Trending News

Jeilas universitātes profesors: Ir efektīvas zāles pret Covid-19

Dr. Harvejs Rišs (Harvey Risch) ir Jeilas Universitātes, Sabiedrības veselības epidemioloģijas katedras profesors, Starptautiskā vēža žurnāla (InterInternational Journal of Cancer) redaktors, autors vairāk nekā 300 recenzētām publikācijām un viņš raksta šādi

Es parasti esmu pieradis aizstāvēt jautājumus medicīnas jomā tāpēc esmu satriekts, uzzinot, ka krīzes vidū man jācīnās par zālēm, kuru lietošanu zinātniskie pierādījumi pilnībā pamato, bet kaut kādu iemeslu dēļ nevienam zinātne vairs neinteresē un tā ir pastumta malā. Tādēļ desmitiem tūkstošu Covid-19 pacientu nevajadzīgi mirst.

Es secinu, ka pierādījumi ir pilnīgi pārliecinoši nav šaubu, ka cilvēki kuriem jāārstējas un īpaši tiem, kuri tiek ārstēti slimības sākumā, tiem ir ļoti liela priekšrocība, samazināt hospitalizācijas vai mirstības risku un ir notikusi plaša dezinformācijas kampaņa, kur iesaistīta gan valdība gan mediji tas vai nu slēpj šo ziņu, vai arī to apkaro ar nepatiesu ziņu un es neesmu eksperts cēloņos, kāpēc tā notiek, izņemot tikai tas ka varu to vērot, bet es esmu zinātnes eksperts un es varu pateikt, ka zinātne ir pilnīgi skaidri nostājusies vienā pusē patiesībā zinātne ir tik vienpusīga, atbalstot šo rezultātu, ka šajā jautājumā ir stiprāks pierādījumu kopums par visu citu, ko esmu mācījies visas karjeras laikā. Pierādījumi par hidroksihlorihīna efektivitāti augsta riska pacientiem, kuri tiek ārstēti slimības sākumā ambulatori tie nopietnāki par visu citu, ko es jebkad esmu pētījis un zinātniski nav vispār nekādu šaubu.

Dr Harvey Risch ir izcils vēža epidemiologs, kurš ir izteicis viedokli par hidroksihlorohīna (HCQ) un COVID-19 ambulatorās terapijas jautājumu. Viņš ir uzrakstījis pārskata rakstu American Journal of Epidemiology, kurā minēti pierādījumi, kas, viņaprāt, atbalsta HCQ lietošanu ambulatorai infekcijai ar SARS-CoV-2, kas izraisa slimību Covid-19.

Stīvs Hatfīlds ir veterāns virusoloģijā un viņš 4. augustā rakstīja, ka pašlaik ir 53 pētījumi, kas uzrāda pozitīvus rezultātus, lai izārstētu Covid infekciju ir 14 globāli pētījumi, kas parāda neitrālus vai negatīvus rezultātus un 10 no viņiem bija pacienti ļoti vēlās Covid-19 stadijās, kad nav sagaidāms, ka medikamentam būtu laba efektivitāte. No atlikušajiem četriem pētījumiem divi nāk no viena un tā paša Minesotas universitātes autora, pārējie divi ir no nekorektā Brazīlijas pētījuma kurš būtu jāpārraksta, un viltus Lancet dokumenta. Hidroksihlorihīns tiek uzskatīts par efektīvu tieši agrīnajās Covid-19 stadijās.

Šiem medikamentiem jābūt plaši pieejamiem un nekavējoties jāreklamē, lai ārsti tos izrakstītu.

Deep State nav izdevīgi atzīt faktu, ka eksistē zāles pret Covid-19, jo tad būtiski samazināsies to cilvēku skaits, kuri piekritīs vakcinēties. Pasaules kontrolētie mediji vienotā frontē aktīvi propagandē, ka zāles pret šo slimību nav un vienīgā izeja ir vakcīna. Turklāt ārstu viedoklis, ka ir zāles tiek rupjā veidā cenzēts, to vienkārši dzēšot no Youtube un citiem globālistiem piederošajiem portāliem.

Vai Tu atļausi sev injicēt Covid-19 vakcīnu, kad tādu ārsts ieteiks?
Share With:
Rate This Article
Comments

Leave A Comment