Trending News

Kā briesmīgais vīruss kļūst par parastu saaukstēšanos

Ar katru jaunu pētījumu ‘nāvējošā pandēmija’ kļūst aizvien mazāk nāvējoša. Atcerieties, kāda histērija bija pagājušā gada sākumā? Bet tagad publicētie pēdējie dati marta beigās secina, ka šī tā saucamā vīrusa mirstība sastāda vairs tikai 0.15%.

Tas vairs ne ar ko neatšķiras no normālas, pat ne smagas gripas sezonas. Šādi dati atrodami Dr John Ioannidis publicētajā pētījumā, kuru Jūs noteikti esat jau dzirdējuši. Viņš, būdams atzīts epidemiologs un statistiķis, jau pagājušā gada pavasarī runāja par nepieciešamību ievākt normālus datus un nekrist panikā. Bet kas pagājušā pavasarī darījās oficiālo iestāžu un mediju ziņojumos? Toreiz PVO paziņoja, ka mirstība esot 3.4%. Pie tam arī tas nav tik ļoti daudz – tas tikai būtu vairāk, kā parastie gripas vīrusi. Turklāt toreiz kāds izrevidēja arī Wikipedia sadaļu par Spāņu gripu, izmainot tās mirstības koeficientu uz mazāku – no 10-20% līdz 2-3%, līdz ar to radot papildus ilūziju par to, ka kovids ir tikpat briesmīgs. Tā izskatās saglabātā Wikipedia sadaļa pirms 2020 .gada februāra.

Tai pašā laikā daudzi eksperti jau toreiz izteica pavisam citas prognozes, ka šis koeficients būs daudz mazāks, par PVO sprediķoto. Un tagad tas acīmredzami ir noticis tieši tā. Ioannidis bija viens no pirmajiem, kas par to sāka runāt. Visu šo laiku viņš brīdināja par to, ka vajadzīgs vēss prāts un īsti dati. Viņa pirmais darbs par šo tēmu iznāca 2020.gada aprīlī un tur viņš secināja, ka kovid mirstība sastāda tikai 0.27%. Nākošais bija oktobra pētījums un tajā atklājās, ka tas ir vēl mazāks – tikai 0.2%

Bet tagad atrodams vairs tikai 0.15%. Tieši tā, kā tas ir regulārai gripas sezonai, kura šogad esot pazudusi. Vai gaisā nevirmo pēc pamatīgas afēras? Salīdzinājumam, tas ir tikai 5% no PVO sprediķotā un tas atklājas gada laikā. Bet tas aptuveni sakrīt ar pašas PVO netīšām izskanējušo paziņojumu pagājušā gada oktobrī, kur tika paziņots par to, ka uz to brīdi inficēti esot jau 10% planētas iedzīvotāju. Nu tādā gadījumā koeficients patiešām sanāk 0.14%.

Bet vai kāds atceras to histēriju, kādu sacēla daudzu valstu režīmi un kā sākotnēji mūs visus tracināja ar briesmīgo mirstību? Kādas manipulācijas tika veiktas, lai visiem piešūtu tikai šo diagnozi? Un pat tad šis koeficients ir tikpat niecīgs, kā parastai gripai.

Nu un tagad savilksim to kopā ar versiju par to, ka vīruss nemaz nav izolēts un nav pierādīta ne tā eksistence, nedz arī tas, ka tas izraisa konkrēto saslimšanu. Kāda tad jēga no visas tās pētīšanas un skaitļošanas, ja vīrusa nemaz nav?

Saņem jaunāko, lai būtu tuvāk īstenībai!

Bet pavērojiet šo tendenci, kas notiek gada laikā. Un kas tad notiek? Tas, ka aizvien samazinās atšķirība starp vīrusu, kura nav vispār un vīrusu, kurš ir nenozīmīgs. Citiem vārdiem sakot, no briesmīgā ‘visi mirsim’ šis vīruss ir degradēts līdz parastai gripai un tam, ka tas kļūst par parastu sezonālu parādību un tā mirstības koeficients kļūst aizvien mazāks. Līdz ar to, plāndēmijas arhitekti mierīgi turpinās savus iesāktos procesus, bet risks nomirt no šī vīrusa faktiski tiek samazināts līdz tam pašam, ka bīstami ir vienkārši iet pa ielu. Līdz ar to cilvēku lielākā daļa pat nebūs spējīgi saprast, ka viss šis ir bijis viena vienīga afēra un šādi izspēlējot teātri no šoka līdz ikdienišķai parādībai, vīruss taču nemaz nebija vajadzīgs. Paliks pāri tas, kas tika izdarīts šoka terapijas laikā – režīmi atņēma cilvēkiem gandrīz visas pamata tiesības, miljardieri un Farma kļuva bagātāki, tika izdresēti cilvēki un sperts solis tālāk lielā plāna realizācijai – Resets mierīgi turpinās.

Taču neaizmirstiet švakcinēties – saka režīms. Kaut arī vakcīnu izmēģinājumi ilgst vēl divus gadus un par to efektiem nekas nav zināms, bet jums taču ir tikai 99.85% izdzīvošanas iespējas saskarsmē ar kovid.

A. Vasilevskis

Vai vīruss vispār bija?
Share With:
Rate This Article
Comments
 • debil, no saauksēstēšanās tāpat mirst 0.08 procenti, divreiz mazāk, skaits samazinās jo vairāk ir vakcinēti un labākas dzīvības glābšanas metodes tiek atrastas. kovid dēļ hospitalizēti latvijā ir kkur 12% saslimušo, parastās gripas dēļ tie vidēji ir 1.3% slimotāji, pilnīgs sviests
  vēl ir smieklīgi kā jūsu recaptcha komentāros tiek izmantots, lai ļautu spam botiņiem piekļūt citām mājaslapām, bet nu lab, tā ir cita liet

  aprīlis 27, 2021
 • Es teiktu tā – afēra tā ir. Visdrīzāk, Iespējams, ka kaut kādu zarazu tajās labaratorijās sataisīja, iespējams kā bakterioloģisko ieroci, tik pat labi tās varēja būt baktērijas, kuras izraisīja slīmību vai vīrusi, bet tas nav svarīgi… Vienkārši zaraza tika visdrīzāk palaista, izlaista lielajās pilsētās , attīstītajās valstu lielpilsētās. Ja patin atpakaļ, tad var redzēt, ka saslimstība notika konkrētās valstīs un konkrētās pilsētās. Plus tā zaraza ir līdzīga ar gripas saslimšanu, kas rada iespējams nepilnīgu karti…. Tāpēc neviens nav izolējis covid vīrusu, jo iespējams, ir kaut kas cits.,.. Līdz ar to arī sekvencēšanā pētnieki nodarbojas visdrīzāk ne ar to… Katra labarotirija nodarbojas ar sekvencēšanu, bet tā kā neviens nav izolējis covidu, līdz ar to viņi paši nrmaz nezina, ko viņi sekvencē, bet pieņem, ka tas ir kovids, līdz ar to rodas daudz dažādu paveidu… Nu tās ir manas domas…

  maijs 2, 2021
 • Hello am mark barger from USA, i james mark . to say a very big thanks to Dr Macaulay for saving my soul from dying of Herpes Virus,i have being suffering  from this Herpes Virus for two years now, i saw Dr Macaulay email address on a comment of someone who he has helped i was so encourage with the testimony been shared, i took the man email address and also contacted him for help he replied me and ask for some of my details which i provided and also ask for some useful Materials Needed for the herbal herbs which also did not cost me much, i provided all he needed from me to God be blessed this Dr prepared a parcel and send it to me followed with the instruction on how to take the herbal herbs medicine for 14 days. So surprisingly after taking the herbal herbs i went to the hospital for checkup to my greatness surprise my result came out (negative),i will never stop sharing my testimony of how i was cured from my Herpes Virus by Dr Macaulay you can also write him for any type of help you may need (Via:[email protected]) here his whatsapp https://wa.me/message/HJO6BWJEP4CFJ1mobile number (+2349067522465) for help….

  maijs 3, 2021

Leave A Comment