Saturday, August 15, 2020
Trending News

Jāpiesakās līdz ceturtdienai, lai kandidētu uz Rīgas domi kā personībai – bez stāšanās partijā

Latvijā pirmo reizi tika uzsākts unikāls sociālais eksperiments, kas dod iespēju, neiestājoties nevienā partijā, piedalīties šajās Rīgas domes vēlēšanās – 2020. gada 29.augustā. Šobrīd ir pieteikušies jau vairāki kandidāti. Lai ievērotu visas likumā noteiktās procedūras, pieteikties būs iespējams tikai līdz ceturtdienai, 9. jūlijam.

Latvijai un Rīgai nevajag partijas, ir vajadzīgas jaunas, gaišas, kompetentas un viedas personības, kuras sirdī jūtas kā Jaunās Sabiedrības vērtību nesēji. Kādam tas ir jāuzņemas.

Pieteikšanās anketa ir šeit.

Esam gandarīti par lielo interesi, tas ka partijas ir sabijušās ir liels rādītājs. Aicinām cilvēkus izšķirties par dalību pašiem, vai uzrunāt savu labāko kandidātu –

saka projekta līdzautors Jānis Pļaviņš
Šī ir unikāla iespēja jaunām personībām pārvērst Rīgu!

Mēs – portāls mainampasauli.news ar domubiedriem – esam sagatavojuši platformu, lai Tu varētu piedalīties un pa īstam realizēt savas idejas. Tagad ir iespējams to izdarīt bez partiju diktāta.

Pieteikšanās termiņš – vēlākais līdz 9. jūlijam.

Bet ievēlēt var tikai no partijas, vai ne?

Jā, tā tas šobrīd ir. Vēl vairāk – Rīgas domes kompetencē nav mainīt visu Latviju. Tomēr tas neliedz mums pašiem kļūt par  jauno izmaiņu sākumu.

Partija, kura iesniegs šī sociālā eksperimenta sarakstu uz līguma pamata, savus kandidātus vai politiskās nostādnes nepieprasīs. Tā būs platforma, lai izpildītu vēlēšanu likumu formalitātes un dod iespēju Tev kandidēt kā personībai.

Seko līdzi un piedalies pats – mainampasauli.news/socialaiseksperiments

#MaināmPasauli

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment