Saturday, August 15, 2020
Trending News

Jumpravas solista Aigara Grāvera paziņojums

Šādu ierakstu slavenais latviešu komponists un solists šodien ierakstīja savā FaceBook kontā:

Draugi❗❗❗

Visiem maniem kontaktiem, kuri plāno instalēt lietotni Apturi Covid savos viedtālruņos, lūdzu dzēst mani no savu tālruņu, e-pastu, Facebook un citu sociālo, komunikācijas platformu un aplikāciju kontaktu sarakstiem PIRMS❗ šīs lietotnes instalēšanas savos viedtālruņos!

Jums nav manas piekrišanas izmantot manu tālruņa numuru, e-pastu, vārdu vai jebkuru citu personisku informāciju, saistībā ar lietotni Apturi Covid, lai ar šīs lietotnes palīdzību tās īpašnieki identificētu, izsekotu vai iegūtu manus, manas ģimenes, manu draugu un paziņu kontaktus. Saprotu, ka visi Jūsu kontakti, kā arī Jūsu kontaktu kontakti kļūs zināmi Apturi Covid lietotnes īpašniekiem uzreiz pēc tās instalēšanas Jūsu viedtāruņos.

Redzot, kas notiek Ķīnā ar līdzīgas lietotnes izmantošanu, es atsakos kļūt par Apturi Covid lietotnes tiešu vai netiešu lietotāju. Es nevēlos, lai valdība vai kāda cita organizācija jebkādu iemeslu dēļ izseko mani. Tas ir pretrunā ar manām cilvēktiesībām.

Es neizmantošu lietotni Apturi Covid un aizsargāšu savus kontaktus. Nevienam nav tiesību izsekot mani bez manas piekrišanas.

Paldies par godaprātu?

Share With:
Rate This Article
Comments
 • https://waterfallmagazine.com
  of course like your website but you need
  to take a look at the spelling on quite a few of your posts.
  A number of them are rife with spelling problems and I to find it very troublesome to tell the truth nevertheless I’ll certainly come back again.

  jūlijs 7, 2020
 • http://wieliczko.eu After you have actually completed your photo book, we offer you the complimentary choice to share your photo book online, so you, your loved ones can browse it at any
  time, anywhere.

  jūlijs 31, 2020
 • Pills prescribing information. Drug Class. [url=https://lexapro2020.top/]how to get lexapro without insurance[/url] Actual trends of medication. Read now.
  Medicine information leaflet. Effects of Drug Abuse. [url=https://orderprozaconline.top/]how to get cheap prozac generic without prescription[/url] Actual information about pills. Read here.
  Pills information sheet. Cautions. [url=https://buyprozac247.top/]price of prozac tablets[/url] All trends of drugs. Get now.

  augusts 8, 2020

Leave A Comment