreisā spārna grupas, kas dibinātas, reaģējot uz prezidenta Trampa 2016. gada vēlēšanām; tas ir Amerikas projekts, kura  mērķi ir “organizēt un pretoties Trampa bīstamajiem plāniem” un “sakaut Trampu un viņa atbalstītājus”.

Abas grupas ir daļa no lietussargu tīkla – Sorosa finansētās Demokrātijas alianses (DA), -kas tiek atbalstīta ar vairāk kā $80 miljoniem gadā, lai veicinātu progresīvas (gejus, transpersonas utt.) idejas. Tās uzmanības lokā esot “krāsaini cilvēki, LGBTQ indivīdi, sievietes un jaunieši”, kas “veicinās progresīvas sociālās pārmaiņas”.

“Mums ir vadošā loma infrastruktūras veicināšanā, kas nepieciešama, lai virzītu progresīvu programmu Amerikai,” teikts D.A. tīmekļa vietnē. “Mēs ieguldām visos progresīvās varas veidošanas aspektos — no politikas veidošanas un  iedzīvotāju kopienu sakārtošanas līdz valsts un valsts problēmu risināšanai un vēlēšanu kampaņām.”

Organizācija Stand up America paziņojusi, ka sapulcējusi jau vairāk nekā 2 miljoni biedru, kuri apņēmušies “pretoties Trampam”, kas ir iesaistījušies Mueller Izmeklēšanas aizsardzībā un smagi cīnījušies, lai bloķētu Augstākās tiesas tiesnešu Neil Gorsuch un Bret Kavanaugh iecelšanu. [Paredzams, ka šie tiesneši, kuru ieceļ Tramps savos lēmumos atbalstīs vērtības, nevis LGBTQ propagandu].

“Mēs nevaram ļaut Donaldam Trampam iznīcināt Rutas Bāderes Ginsbergas mantojumu, aizstājot viņu ar taisnīgumu no viņa konservatīvo ekstrēmistu saraksta.”

Apvienotā koalīcija, kurā tagad apvienotas vairāk nekā 90 organizācijas, ir tā, kura ir organizācijas, kuras atbalsta abortu, LGBT, kreiso mērķus, tostarp arī ir abortu industrijas milzis Planned Parenthood, Vote Pro Choice, Women ‘s March, Move On, National LGBTQ Task Force, Common Cause un Faithful America.

Galvenie DA atbalstītie dalībnieki ir #Resist, ACLU, Media Affairs un Organizing for action. Pēdējā grupa tika izveidota 2013. gada sākumā, lai saglabātu prezidenta Obamas atbalstītāju iesaisti pēc vēlēšanām.

Liela daļa retorikas, ko rada šo atšķirīgo grupu vadītāji, ir nepamatota, ja ne pat atmaskota, iezīmējot draudīgu scenāriju par to, ka esošais saimnieks zaudēs Balto namu, radot konstitucionālu krīzi, atsakoties aiziet, un “virzot Ameriku uz lūzuma punktu”.

“Viņi uzsver savu spēju mobilizēt milzīgu skaitu cilvēku, lai protestētu pret ģimeņu šķiršanu Trampa prezidentūras sākumā, aktivizētu cilvēkus, kas izgāja ielās, aicinot uz impīčmentu 2019. gadā,” norādīja Saša Abramskis no “The Nation”. “Šie pasākumi — kopā ar Sieviešu demonstrācijām, protestiem ap klimata krīzi un, protams, nesenajiem atbalsta pasākumiem rasu taisnīgumam — ir parādījuši, ka cilvēku vara var veidot notikumus pat Trampa laikmetā.”

“Mūsu pretestība ir ļoti svarīga, lai aizsargātu šo vēlēšanu iznākumu,” sacīja “Color of Change PAC” izpilddirektore Arisha Mišela Hatča (Arisha Michelle Hatch). “Mēs mobilizēsimies, lai nosargātu melnādaino tautu no haosa un sāpēm, kas neizbēgami radīsies, ja Tramps novembrī izvēlēsies neņemt vērā realitāti.”

“Vienīgais aizsargs, kas attur Trampu no mūsu demokrātijas virzīšanas pār klinti uz fašisma okeānu, ir cilvēku balsis vēlēšanu dienā,” sacīja Nelini Stemps, Darba ģimeņu partijas stratēģijas un partnerattiecību direktors.

“Ja Tramps turpinās piemērot taktiku, kuras mērķis ir iebiedēt vēlētājus un pārtraukt mūsu vēlēšanas, mums būs nepieciešama masveidīga tautas pretošanās, lai aizsargātu mūsu demokrātiju,” saka Sabeel Rahman, Demos Action prezidents. “Sakarā ar sekojošām un izšķirošām vispārējām vēlēšanām mums visiem būs jānodrošina, lai mūsu demokrātija netiktu nolaupīta.”

“Kad Džo Baidens un Kamala Harisa tiks ievēlēti, tas būs tāpēc, ka cilvēki skatīsies uz pēdējo četru gadu divkosību, tostarp uz nepieskaitāmiem mēģinājumiem mūs sadalīt, balstoties uz rasi, un stingri noraidīs šo retoriku,” sacīja organizācijas SEIU starptautiskā prezidente Mērija Keja Henrija.

Sorosa atbalstītie prokurori kopumā “palīdz noziedzniekiem terorizēt jūsu ģimeni”

“Kreisā spārna megadonors kā Džordžs Soross ir nodarbojies ar radikālo apgabalu prokuroru iecelšanu visā Amerikā.

— Prokurori — cilvēki, kuru uzdevums ir aizsargāt jūs — tā vietā ļauj noziedzniekiem terorizēt jūsu ģimeni, — paziņoja Takers Karlsons.

“Kreisā spārna megadonors Džordžs Soross ir bijs aizņemts ieceļot radikālus prokurors visā Amerikā. Soross ir smagi strādājis, lai ievēlētu apgabala advokātus, kuri anulēs likumus pret nemieriem un vardarbību, tos neizpildot.”

“Organizācijas, kurus atbalstījis Soross, ir iztērējuši vairāk nekā $13 miljonus apgabala advokātu vēlēšanām kopumā 17 štatos,” sacīja “Fox News” raidījuma vadītājs. “Pēdējo gadu laikā šis scenārijs tika realizēts Floridā, Kalifornijā, Pensilvānijā, Teksasā, [un] Virdžīnijā.”

“2017. gadā Soross iztērēja aptuveni $1.7 miljonus, lai Filadelfijā ievēlētu vienu cilvēku – Leriju Krasneru. Viņš ir apgabala prokurors, un, kā jau bija gaidāms, Krasners radīja dramatisku noziedzības pieaugumu, viņš piebilda.

Sorosa atbalstītie kreisā spārna apgabala prokurori, visticamāk, nepiemēros likumu pret Sorosa atbalstītajiem protestiem novembrī, kas varētu kļūt vardarbīgāki un postošāki nekā tie, kurus tauta jau ir pieredzējusi tādās vietās kā Portlenda; Sietla; Mineapolisa; Kenoša; un Vašingtona (galvaspilsēta).

Primās abu ASV prezidenta kandidātu debates skatieties šeit.

Par ko Tu balsotu ASV prezidenta vēlēšanās?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment