Trending News

Jāņa 2. vēstule sorosītiem un mileniāļiem.

Mani brāļi un māsas!

Kovidšovs lēnām ieiet noslēguma fāzē, jo meli lien ārā pa visām šuvēm.  Pat visi pasaules mediji, vienā balsī gaudodami, vairs nespēj kontrolēt situāciju. Un mēs nezinam, kas notiks tālāk. Globālo finansu struktūras un pasaules digitalizētāji no FAGMAS ( FB, Apple, Google, Microsoft etc), tāpat arī to lokālie un nacionālie pakalpiņi, kas atstrādā savus Jūdasa grašus, ir aizgājuši par tālu. Sarkanās līnijas ir pārkāptas. Un, acīmredzami, puses ies līdz galam. Haosu pastiprinās finansu sistēmkrīze un ražošanas saišu pārrāvums, kā arī PEF plānotie kiberuzbrukumi un interneta problēmas. (sk. Klausa Švabes „brīdinājumus”.)

Tomēr būtiskai pasaules pārveidošanai ar teroru nepietiek, ir jāliek pamatā ideoloģija.

Tāpēc, neatkarīgi no kovidteātra izskaņas, uz skatuves atkal atgriezīsies meitene bez pilna kalendāra – Greta.  Viņa uz laiku bija izgājusi, jo atbildīgie par planētas izglītību pamatoti raizējās par to, vai cilvēki spēs paturēt  galvā 2 tēmas – kovidšausmas un klimata katastrofu. Tas radītu disonansi lēnos cietņos un cilvēki vairs nesaprastu, no kā baidities vairāk vai ari tā sastresotos, ka pārstātu baidīties vispār – un tas vairs nav pieļaujami. Tāpēc Greta būs atpakaļ, jo darba pilnas rokas. Jāatgriež ASV atpakaļ  Parīzes „klimata darījumā” un, pēc iespējas, arī PVO.

Cienījamie latvju politologi un analītiķi, vai Jums nevienu brīdi nav gribējies apgaismot savu tautu un papētīt, kāpēc Tramps sadusmojās uz PVO un izgāja arī no „klimata dīla”??

Būtu interesanti dzirdēt Jūsu versijas, jo demokrātiski ievēlētais”  Baidens (par kuru vēl nav balsojusi elektoru kolēģija) taisās abas šīs vienošanās atjaunot.  Ja kas, Latvijā greizo PVO rekomendāciju dēļ  83 kovida slimniekiem tika izdedzinātas plaušas. Bet dalību PVO neviens nez kāpēc neapstrīd, kaut arī zināms, ka 20% PVO budžeta sedz Bils Geitss  un Rokfellers  Nesavtīgais. Savukārt planētas glābšanas vārdā bariņš valdības neprāšu nopietni apsprieda ideju atņemt Latvijas iedzīvotajiem viņu vienīgos pieejamos auto. Tikai stingrais iedzīvotāju protests apturēja absurdo iniciatīvu. Bet tas nemazināja Sorosa struktūru un fondu rosību un  Rīgā pērn parādījās plakāti „Neapēd planētu” un līdzīgi NVO izmetumi.

Un jūsmo vegāni, veģetārieši, elektrisko skūteru fani, ierindas minoritātes un tie, kas pa ielu ar velosipēdu pārvietojas maskās. Greta iedvesmo. Nost ar govīm, kas ar saviem toksiskajiem pirdieniem aptumšo sauli! Nost ar rūpniecību – dodiet mums prānu! Tas nekas, ka Sīrijā jau 5 gadus nevar apdzēst naftas atradnes, ko aizdedzināja Obamas finansēti galvugriezēji, toties  steiku ēst ir noziegums. Līča karš Irākā radīja gadsimta izmešus un piesārņojumu, bet Greta negrasās būt skarba pret ASV finansu korporācijām un Demokrātu partiju, kas aizdedzina planētu katrus divus gadus.

Runāsim beidzot skaidru valodu, jauniešu vidū populārais „grētisms” un zaļais feiks ir Demokrātu partijas un globālo finansu klanu karš pret nacionālajām valstīm un rūpniecībām, uzspiežot „zaļo dīlu” un kvotas, lai izputinātu un salauztu tās. Tā ir kovidafēras monētas otrā puse – tieši tik vienkārši. „ Zaļā ekonomika” nav un nevar būt pietiekama funkcionējošas ekonomikas uzturēšanai. Tā var būt panesama tikai apstākļos, kad strauji samazinās iedzīvotāju skaits. Vairumā gadījumu tas noved pie degradācijas un pat lielāka piesārņojuma – litija raktuves Dienvidamerikā izposta mežus, elektromobīļa baterija tiek lādēta ar TECā ražotu elektrību, niodīmija magnēti no vēja rotoriem ir ārkārtīgi toksiski, gluži kā praktiski nepārstrādājamās saules baterijas. Piemaksas rapšu ražošanai izkropļo Latvijas lauksaimniecību un aramzemi, Monsantas nopirktie politiķi neprotestē pret visuresošo glifosātu un piever acis uz kukaiņu izmiršanu.

Latvijas pievienošanās šīm ērmībām ir noziegums, mēs esam zaļa valsts un neviens globālists un nekāda ES mums nenorādīs, ko darīt un ko audzēt savā zemē. Visi šie „dīli” ir jāpārskata tad, kad tauta ņems savu likteni savās rokās. Mēs neatzīsim nekādas kvotas un mācīsim bērniem skolā fiziku, ķīmiju, dabaszinātnes un matemātiku, lai nevairotu pamuļķus – Gretas Tunbergas nākotnes elektorātu. Mēs mācīsim bērniem par karu un tā briesmām un mēģināsim saprast, ko valsts varētu izdarit par 600 000 000 eiro militarā budžeta, kas ik gadu tiek izniekoti bez pēdām, ja neskaita hektārus Ādažos nodedzinātā meža.

Mēs ar trekniem burtiem uz plakātiem rakstīsim Zemes atmosfēras sastāvu – kur CO2 ir tikai 0,04% no visas atmosfēras un miljons tonnu pieaugums pat nav samanāms.

Un, protams, piedāvāsim visiem gribētājiem „zaļās vakances”. Jau tagad var pieteikties tie, kas grib lasīt no Baltijas jūras plastmasas maisiņus un mērīt glifosāta līmeni lielveikalu produktu plauktos! Algu maksās Greta!

Brāļi un māsas, esiet modri!

Lai miers un paļāvība ir ar Jums!

Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt. Pētera 1. Vēstule 5:8

PS. Totalitārisma sejas mainās, nemainīga paliek tikai masu ticība netaisnīgai varai  un cilvēciskais kūtrums kustināt smadzenes.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment