Sunday, September 20, 2020
Trending News

Svarīgi jaunumi par protestiem ASV

Katru dienu arvien vairāk atklājas patiesā realitāte, ka demolēšana un grautiņi ASV nav saistīti ar vietējio iedzīvotāju aktivitātēm, bet speciāli organizētiem un apmaksātiem spēkiem, kuru mērķis ir radīt haosu. Kas ir šie spēki? Jautājums, uz kuru vajadzētu atrast precīzu atbildi.

Lieli protesta gājieni un mītiņi ir notikuši, Los andželosā, Ņujorkā, Filadelfijā, Atlantā, Sietlā. Pirmdien, Vašingtonā (galvaspilsētā) protesti notika pie parka, kur demonstrantus policija izkliedēja, lai atbrīvotu ceļu prezidentam Donaldam Trampam, lai viņš varētu nokļūt no Baltās nama līdz tuvējai baznīcai .

Otrdien publiskotajā Reuters / Ipsos aptaujā tika noskaidrots, ka vairākums amerikāņu jūt līdzi protestiem. Pirmdien un otrdien veiktajā aptaujā tika noskaidrots, ka 64% amerikāņu pieaugušo “atbalsta cilvēkus, kuri šobrīd protestē”, savukārt 27% atbildēja, ka viņi “neatbalsta”, bet 9% – nav pārliecināti.

Tramps ir draudējis izmantot militāros spēkus, lai apkarotu vardarbību. Viņš ir palīdzējis vietējām varas iestādēm, ieskaitot valsts vadītājus, reaģēt uz demolēšanu. ASV Nacionālās aizsardzības vadītājs otrdien sacīja, ka 18 000 zemessargi palīdz vietējām varas iestādēm 29 štatos. Pentagons paziņoja, ka tas ir pārvietojis apmēram 1 600 ASV armijas karaspēku uz Vašingtonas (galvaspilsētas) reģionu.

Minesotas gubernators, Tims Valzs sestdien paziņoja, ka ir “atļāvis pilnīgu mobilizāciju” nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kā viņš teica:

Mineapolisas situācija vairs nekādā veidā nav saistīta ar Džordža Floida slepkavību. Runa ir par uzbrukumu pilsoniskajai sabiedrībai, baiļu radīšanu un mūsu lielo pilsētu demolēšanu.


Eksistē arī šāds video – kā izsakās paši žurnālisti – policija viņiem uzbrūk! Policija protestos visā ASV šaujot gumijas lodes, asaru gāzi un arestējot skaidri identificētus preses pārstāvjus.

Kā jau ziņots iepriekš, tad ASV prezidents nemieru izraisīšanā tur aizdomās organizāciju Antifa, kuru viņš pasludinājis par teroristisku. Šī organizācija ir saistīta ar Sorosa fondu un pat Vikipedijā Soros norādīts, kā formāls Antifa sponsors. Aizdomas arī rada pilsētās izvietotie ķieģeļu kravas, kuras sagatavotas nevis protestētājiem, bet tieši nekārtību un grautiņu mākslīgai izraisīšanai. Tāpat bažas rada plakāti, kur par protestēšanu tiek piedāvāta nauda. Arī šajā gadījumā saknes meklējamas pie Sorosa organizācijām. Savdabīgi, ka bijušais valsts sekretārs Kisindžers nesen publiski izteicās, ka

nespēja atrisināt vīrusa krīzi varētu “pasauli aizdedzināt”!

Vērtējiet paši, ko īsti viņš ar to domāja. Tomēr tas ir tieši tas, kas šobrīd notiek ar Ameriku.

Arī pazīstams un populārs melnādainais – Deivids Harris Jr. skaidro, ka esošajam nav nekāda sakara ar tā saucamo melno tiesību aizsardzību. Viņš saka, ka noteikušajam nav vairs nekāda sakara ar nesen nogalīnāto Džordžu Floidu. Runa ir par anarhistiem:

Saprast realitātē notiekošo palīdz ar Q norādes. Q jeb QAnon ir anonīms ziņotājs ASV valdības augstākajos orgānos, kas ik pa laikam vietnē qanon.pub publicē dažādas norādes, kuras ļauj labāk izprast faktiski notiekošo ne tikai to, ko stāsta oficiālie mediji. Q cīnās pret Deep State, par ko vairāk iespējams uzzināt šeit. Lūk šeit viena no Q norādēm, kas paskaidro šobrīd notiekošo ASV.

Q norāde (drop)Šī grupa ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas saņemt aktuālas ziņas, kuras jūs noteikti neatradīsit mainstream medijos vai YouTube. Mēs apspriežam Q norādes, jo tās attiecas uz ziņām … un nākotne pierāda pagātni – tā raksta QAnon Grupa.Grautiņos ir nogalināts arī melnādainais policists Deivids Drons. ASV prezidents viņa piederīgajiem tviterī publicējis līdzjūtību.

Ko tas viss nozīmē mums Latvijā? Uz šo jautājumu vēl skaidras atbildes nav.

Kā zināms Latvijā ir ļoti spēcīga Sorosa nometne un komanda – iespējams viena no spēcīgākajām pasaulē. Tātad maz ticams, ka varētu sagaidīt, ka Latvijā valdošie spēki atbalstītu oficiālo ASV pozīciju un itīpaši ASV prezidentu cīņā ar Deep State. Atcerēsimies, kad nākamā dienā, kad ASV prezidents paziņoja par finansējuma pārskātīšanu Pasaules veselības organizācijai, Latvijas ārlietu ministrs paziņoja par 100.000 EURO pārskatīšanu PVO. Tātad Latvija faktisi neatbalsta oficiālo ASV pozīciju.

Lūk kādu komentāru vairākas stundas atpakaļ savā FB profilā ierakstījis opozīcijas deputāts Aldis Gobzems:

“Stop. Stop. Stop.
Pirmkārt. Latvijai ar rasismu nav nekāda sakara. Un nekad valsts vēsturē nav bijis.

Tie politiskie spēki, kā Attīstībai/Par, kas šo tagad demonstrē, rīkojas absolūti populistiski, skaidri parādot, ka ir pret ASV prezidentu. Kāpēc?

Otrkārt, atgādināšu, ka ASV prezidents ne tikai nosoda notikušo, bet slepkava ir arestēts. Viss tas, kas seko šai provokācijai, ir izmisums tajos, kuri nespēj nomest Trampu. Tajos, kuri ir par cilvēktiesību ierobežošanu, to pamatojot ar drošību, veselību, obligātu (vai ļoooti vajadzīgu) vakcinēšanu un ko tik vēl nē. Šī cīņa nekādā veidā neskar Latviju. Tā ir viņu cīņa. Un tā cīņa ir globāla, jo ASV ir ietekmīgākā valsts pasaulē.

Un Latvijai un tās politiķiem ir pareizi iestāties ASV prezidenta pusē.

ASV ir mūsu stratēģiskais partneris. Vismaz pagaidām tā ir bijis.

Treškārt, kā to ļoti labi var redzēt, pretrasisma kustība īpaši populāra ir, ja tuvumā ir Rolex, zeltlietu vai cits veikals.

Ceturtkārt, šis viss ir saistīts ar ASV prezidenta vēlēšanām rudenī. Un ne to, kas un kā notiek Latvijā.
Ieteiktu – iestāsimies par bērniem ar invaliditāti vai četrbērnu mammām. Par saprotamu 1.septembri skolās. Par OIK atcelšanu. Par sabiedrības saliedēšanu. Par atbalstu mūsu uzņēmējiem un mūsu cilvēkiem, nevis par tādu politiku, kas izdevīga citām valstīm, atdodot tai mūsu lēto darbaspēku. Iestāsimies pret korupciju, valsts nozagšanu, Satversmes pārkāpšanu. Un modīsimies šo iemeslu dēļ. Nevis kā aitas skriesim pakaļ organizētai provokācijai lielu kungu izšķirošajās spēlēs, ar ko Latvijai nav nekāda sakara. Un Dievs dod, lai Tramps uzvar. Citādi sāciet lasīt un pārlasīt 1984. Šonedēļ pieņems likumu, ar kuru Saeimu faktiski atcels kā nevajadzīgu piedēkli (lasīt iepriekš šajā pat lentē). Un Jums būs “cilvēktiesību ierobežojumu minimizācija” – lasiet jauno C19 likumprojektu.”

Arī pazīstamais neatkarīgais žurnālists Sandris Točs dalās ar saviem novērojumiem par aktuālajiem notikumiem ASV –

Izdemolēta, nodedzināta Amerika, ziņo par desmitiem nogalināto. Kāds policists ar šāvienu pakausī.. Ziņās var redzēt…

Gepostet von Sandris Tocs am Dienstag, 2. Juni 2020
Share With:
Rate This Article

Leave A Comment