Trending News
HomeVīrusa afēraJo vairāk aizliegumu, jo vairāk slimo – lokdaunu neloģika

Jo vairāk aizliegumu, jo vairāk slimo – lokdaunu neloģika

Pagājušā mēneša sākumā Teksasas gubernators Gregs Abots paziņoja, ka tiks izbeigtas obligātās maskas un lielākā biznesa daļa varēs funkcionēt pilnā apjomā. Sacīts, darīts. Kas tur noticis pa šo laiku?

Reakcija no korporatīvajiem medijiem un demokrātu partijas bija absolūti paredzama. Kalifornijas gubernators Ņūsoms to nodēvēja par absolūtu bezatbildīgu rīcību. Baidens to nosauca par neandertāliešu domāšanu.

Sporta komentators Keits Olbermans paziņoja, ka Teksasa nostājusies vīrusa pusē un ka viņiem pat nevajadzētu ļaut saņemt vakcīnas.

Žurnāls Vanity Fair nāca klajā ar rakstu, ka republikāņu gubernatori grasās atzīmēt kovid gadskārtu ar plānu nogalināt 500tk amerikāņus. Un tā tālāk –absolūta histērija un štata demonizēšana. Kas tad noticis pa šo laiku?

Šobrīd brīvi no kovidšova ir 5 štati – Florida, Teksasa. Alabama un Misisipi un Džordžija. Tajos vai nu vispār vairs nav aizliegumu, vai arī tie ir ļoti minimāli. Tomēr visātrāk pie saprāta atgriezās tieši Florida un Džordžijas štats.

Protams, arī to vadība tieši tāpat tika kritizēta, saucot to par neprātu un tika sprediķotas neskaitāmas nāves, kas būšot uz viņu sirdsapziņas. Arī Džordžijas politika kreisajos medijos tika saukta par eksperimentu un cilvēku upurēšanu. Jocīgi, ka vakcīnas gan viņi tā nesauc.

Tagad ir pagājis pietiekošs laiks, lai varētu izvērtēt šīs vaimanas un aplūkot tās pārpildītās kapsētas attiecīgajos štatos. Tikai redzēt tur nav ko, jo tāpat, kā viss kovidšovs ir vieni meli un histērija, tāpat ir arī šajā gadījumā. Situācija ir tieši pretēja. Sliktākā tā saucamā epidemioloģiskā situācija visos veidos ir tieši tur, kur joprojām ir visstingrākie aizliegumi.

Lokdaunu izgāzšanās uz šī piemēra ir tik labi redzama, ka pat dakters Fauči savā nesenajā intervijā nevarēja izdomāt, kā to izskaidrot – viņš varēja tikai pateikt kaut ko par iespējamu teksasiešu labprātīgu masku nēsāšanu, ko viņi piekopj cītīgāk, kā citi štati.

Visa šī situācija ir viens vienīgs aizliegumu stratēģijas melīguma paraugs. Teksasas un Mičiganas salīdzinājums šeit izsaka visu, kas ir jāredz. Mičigana ir štats, kuru pārvalda rūdīti totalitārisma ieviesēji un tur visi aizliegumi joprojām ir spēkā, viss ir ciet un turpinās arī represijas.

Kādi tad ir rādītāji? Teksasā uz 20.aprīli ir 103 gadījumi uz miljonu. Savukārt Mičiganā ta sir 709 uz miljonu – tātad 8 reizes sliktāk ar visiem viņu lokdauniem.

Pēc aizliegumu adeptu loģikas, tieši štatiem ar stingrākajiem aizliegumiem vajadzēja demonstrēt labākos rādītājus. Taču viss ir tieši otrādi – arī Ņūdžersijā, kur cilvēki tiek tracināti ar aizliegumiem visu šo laiku, situācija ir 4 reizes sliktāka kā Teksasā.

Un arī pārējos lokdaunu štatos, Pensilvānijā, Minesotā, Ņujorkā, Mainā, Rodailendā tā ir vismaz divas reizes sliktāka. Nu tas pēc oficiālas statistikas – ja reiz runājam par to.

Tas pats attiecas arī uz mirstības grafikiem. Sanāk, ka tiem, kam ir paniskas bailes no mistiskā vīrusa, būtu jābēg tieši uz tiem štatiem, kuros nav aizliegumu, nekā tur, kur tiek ‘sekots zinātnei’ un ‘glābtas dzīves’, jo tajos mirst daudz vairāk.

Kā tas iespējams, kā to izskaidrot? Dakters Fauči to nezina – viņam tāds jautājums tika uzdots pagājušā nedēļā, bet uz Džima Džordana jautājumu par to, kā tas var būt, viņš vispirms centās atrunāties, ka esot starpība starp lokdaunu un to, vai cilvēki to ievēro, acīmredzami domājot, ka vīrusa apsēstajos ‘zinātniskajos štatos’ cilvēki kaut ko neievēro. Bet uz tālāku diskusiju viņš vispār neielaidās un Džordans tika atslēgts no iespējas diskusiju turpināt.

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Taču saskaņā ar oficiālo doktrīnu, joprojām lokdauni visu dara pareizi un tur mirstība ir lielāka, bet cilvēku upurēšana un neprāts notiek tur, kur lokdaunu nav un tā ir mazāka.

Tas šobrīd ir viss, kas jāzina par kovidšovu.

A. Vasiļevskis

Share With:
Rate This Article
Comments
  • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help….

    maijs 3, 2021
  • Thanks for a wonderful share. Your article has proved your hard work and experience you have got in this field. Brilliant .i love it reading.

    maijs 7, 2021

Leave A Comment