Trending News

Jaunie dokumenti apliecina – Fauči melo Kongresam

Atklātībā nonākuši kārtējie dokumenti, kas apliecina ASV iesaisti Ķīnas korona vīrusu pētniecībā. Tie parāda, ka dakters Fauči – atkal jau viņš – ir melojis par to, ka tā nav bijis.

Šis dokuments parādījās šonedēļ un tas parāda to, cik daudz naudas Fauči vadītais institūts ir piešķīris Eco Health Alliance organizācijai, kura savukāŗt to pārsūtīja Uhaņas virusoloģijas institūtam. Tam pašam, kas atrodas tikai dažus kvartālus no vietas, kur saskaņā ar oficiālo versiju sācies šmovid uzliesmojums.

Galvenais šeit ir tas, vai ASV nauda tika novirzīta tā saucamajam ‘gain of function’ izpētes darbam – tas ir programma, kurā tika pētītas bioloģisko aģentu modifikācijas iespējas tā, lai tie kļūtu lipīgāki vai nāvējošāki.

Fauči un Dr. Francis Collins, Nacionālā veselības institūta direktors ir pastāvējuši uz to, ka nauda nav virzīta šādam nolūkam. Tas tika apliecināts vairākās kongresa sanāksmēs, kur senatoram Rand Paul par to bija regulāra asa vārdu apmaiņa ar dakteri – arī senatoram, starp citu, ir medicīnas izglītība.

Taču kā apgalvo cits doktors, Richard Elbright, kurš ir molekulārais biologs un profesors Rutgera universitātē, šie jaunie dokumenti, kuri atklāj jaunas detaļas par grantiem, kādas līdz šim nebija publiski zināmas, pilnīgi atbilst Federālajam jēdzienam un šī pētījuma definīcijai.

Materiāli apstiprina to, ka šie granti atbalstīja pētījumus Uhaņā, kas bija saistīti ar himēras vīrusa izveidi, kur viena vīrusa pīķa proteīns tika savienots ar cita vīrusa ģenētisko materiālu un tika noskaidrots, ka šāds mākslīgs vīruss spēj inficēt cilvēka šūnas – tā raksta Ebright. Viņš un Pauls saka, ka ar to pietiek, lai pierādītu Fauči melus un tas pats attiecas arī uz Kolinsu. Viņi nav runājuši patiesību par to, ka viņu vadītās aģentūras nav finansējušas šos pētījumus.

Kāds pārsteigums, Fauči melojis atkal. Un man bija taisnība par viņa aģentūras finansējumu Uhaņai. Lasiet dokumentus un Ebright publikācijas – tā uz notiekošo reaģēja Rands Pauls.

Kā sabiedrība vēl var viņam ticēt – saka cits senators un arī doktors Roger Marshall. Vai nu viņš ir pilnīgi nezinošs, vai arī apzināti melojis Kongresam un amerikāņiem neskaitāmas reizes.

Šobrīd Pauls nosūtījis vēsti Tieslietu departamentam. Par melošanu Kongresam pienākas līdz 5 gadiem cietumā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Kāpēc tas ir svarīgi, kas notiek šajās lietās ASV? Jo šī ir viena no plāndēmijas atslēgas figūrām un ja izdotos beidzot pierādīt šos vienus melus, tad sāktu brukt arī viss afēras kāršu namiņš. Varbūt šoreiz?

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
No Comments

Leave A Comment