Trending News

Jauns pētījums: hidroksihlorhinīns samazina COVID-19 nāves risku par 50%

Ārstēšana ar hidroksihlorhinīnu ievērojami samazināja nāves gadījumu skaitu pacientiem, kas hospitalizēti ar COVID-19, un kuriem nav ar sirdi saistītas blaknes, liecina jauns Henrija Forda veselības sistēmas publicētais pētījums.

Pētījumā tika veikta plaša mēroga retrospektīvā analīzē, kurā piedalījās 2541 pacients, kas hospitalizēti laikā no 2020. gada 10. marta līdz 2. maijam visās sešās Forda sistēmas slimnīcās.

Pētījumā tika noskaidrots, ka 13% no tiem, kuri tika ārstēti tikai ar hidroksihlorhokīnu, nomira, salīdzinot ar 26,4%, kuri nebija ārstēti ar hidroksihlorohīnu. Nevienam no pacientiem nebija konstatētas nopietnas sirds pataloģijas.

Pētījums 2. jūlijā tika publicēts Starptautiskajā infekciju slimību žurnālā, kas ir recenzēts, atvērtas piekļuves tiešsaistes publikācija Starptautiskajai infekcijas slimību sabiedrībai (ISID.org).

Lielākais vairums medikamentu saņēma drīz pēc uzņemšanas; 82% 24 stundu laikā un 91% 48 stundu laikā pēc uzņemšanas. Visi pacienti pētījumā bija 18 gadus veci un vecāki ar vidējo vecumu 64 gadi; 51% bija vīrieši un 56% afroamerikāņi.

Rezultāti ir analizēti, pārbaudīti un recenzēti –

sacīja Dr. Marcus Zervos, Henrija Forda veselības sistēmas Infekcijas slimību nodaļas vadītājs, kurš ir pētījuma līdzautors kopā ar epidemiologu Samia Arshad.

“Mēs savus atklājumus, kas atšķiras no citiem pētījumiem, attiecinām uz agrīnu ārstēšanu, ieskaitot rūpīgu sirds uzraudzību. Arī mūsu dozēšana metodika atšķīrās no citiem pētījumiem, kuri neuzrādīja šī medikamenta efektivitāti. Citi veiktie pētījumi vai nu nav recenzēti, vai tiem ir ierobežots testa pacientu skaits, atšķirīgas pacientu grupas vai citas atšķirības no mūsu pieejas. ”

Zervoss sacīja, ka infekcijas turpināšanās visā pasaulē pieprasa steidzamību noteikt lētu un efektīvu terapiju un profilaksi.

“Ņemot vērā pašreizējos pētījumus par hidroksihlorhinīna lietošanu COVID-19, mūsu rezultāti liecina, ka šīm zālēm var būt svarīga loma COVID-19 mirstības samazināšanā.”

Pētījumā atklājās, ka ārstēšana tikai ar azitromicīnu vai hidroksihlorhokīna un azitromicīna kombināciju uzrādīja labākus rezultātus nekā tie, kuri vispār netiek ārstēti ar zālēm.

“Mūsu pētījums rāda, ka hidroksihlorhinīna lietošana palīdzēja glābt dzīvības,” sacīja neiroķirurgs Dr. Stīvens Kalkanis, Henrija Forda medicīnas grupas izpilddirektors un Henrija Forda veselības sistēmas vecākais viceprezidents un akadēmiskais vadītājs. “Kā ārsti un zinātnieki mēs meklējam ticamus datus. Un šeit iegūtie dati apliecina, ka bija lietderīgi lietot šo medikamentu hospitalizētu pacientu ārstēšanai. ”

Neatkarīgi no ārstēšanas mirstība bija visaugstākā šādos gadījumos:

  • Pacienti vecāki par 65 gadiem,
  • Pacienti, kuri identificēti kā baltās rases pārstāvji,
  • Pacienti, kas uzņemti ar samazinātu skābekļa līmeni,
  • Pacienti, kuriem nepieciešama intensīvā terapija

Parasti mirušajiem pacientiem bija nopietnas esošas slimības, tai skaitā hroniskas nieru un plaušu slimības, 88% gadījumu mira no elpošanas mazspējas. Saskaņā ar pētījumu kopējā SARS-COV-2 mirstība ir aptuveni 6% līdz 7%, hospitalizēto pacientu mirstība ir no 10% līdz 30%. Pacientiem, kuriem nepieciešama intensīvā aprūpe un mehāniskā ventilācija, novērota pat 58% mirstība.

Svarīgākais, ka hidroksihlorhinīnam nav blakusefektu riski – pretēji vakcīnai,

uzsver ASV prezidents.

Saskaņā ar ASV Slimību kontroles un profilakses centriem, hidroksihlorhinīns (pazīstams arī kā hidroksihlorhinīna sulfāts) ir ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes (FDA) apstiprinātas zāles artrīta ārstēšanai, kuras var izmantot arī malārijas profilaksei vai ārstēšanai. Tas ir pieejams Amerikas Savienotajās Valstīs tikai ar recepti. Zāles tiek pārdotas ar zīmolu Plaquenil, un tās pārdod arī kā nepatentētas zāles.

Henrija Forda veselības sistēmas ir viens no nozīmīgākajiem reģiona akadēmiskajiem medicīnas centriem, kura ikgadējais pētniecības finansējums ir vairāk nekā 100 miljoni ASV dolāru, un tā ir iesaistīta daudzos COVID-19 pētījumos arī ar starptautiskiem partneriem.

Atcerēsimies, ka vakcīnu propagandētāji asi kritizēja hidroksihlorhinīnu, norādot, ka nav pietiekošu zinātnisku pētījumu tās efektivitātes pierādīšanai. Pievērsiet uzmanību, ka šie paši kritiķi neuztraucas par agrīnu un nepārbaudītu vakcīnu palaišanu un to nezināmajiem blakusefektiem. Tātad trūkst konsekvence un atklājas vakcinēšanas atbalstītāju patiesie nodomi.

Lūk, Bils Geits, skaidri saka, ka vakcīna jāpaspēj uzražot pēc iespējas ātrāk, ignorējot drošības testus, jo tam neesot laika! Esot milzīga steiga, nevarot gaidīt, lai testētu blakņu izraisītos riskus. Kā zināms no medicīnas radītajiem blakusefektiem ASV katru gadu mirst 225’000 cilvēku. Par to vadošie mediji izvairās rakstīt.

Share With:
Rate This Article
Tags
Comments

Leave A Comment