Thursday, September 24, 2020
Trending News

Jauns pētījums: 11. septembrī blakus esošais 50 stāvu tornis nesabruka dēļ ugunsgrēka

2001. gada 11. septembrī 2 lidmašīnas ietriecās Ņujorkas pasaules tirdzniecības centra 1. un 2. tornī. Tomēr pēc laika 1.3 sekunžu laikā sabruka 50. stāvu augstais blakus esošais 7. tornis (WTC 7). Oficiālā (NIST) versija, ka sabrukšanas cēlonis bija ugunsgrēks. Šī versija tika apšaubīta jau sen. Tikai šogad martā ASV inženieru komanda publicēja savu 4 gadus ilgo pētījumu, secinot, ka ēka nevarēja sabrukt 1,3 sekunžu laikā dēļ ugunsgrēka.

Galvenais mūsu pētījuma secinājums ir tāds, ka uguns neizraisīja WTC 7 sabrukumu 11. septembrī, pretēji NIST un privāto inženieru firmu secinājumiem, kas pētīja sabrukumu.

Ugunsgrēki nevarēja izraisīt strukturālo elementu vājināšanos vai pārvietošanos tādā mērā, lai spētu iniciēt visas ēkas sabrukumu 1,3 sekunžu laikā. Mūsu pētījuma secinājums ir tāds, ka WTC 7 sabrukums bija pilnīga nesošo konstrukciju sabrukšana. Šis secinājums galvenokārt balstās uz konstatējumu, ka vienlaicīga vienlaicīga visu galveno kolonnu vairāk nekā 8 stāvu augstumā sabrukšana un pilnīgs ēkas sabrukums, kas sekoja 1,3 sekundes vēlāk, vienlaikus ar visu ārējo kolonnu vairāk nekā 8 stāvu sabrukums, ko iespējams novērot sabrukuma videoklipos neradīja novēroto ēkas sabrukumu. Pētījuma autori nedod skaidrojumu, kādēļ ēka ir sabrukusi, tomēr viņu slēdziens apgāž oficiālo versiju, ka ēkas sabrukumu ir izraisījis ugunsgrēks. Ēka sabrukumu izraisīja gandrīz vienlaicīga visu nesošo kolonnu sabrukšana un kā to identificēja pētījuma autori, tad to nespēj izdarīt izcēlies ugunsgrēks atsevišķā ēkas daļā.

“Arhitekti un inženieri par 11. septembra patiesību” ir ļoti vīlušies, uzzinot, ka 2020. gada 28. augustā, Nacionālais standartu un tehnoloģiju institūts (NIST) atstāja spēkā savu sākotnējo lēmumu, noraidot labojuma pieprasījumu, ka mēs kopā ar desmit 11. septembra 11 ģimenes locekļi un 88 arhitekti un būvinženieri iesniedzām 2020. gada 15. aprīlī par NIST 2008. gada ziņojumu par Pasaules tirdzniecības centra 7. ēkas sabrukumu.

Šeit ir pieejams oficiālais NIST atteikums (ASV nacionālais standartu un tehnoloģiju institūts) uz asociācijas “Ahitekti un inženieri par 11. septembra patiesību”.

Mūsu pieprasījumā precīzi tika aprakstīti astoņi informācijas elementi NIST 7. ēkas pārskatā, ar kuru tika pārkāpts federālais datu kvalitātes likums un NIST informācijas kvalitātes standarti. Mūsu mērķis bija piespiest NIST novērst šos pārkāpumus, un tādējādi būtu nepamatots secinājums, ka ugunsgrēks bija 7. ēkas sabrukšanas cēlonis.

Šeit skatāms 7. ēkas sabrukums no 23 dažādiem leņķiem –

NIST atbilde ir klaja izvairīšanās kompetenti argumentēt un analizēt pieprasījumā ietvertos argumentus un faktus.

Piemēram, NIST vienīgā atbilde uz pieprasījuma pirmo pretenziju ir nesošo siju un kolonnu pozīciju attiecībā pret otru istabas temperatūrā – tas nozīmē, ka sijas pārvietošana no sāniem un nobīde no šīs pozīcijas bija iespējama paaugstinātā temperatūrā. Pat NIST analīze rāda, ka paaugstinātā temperatūrā sija būtu paplašinājusies un iesprostota aiz kolonnas sānu plāksnes, tādējādi novēršot sijas nobīdi un padarot ēkas sabrukšanu 1,3 sekunžu laikā neiespējamu.

Kreisais attēls, uz kuru NIST atsaucās savā atbildē – parādīta sijas atrašanās vieta attiecībā pret kolonnu istabas temperatūrā. Centrālā un bilde pa labi: NIST un Aļaskas Universitātes Fērbenksas analīzes skaitļi parāda gan sijas stāvokli attiecībā pret kolonnu paaugstinātā temperatūrā, gan ar siju paplašinot, gan tās malai iesprūstot aiz kolonnas sānu plāksnes. Sarkanie apļi izceļ attiecības starp sijas malu un kolonnas sānu plāksni.

Cietušie un inženieri ir sašutuši, sakot, ka –

“Mēs pamatoti gaidījām, ka NIST mēģinās risināt un atspēkot mūsu pretenzijas, ja tā neveiks pieprasītās korektīvās darbības. NIST klusēšana pilnīgi skaidri norāda, ka NIST nespēj atspēkot nevienu no mūsu apgalvojumiem. Tā vietā, lai ievērotu Datu kvalitātes likumu un labotu dziļi nezinātnisko ziņojumu – vai pat grozītu ziņojumu, iekļaujot tajā pamatinformāciju, NIST izvēlējās vienkārši neatspēkot mūsu argumentus.

NIST absurdais lēmums tiks pārsūdzēts līdz 2020. gada 27. septembrim. Saskaņā ar NIST informācijas kvalitātes vadlīnijām mūsu apelācija tiks iesniegta NIST laboratorijas programmu asociētajam direktoram Džeimsam K. Olthofam, un neviena persona, kas bija iesaistīta sākotnējā atteikumā, netiks iesaistīta apelācijas izskatīšanā vai atbildē uz to.

Olthoff kungam būs pēdējā iespēja atjaunot NIST godu un novērst tālāko tiesvedību pret NIST.

Neatbildēts paliek vēl pats galvenais jautājums – kas organizēja 2001. gada 11. septembra uzbrukumus ASV. Interesanti, ka režisors Arons Ruso atklāj savu sarunu ar Rokefelleru ģimenes pārstāvi pirms 2000. gada, kurš viņam stāstīja, ka drīz notiks kaut kas tāds, kas ļaus mums uzsākt karu Afganistānā un noteikt visai sabiedrībai stingrākus brīvību ierobežojumus. Video skatāms rakstā zemāk –

Tāpat interesanta ir šī glezna, kura atrodas pedofīla Džefrija Epšteina māja uz viņa privātās pedofīlijas un sātanisma salas Karību jūrā.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment