Trending News

Jauns pavērsiens kovidšovā – tagad tā ir asinsvadu slimība.

Šī gada 30.aprīlī publicēts pavisam jauns pētījums, kas atrod, ka kovids nav vis elpceļu saslimšana, bet gan bojā asinsvadus. Tas publicēts Circulation Research žurnālā.

Ja iepriekš bija zināms par to, ka šī vīrusa pīķa proteīns ir tas, kas inficē veselas šūnas, tad tagad izrādās, ka šim pašam proteīnam ir liela nozīme arī pašā slimībā. Pētījumā izskaidrots, kā vīruss bojā asinsvadu sistēmu šūnu līmenī un tajā pausta doma, ka tas palīdzēs saprast līdzšinējās problēmas un atrast jaunus risinājumus ārstēšanā.

Daudzi domā, ka tā ir elpceļu saslimšana, bet tā ir asinsvadu slimība – saka Uri Manor, viens no pētījuma autoriem.

Tas izskaidro to, kapēc cilvēkiem ir sirdslēkmes, insulti un trombi –tam visam ir saistība tajā, ka visas šīs kaites ir asinsvadu problēma.

Šajā pētījumā demonstrēts mehānisms, kādā veidā pīķa proteīns ietekmē asinsvadu šūnas. Tas, ka tā notiek, bija redzams jau sen, bet tagad ir saprasts, kā tieši tas darbojas. Pētījumā tika izveidots pseidovīruss ar kovid pīķa proteīniem, bet tas nesatur īstu vīrusu-  neskatoties uz to, saskarsme ar šo veidojumu nodarīja kaitējumu dzīvnieku modeļa plaušām un artērijām. Tādejādi tika secināts, ka to spēj paveikt tikai pīķa proteīns viens pats. Sākās artēriju šūnu iekaisuma process.

Tad process tika atkārtots laboratorijā, saskaroties pīķa proteīnam ar veselām artēriju šūnām. Arī šeit tas nodarīja kaitējumu, savienjoties ar ACE2, izjaucot molekulāro signālu, kā rezultātā tika bojāti šūnu mitohondriji.

Līdz ar to, nav vajadzīgs vīruss un tam nav jāreplicējas – pilnīgi pietiek ar šiem pīķa proteīniem, lai izraisītu šūnu bojājumus.

Tāda ir šī pētījuma doma. Un tagad rodas loģisks jautājums – šis pats pīķa proteīns bez vīrusa taču ir tieši tas, ko sāk ražot pats organisms pēc attiecīgo instrukciju saņemšanas  – tāds ir mRNS vakcīnu darbības princips. Tagad iznāk pētījums, kurā apgalvots, ka ar to pilnīgi pietiek, lai sabojātu šūnas un izraisītu asinsvadu problēmas. Jāatzīmē, ka šis ir tādu zinātnieku pētījums, kas acīmredzami uzskata, ka kovids ir īsts – lai gan šeit nekur nav atrodams izolēta vīrusa esamības fakts. Kā redzam, tad visi pētījumi, PCR testi un viss notiekošais vispāŗ neprasa vīrusa esamību. Arī vakcīnas tika izveidotas bez tā un tikai dažās stundās, ģenerējot nepieciešamos datus datorā.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

No vienas puses tas tad arī izskaidro visas tās trombozes un sirdslēkmes pēc vakcinēšanās. Bet tādā gadījumā tas nozīmē to, ka faktiski visiem sapotētajiem lielākā vai mazākā apjomā tiek nodarīti šādi bojājumi asinsvadiem un tas jau izklausās pavisam nelāgi. Šāds pīķa proteīns dabā neeksistē, nav pierādīts arī pats vīruss – tad kāpēc vajadzīgas maskas – no kā tās vispār var pasargāt? Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas. Šobrīd vienīgais veids, kā vesela šūna var nonākt saskarsmē ar šo pīķa proteīnu, ir tieši mRNS vakcīna, kas instruē šūnu tādu ražot.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
 • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help….

  maijs 3, 2021
 • После того, как листинговая компания [url=https://www.qualcomm.com/]Qualcomm[/url] объявила финансовые результаты за второй квартал, общественность узнала, что прибыль Qualcomm оказалась лучше прогнозов. Прибыль компании превысила их. Это все идет на фоне того, что Qualcomm готовит флагманский мобильный процессор без модема 5G [url=https://snapdragon662ua.blogspot.com/2021/04/qualcomm-gotovit-flagmanskiy-mobilnyy-protsessor.html]snapdragon662ua.blogspot.com/2021/04/qualcomm-gotovit-flagmanskiy-mobilnyy-protsessor.html[/url]. Рынок в ожидании дебюта усеченного Snapdragon 888.

  Прибыль на акцию (EPS) в последнем квартале составила 1,90 доллара США, а прибыль – 7,93 млрд долларов США. Аналитики, опрошенные Investing.com, ожидали, что прибыль на акцию составит 1,67 доллара при доходности 7,6 млрд долларов.

  После публикации финансового отчета акции Qualcomm выросли в цене на 6,39% до 145,30 доллара после окончания торгов.

  Акции Qualcomm упали на 10% за год, отставая от индекса S&P 500, который вырос в цене на 11%.

  Также другие компании из сектора: Технологии, представили свои финансовые результаты.

  Компания: Microsoft сообщила финансовые результаты за третий квартал, где прибыль на акцию составила 1,95 доллара при прибыли в 41,71 миллиарда долларов. Аналитики, опрошенные Investing.com, ожидали, что прибыль на акцию составит 1,78 доллара, а доходность – 41,04 миллиарда долларов.

  Alphabet C – еще одна компания, опубликовавшая финансовые результаты за последний квартал. Прибыль превзошла прогнозы. Компания завершила первый квартал с прибылью на акцию в размере 26,29 доллара и прибылью в размере 55,31 миллиарда долларов. Аналитики, опрошенные Investing.com, ожидали, что прибыль на акцию составит 15,71 доллара, а доходность – 51,36 миллиарда долларов.

  Накануне также звучали заявления, что [url=https://snapdragon662ua.blogspot.com/2020/12/mediatek-obognala-qualcomm.html]MediaTek обогнала Qualcomm[/url], которое делает ее теперь крупнейшим производителем процессоров для смартфонов.

  maijs 3, 2021
 • Подключение к Интернету могут обеспечить достаточно большое цифра портативных девайсов благодаря наличию в устройстве соответствующего специального разъёма чтобы карты связи оператора. Около этом возникают некоторые неудобства в применении, когда приходится около каждое портативное фабрикат самостоятельно избирать ради каждого из них SIM-карту с подходящим тарифным планом тож вертеть ее с одного приспособления на другое. В этом в случае чтобы эффективности использования времени и средств значительно лучше обеспечить единое интернет-соединение, около котором все устройства будут совмещать высокоскоростное подключение.

  Сообразно этой причине портативные 3G/4G модемы и мобильные рутеры станут лучшей альтернативой ради беспроводного подключения к Всемирной паутине.

  [url=https://phantomoftheoperabroadway.top/]Подключить беспроводной интернет за 1 гривну >>[/url]

  [b]3G USB-модем: описание характеристик и достоинств [/b]

  3G USB-модем – это девайс чтобы обеспечения доступа к Интернету на высокой пропускной способности. По внешнему виду 3G USB-модемы выглядят наравне flash-накопители. Преимуществом модемного подключения является нужда использования внешней антенны в регионах с низким уровнем приема цифрового сигнала. Значительную часть времени 3G USB-модем находится в комплекте с компьютером разве ноутбуком. Наравне и в других случаях, модемы поставляются с соответствующим драйвером.

  Использование модема довольно простое: воеже кончаться в Интернет, необходимо подключить его к ПК, после автоматический установить драйвер, потом чего установить дистанционное соединение, готово! 3G USB модемы дозволительно задействовать в качестве резервного доступа к домашней сети. Ради этого надо подключить USB-модем к настольному маршрутизатору и выполнить соответствующие настройки. USB 3G модем также может служить ради связи сквозь USB-кабель с графическими планшетами. Все не однако пользователи устройств с Android могут быть готовы к работе с 3G USB-модемом.

  Также USB-модем применяют, если необходимо подключить к интернет порядочно устройств.

  maijs 3, 2021
 • ivermectin 3 mg dose – ivermectin ivermectin 90 mg

  maijs 9, 2021
 • clopidogrel 75 mg generic – clopidogrel price plavix discount

  maijs 12, 2021
 • dr phil and howie long ed pill – buy ed pills online from a trusted site dr phil and steve harvey ed pill called

  maijs 16, 2021
 • para que sirve el bactrim – bactrim price south africa bactrim 1000 mg

  maijs 22, 2021
 • canadian pharmacy duloxetine – duloxetine 60 mg 20 mg cymbalta daily

  maijs 28, 2021
 • lowest price for levothyroxine – synthroid prescription online synthroid 0.25 mg tablet

  maijs 30, 2021

Leave A Comment